Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(simre @ 2010 10 29, 08:00)
Sveiki, turim AEG-Electrolux B 9971-5M orkaitę. Naudoju apie 1,5 mėn, valdymas ekranėlyje. Yra galimybė rinktis pagal maisto "rūšį" - elniena, veršiena, pyragas, dar ten kažkas. Taip pat visi kiti įmanomi variantai - viršutinis kaitinimas, didysis grilis, mažasis grilis, viršutinis+apatinis kaitinimas, karštas oras ir t.t.. Visais atvejais temperatūrą dar galima pačiam pasireguliuot, kiek norisi. Kaip pažingsniui daroma tai dabar nesurašysiu, bet tikrai super paprasta, juolab, kad meniu tai lietuviškas. Žodžiu, konsultantas girdėjęs, matyt, kad skambina, bet nežinojo, katroj parapijoj.


QUOTE(kettis @ 2010 10 29, 08:39)
AEG su rankenėlėmis uošvienė naudoja apie metus, neteko matyti jokių nusidėvėjimo ženklų kol kas, tfu tfu tfu.
O šiaip manau jums labiausiai tiktų modelis B8971-5M, be rankenėlių, valdoma mygtukais - su labai aiškiu kaitinimo rėžimų pasirinkimu. pasirinkus kaitinimo režimą rodo kokie kaitinimo elementai veiks (viršus/apačia/grilis/ventiliatorius), todėl aišku koks karštis bus kuriamas, taip pat pasiūloma temperatūra, kurią galima iškart pasireguliuoti pagal save, dar viena mygtuką paspaudus reguliuojamas kepimo laimas. Be to, yra pirolizė, kuri bent man labai patinka smile.gif


QUOTE(Upokšnis @ 2010 10 29, 09:58)
Kai įjungi orkaitę, pasirenki kaitinimo funkcijos ir renkiesi kokią nori funkciją. Kiekviena funkcija turi iškart nustatytą temperatūrą. Jei netenkina - galima pasididinti/pasimažinti. Jei yra receptai, pagamini patiekalą pagal duotą receptą, parenki funkciją ir kepi.


Ačių už atsakymą dėl rankenėlių. Taip pat už atsakymus dėl valdymo per ekraninį meniu. 4u.gif Kaip supratau, tiek, kurie naudoja, nesiskundžia, kad nepatogu. Parsisiunčiau orkaites modelio su ekranėliu vartotojo instrukciją, einu skaityti.

QUOTE(kettis @ 2010 10 29, 08:39)
HK884400FG turi tft ekraną, su papildomomis funkcijomis, bet vargu ar "apsimoka" už jas mokėti. Virsite sėkmingai ir sy EHD68210P smile.gif


Ačiū už patarimą. Abiejų kaitlenčių instrukcijas atidžiai perskaičiau, bet vis dar neapsisprendžiu, verta ar ne.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 10 29, 08:00)
Sveiki, turim AEG-Electrolux B 9971-5M orkaitę. Naudoju apie 1,5 mėn, valdymas ekranėlyje. Yra galimybė rinktis pagal maisto "rūšį" - elniena, veršiena, pyragas, dar ten kažkas. Taip pat visi kiti įmanomi variantai - viršutinis kaitinimas, didysis grilis, mažasis grilis, viršutinis+apatinis kaitinimas, karštas oras ir t.t.. Visais atvejais temperatūrą dar galima pačiam pasireguliuot, kiek norisi. Kaip pažingsniui daroma tai dabar nesurašysiu, bet tikrai super paprasta, juolab, kad meniu tai lietuviškas. Žodžiu, konsultantas girdėjęs, matyt, kad skambina, bet nežinojo, katroj parapijoj.

o geras, mes tokia irgi isiijom tik dar nenaudojam, kokie atsiliepimai, patenkinti???
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2010 10 29, 12:31)
o geras, mes tokia irgi isiijom tik dar nenaudojam, kokie atsiliepimai, patenkinti???

Kol kas labai. Komplekte 3 skardos ir 2 grotelės, mėsos termometras (su šituo dar nesusipažinau). Pirolizės dar nenaudojau, bet jaučiu neužilgo teks, galėsiu pasidalint įspūdžiais.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 10 29, 12:35)
Kol kas labai. Komplekte 3 skardos ir 2 grotelės, mėsos termometras (su šituo dar nesusipažinau). Pirolizės dar nenaudojau, bet jaučiu neužilgo teks, galėsiu pasidalint įspūdžiais.

Super, manau issirinkom tinkama orkaite:) deja negalim niekaip issirinkti kaitlentes, gaila, bet AEG negali pasiulyti katlentes, kurioje visos kaitvietes butu vienoje linijoje.
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2010 10 29, 13:41)
Super, manau issirinkom tinkama orkaite:) deja negalim niekaip issirinkti kaitlentes, gaila, bet AEG negali pasiulyti katlentes, kurioje visos kaitvietes butu vienoje linijoje.


O AEG-Electrolux 98030 KF-SN . Kaitvietės tik trys, bet vienoje linijoje.
Pati žiūrinėjau šį modelį, bet funkcijos panašios kaip pas Electrolux EHD68210P, o kaina jau link AEG-Electrolux HK884400FG. Tai apsistojau prie šių dviejų ir bandau išsirinkti vieną.

