Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(speedy @ 2010 10 26, 09:38)
Tamsta nelabai supratai ką parašiau.
O kaip toks pavyzdys: skiriu šaldytuvui 3000-3500 tūkstančio. Kur tada tamstos Samsungai ir Snaigės su "išklibusiom gumom"? Tai kuris šaldytuvas bus "geriausias kainos ir kokybės santykis"? Mano supratimu bus trys tokie santykiai.
Kažkam, kas šiuo metu neturi pajamų, tai bus Snaigė už 799 bus geriausias pasirinkimas (geriau už AKAI, Eiron ar panašius). Jums, panašu, Electrolux. Kažkam gal Liebherr (nes už analogą su Miele ženklu mokėti nebenori).
Todėl pasikartosiu, kad kažkokį "brandą" (Samsung, Snaigė, Electrolux) tituluoti "geriausiu kainos ir kokybės santykiu" absurdas.

Pas mane taip pat be rėmelio "liuksas" jau metukai keturi aria. Jokių tragedijų. Jei kas kiek ir išbėga nuvalai ir tiek. Kad per baldus nubėgtų atsitinka labai retai. Bet rėmelis trukdytų kaskart valant paviršių.

Speedy, kas skiria daug pinigų (tarkim tuos 3500 lt šaldytuvui), tokiam dažniausiai svarbiau įvaizdis nei kokybė ar funkcionalumas. Kas turi 799, renkasi pigumą. Čia kaip kolega klausė - kokį laptopą pirkti, iki 2000 lt. Atsakymas vienas - pirk kokį nori, vienodas š bus.
O kas skiria 1300-1500 jau turi didelį pasirinkimą - geresnių kompanijų geresnius produktus (tie patys Bosch, Siemens, Liebherr, Electrolux šaldytuvai, jei jau kalbėt apie juos) galbūt prastesnės komplektacijos arba pigesnių ne tokių kokybiškų firmų (pvz. to paties samsung šaldytuvus, kuriuos bent kiek teko girdėt pardavėjai net nenori parduot, nes per daug genda) su neva geresne komplektacija arba užlaužta kaina (= didesnis uždarbis ir suinteresuotumas prekybininkui). Va čia ir iškyla tas kainos/kokybės santykis, kai žmogus renkasi kuo kokybiškesnį gaminį pagal savo kišenę.

beje, naujuose AEG ir Electrolux modeliuose su rėmeliais pats rėmelis daug geriau prigludęs prie stiklo, todėl bent iš vidinės pusės išvalyti nėra jokių problemų, nes nėra tarpelio kur kauptis nešvarumams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2010 10 26, 20:34)
Speedy, kas skiria daug pinigų (tarkim tuos 3500 lt šaldytuvui), tokiam dažniausiai svarbiau įvaizdis nei kokybė ar funkcionalumas. Kas turi 799, renkasi pigumą. Čia kaip kolega klausė - kokį laptopą pirkti, iki 2000 lt. Atsakymas vienas - pirk kokį nori, vienodas š bus.
O kas skiria 1300-1500 jau turi didelį pasirinkimą - geresnių kompanijų geresnius produktus (tie patys Bosch, Siemens, Liebherr, Electrolux šaldytuvai, jei jau kalbėt apie juos) galbūt prastesnės komplektacijos arba pigesnių ne tokių kokybiškų firmų (pvz. to paties samsung šaldytuvus, kuriuos bent kiek teko girdėt pardavėjai net nenori parduot, nes per daug genda) su neva geresne komplektacija arba užlaužta kaina (= didesnis uždarbis ir suinteresuotumas prekybininkui). Va čia ir iškyla tas kainos/kokybės santykis, kai žmogus renkasi kuo kokybiškesnį gaminį pagal savo kišenę.

beje, naujuose AEG ir Electrolux modeliuose su rėmeliais pats rėmelis daug geriau prigludęs prie stiklo, todėl bent iš vidinės pusės išvalyti nėra jokių problemų, nes nėra tarpelio kur kauptis nešvarumams  thumbup.gif

Man,man ivaizdis nesvarbus pasiulykit man uz 1500lt.saldytuva ne mazesni 1,8m su no frost ir nuline zona,nerud.plieno ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 10 26, 21:43)
Man,man ivaizdis nesvarbus pasiulykit man uz 1500lt.saldytuva ne mazesni 1,8m su no frost ir nuline zona,nerud.plieno ax.gif

aha, o man prašom pasiūlyt limuziną už kompaktinės mašinytės kainą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2010 10 26, 20:34)
Speedy, kas skiria daug pinigų (tarkim tuos 3500 lt šaldytuvui), tokiam dažniausiai svarbiau įvaizdis nei kokybė ar funkcionalumas.



QUOTE(kettis @ 2010 10 27, 09:26)
aha, o man prašom pasiūlyt limuziną už kompaktinės mašinytės kainą wink.gif

Taigi 3500lt cia tik ivaizdis ar tam tikros funkcijos????
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 10 27, 11:45)
Taigi 3500lt cia tik ivaizdis ar tam tikros funkcijos????

Tas pacias funkcijas ir kokybe gali gauti ir uz 3000 ir uz 4000, priklausomai nuo firmos. O kas perka brangu saldytuva, dazniausiai pasiryze sumoketi ta papildoma suma uz ivaizdi, nors tai nebutinai reiskia, kad jie gauna aukstesne kokybe. Gal jau uzteks cia ta pati per ta pati (plius visiskai off-topic) nagrineti?
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2010 10 28, 09:27)
Tas pacias funkcijas ir kokybe gali gauti ir uz 3000 ir uz 4000, priklausomai nuo firmos. O kas perka brangu saldytuva, dazniausiai pasiryze sumoketi ta papildoma suma uz ivaizdi, nors tai nebutinai reiskia, kad jie gauna aukstesne kokybe. Gal jau uzteks cia ta pati per ta pati (plius visiskai off-topic) nagrineti?

Tamsta prieštaraujate sau. Taigi reikia: originali kilmės šalis, 2 metrai, "metalo", "noFrost" ir "BioFresh" tai ir yra kokybė, funkcionalumas ir parametrai. Bet jei neturėčiau už ką pirkti, gal man užtektų ir Electrolux'so pagaminto Vengrijoje, be privalumų tik kad metalo spalvos ir 2 metrų. Savo išvedžiojimus apie tą mistinį "kainos ir kokybės santykį" taip pat pradedate nuo pinigų
QUOTE
O kas skiria 1300-1500 jau turi didelį pasirinkimą
biggrin.gif
Gal tikrai metas baigti malti tą, kurio nemala ?
Beje, gerbiamasis, be reikalo "varote" ant Samsung. Dėl kiniečių gamybos modelių nesiginčysiu drinks_cheers.gif bet modeliukai RL41... RL44... buvo gaminami Korėjoje ir savo funkcijomis ir kokybe "pranešė" daugelį Electrolux'sų už panašią kainą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 28 spalio 2010 - 15:55
QUOTE(kettis @ 2010 10 28, 08:27)
Tas pacias funkcijas ir kokybe gali gauti ir uz 3000 ir uz 4000, priklausomai nuo firmos. O kas perka brangu saldytuva, dazniausiai pasiryze sumoketi ta papildoma suma uz ivaizdi, nors tai nebutinai reiskia, kad jie gauna aukstesne kokybe. Gal jau uzteks cia ta pati per ta pati (plius visiskai off-topic) nagrineti?


Na prie "įvaizdžio" dažniausiai pridėta kokia nors "maloni smulkmena", kurios labai lanbai norisi biggrin.gif
Kaip tik dabar sprendžiu dilemą - AEG-Electrolux HK884400FG ar Electrolux EHD68210P. Nu labai jos panašios ir labai norisi tuos 1000 Lt sutaupyti, bet taip pat labai norisi tų nedidukų pliusų, kuriuos turi AEG modelis doh.gif

Turiu klausimą tiems (o gal greičiau toms), kurie naudoja AEG orkaites su įspaudžiamomis rankenėlėmis. Ar jos patogios naudoti, negenda, neišsiklibina? Kaip ir buvau nusprendusi rinktis tokį modelį, bet šiandieną pačiupinėjau tas rankenėles prekybos centre ir įspūdis liko labai nekoks. Kažkokios netvirtos, kliba. Mano dabartinėje senukėje siemens rankenėlės tikrai malonesnės - tiek plasmasė liečiant, tiek pats įstatymo tvirtumas, sukimo fiksavimas. Tai susimėčiau visai. Kaip ir tinka funkcijos, kaina, kiti elementai (durelių atsidarymas, skardų išvažiavimas ant bėgelių) pasirodė visai neblogai padaryta, bet tos rankenėlės užkliuvo g.gif

Ir kitas klausimas dėl AEG orkaičių modelių, kur turi tik elektroninį ekraną. Kaip ten vyksta kepimo programos pasirinkimas. Konsultantas parduotuvėje sakė, kad eini per sąrašą ir renkiesi kaip patiekalus. Man kažkaip nepatogus toks variantas - norėčiau labiau "tradicinio" - kai pasirenki kaitinimo būdą ir temperatūrą. Gal visgi tos elektroninės turi tokį režimą, kai gali rinktis kaitinimo būdą ir temperatūrą? Ir kaip tai daroma pažingsniui?