Perskaičiau AEG-Electrolux B 9971-5M vartotojo instrukciją . Ne man toks daiktas schmoll.gif
Ko gero kitos šeimininkės labiau pažangios ir visus tuos meniu - submeniu sugeba galvoje išlaikyti. Man užtenka kad darbe priemonės ir technologijos keičiasi kasmet ir neretai Help'e tenka ieškoti, kur čia kokia funkcija nukišta. Bent jau nuosavoje virtuvėje norėčiau apsieiti be vartotojo instrukcijos.
Atsakyti
Atsiprašau kitų forumo dalyvių, bet čia "kettis" - ui.
Tamsta klaidinate:
QUOTE
noFrost ir biofresh (šis terminas išvis naudojamas tik bsh ir liebherr šaldytuvuose, aeg'e tai longfresh) kombinacijos aeg neturi,

ar "longfresh" ar "biofresh" reiškia tą patį, bet AEG-Electrolux gerbėjui turėtu būti gėda dėl "kombinacijos aeg neturi".
Gal pirminius šaltinius geriau būtų pastudijuoti, vietoj pletkų varinėjimo apie korėjietiškų Samsung kokybę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2010 10 29, 14:29)
Perskaičiau AEG-Electrolux B 9971-5M vartotojo instrukciją . Ne man toks daiktas  schmoll.gif
Ko gero kitos šeimininkės labiau pažangios ir visus tuos meniu - submeniu sugeba galvoje išlaikyti.  Man užtenka kad darbe priemonės ir technologijos keičiasi kasmet ir neretai Help'e tenka ieškoti, kur čia kokia funkcija nukišta. Bent jau nuosavoje virtuvėje norėčiau apsieiti be vartotojo instrukcijos.


Nereikia atsiminti visų funkcijų schmoll.gif Bent mano išsirinktoje yra "špargalkė" biggrin.gif Ant durelių nupiešti pagrindiniai patiekalai, nurodyta kokiame lygyje ir kokios temperatūros reikia thumbup.gif O rečiau naudojamas funkcijas randu "vaikščiodama" po meniu.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2010 10 29, 14:29)
O AEG-Electrolux 98030 KF-SN . Kaitvietės tik trys, bet vienoje linijoje.
Pati žiūrinėjau šį modelį, bet funkcijos panašios kaip pas Electrolux EHD68210P, o kaina jau link AEG-Electrolux HK884400FG. Tai apsistojau prie šių dviejų ir bandau išsirinkti vieną.

Perskaičiau AEG-Electrolux B 9971-5M vartotojo instrukciją . Ne man toks daiktas  schmoll.gif
Ko gero kitos šeimininkės labiau pažangios ir visus tuos meniu - submeniu sugeba galvoje išlaikyti.  Man užtenka kad darbe priemonės ir technologijos keičiasi kasmet ir neretai Help'e tenka ieškoti, kur čia kokia funkcija nukišta. Bent jau nuosavoje virtuvėje norėčiau apsieiti be vartotojo instrukcijos.

As irgi ziurejau sita kaitviete, bet, man regis, sita jau nebegaminama??? manau, kad man tokia tiktu idealiai, jei tik ja dar galima nusipirkti..
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2010 10 29, 15:54)
As irgi ziurejau sita kaitviete, bet, man regis, sita jau nebegaminama??? manau, kad man tokia tiktu idealiai, jei tik ja dar galima nusipirkti..


Gali būti - modeliai keičiami dabar kaip kojinės, svetainių tokiu greičiu matyty nespėja atnaujinti verysad.gif
Kol kas internetinėse parduotuvėse pilna skelbimų, tai gal dar galima gauti iš sandėlių. Arba yra naujesnis analogas - pasiūlys jį.
Papildyta:
QUOTE(Upokšnis @ 2010 10 29, 15:21)
Nereikia atsiminti visų funkcijų schmoll.gif Bent mano išsirinktoje yra "špargalkė"  biggrin.gif Ant durelių nupiešti pagrindiniai patiekalai, nurodyta kokiame lygyje ir kokios temperatūros reikia  thumbup.gif O rečiau naudojamas funkcijas randu "vaikščiodama" po meniu.


Mačiau instrukcijoje, kad yra tokia "špargalkė" pas B 8971-5 - šone - bėgeliu numeriai, apačioje - patiekalai, kur dėti ir kokį režimą jungti. O stai B 9971-5, kur dar "protingesnė" instrukcijoje ant durelių parodyta špargalkė labai menka - tik bėgelių numeriai šone.
Kurią jūs turite? Gal ten pas mane instrukcija kokia nepilnai ir B 9971-5 irgi turi kokią gerą špargalkę ant vidinės durelių pusės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagyvenus: 29 spalio 2010 - 15:38
QUOTE(speedy @ 2010 10 29, 15:04)
ar "longfresh" ar "biofresh" reiškia tą patį, bet AEG-Electrolux gerbėjui turėtu būti gėda dėl "kombinacijos aeg neturi".
Gal pirminius šaltinius geriau būtų pastudijuoti, vietoj pletkų varinėjimo apie korėjietiškų Samsung kokybę  lotuliukas.gif

Kaltas, šitą naują modelį buvau pamiršęs - tiesiog tiek metų tokios kombinacijos pas AEG asortimente nebuvo. Ir dar kartą sakau - apie samsung šaldytuvų kokybę nuomonę susidariau nei iš pletkų, o iš juos parduodančių (ir neatsiginančių klientų pretenzijų) žmonių atsiliepimų.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2010 10 29, 16:21)
Kurią jūs turite? Gal ten pas mane instrukcija kokia nepilnai ir B 9971-5 irgi turi kokią gerą špargalkę ant vidinės durelių pusės?


Aš pirkau Electrolux EOC 68200X
Atsakyti
Ar kas nors zinote- AEG gartraukiai ar turi atgalines oro sroves vožtuvą? apsistojau ties DK 9690-M apie kuri cia jau daug kas rase. Ar is kaimynu buto isstumiama maisto smarvė nepateks per mano AEG gartrauki pas mane i butą??
Atsakyti