Žodžiu kuo labiau gilinuosi, tuo didesnis noras kyla nušveisti savo seną siemens orkaitę ir neštis į naują virtuvę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2010 10 28, 20:55)
Na prie "įvaizdžio" dažniausiai pridėta kokia nors "maloni smulkmena", kurios labai lanbai norisi  biggrin.gif
Kaip tik dabar sprendžiu dilemą - AEG-Electrolux HK884400FG ar Electrolux EHD68210P. Nu labai jos panašios ir labai norisi tuos 1000 Lt sutaupyti, bet taip pat labai norisi tų nedidukų pliusų, kuriuos turi AEG modelis  doh.gif

Turiu klausimą tiems (o gal greičiau toms), kurie naudoja AEG orkaites su įspaudžiamomis rankenėlėmis. Ar jos patogios naudoti, negenda, neišsiklibina? Kaip ir buvau nusprendusi rinktis tokį modelį, bet šiandieną pačiupinėjau tas rankenėles prekybos centre ir įspūdis liko labai nekoks. Kažkokios netvirtos, kliba. Mano dabartinėje senukėje siemens rankenėlės tikrai malonesnės - tiek plasmasė liečiant, tiek pats įstatymo tvirtumas, sukimo fiksavimas. Tai susimėčiau visai. Kaip ir tinka funkcijos, kaina, kiti elementai (durelių atsidarymas, skardų išvažiavimas ant bėgelių) pasirodė visai neblogai padaryta, bet tos rankenėlės užkliuvo g.gif

Ir kitas klausimas dėl AEG orkaičių modelių, kur turi tik elektroninį ekraną. Kaip ten vyksta kepimo programos pasirinkimas. Konsultantas parduotuvėje sakė, kad eini per sąrašą ir renkiesi kaip patiekalus. Man kažkaip nepatogus toks variantas - norėčiau labiau "tradicinio" - kai pasirenki kaitinimo būdą ir temperatūrą. Gal visgi tos elektroninės turi tokį režimą, kai gali rinktis kaitinimo būdą ir temperatūrą? Ir kaip tai daroma pažingsniui?

Žodžiu kuo labiau gilinuosi, tuo didesnis noras kyla nušveisti savo seną siemens orkaitę ir neštis į naują virtuvę  verysad.gif

Vat cia tai patogios kaitvietes. gal kas nors tokias naudojate?
Miele KM5975
Siemens EH975ME11E
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruonius: 28 spalio 2010 - 21:17
QUOTE(bruonius @ 2010 10 28, 22:16)
Vat cia tai patogios kaitvietes. gal kas nors tokias naudojate?
Miele KM5975
Siemens EH975ME11E


Seku temą, nes labai laukiu atsakymo dėl AEG rankenėlių.

Bet komentaras labai suintrigavo.
Nurodote du modelius, pasakote, kad čia tai patogios ir po to klausiate, ar kas naudoja.
Tai jei nenaudojate, pagal ką sprendžiate, kad patogios?
Ir prie ko čia miele ir siemens AEG temoje? Jūs jas platinate, ar pasigirti norite, kad įperkate biggrin.gif
Gerai jau gerai, kabinėjuosi ne į temą. 4u.gif
Man asmaniškai labai didelis nepatogumas kaitlentėje yra jei negali temperatūros kaitvietėje pakeisti iš karto vienu paspaudimu. Kaip miele, kur kaitvietės temperatūros režimą reikia rinktis su "+" arba "-" keičiant per 1, arba kai iš pradžių reikia pasirinkti kaitvietę, o tik po to gali keisti temperatūrą (atrodo siemens turi tokius modelius). Ypač nepatogu, kai prireikia skubiai sumažinti kaitinimą, pavyzdžiui, kad nepradėtų bėgti. Kol ten su tais pliusiukais-minusiukais susigraibysi, žiūrėk ir apibėgs puodo kraštai. Aišku galima iš viso išjungti vienu spustelėjimu, bet tada laiko nustatymai nusimuša.

O paveiksliukai tikrai gražūs ir gaminiai kultūringi, kai prekybos centruose pačiupinėji. Bet kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2010 10 28, 20:55)
Na prie "įvaizdžio" dažniausiai pridėta kokia nors "maloni smulkmena", kurios labai Ir kitas klausimas dėl AEG orkaičių modelių, kur turi tik elektroninį ekraną. Kaip ten vyksta kepimo programos pasirinkimas. Konsultantas parduotuvėje sakė, kad eini per sąrašą ir renkiesi kaip patiekalus. Man kažkaip nepatogus toks variantas - norėčiau labiau "tradicinio" - kai pasirenki kaitinimo būdą ir temperatūrą. Gal visgi tos elektroninės turi tokį režimą, kai gali rinktis kaitinimo būdą ir temperatūrą? Ir kaip tai daroma pažingsniui?

Sveiki, turim AEG-Electrolux B 9971-5M orkaitę. Naudoju apie 1,5 mėn, valdymas ekranėlyje. Yra galimybė rinktis pagal maisto "rūšį" - elniena, veršiena, pyragas, dar ten kažkas. Taip pat visi kiti įmanomi variantai - viršutinis kaitinimas, didysis grilis, mažasis grilis, viršutinis+apatinis kaitinimas, karštas oras ir t.t.. Visais atvejais temperatūrą dar galima pačiam pasireguliuot, kiek norisi. Kaip pažingsniui daroma tai dabar nesurašysiu, bet tikrai super paprasta, juolab, kad meniu tai lietuviškas. Žodžiu, konsultantas girdėjęs, matyt, kad skambina, bet nežinojo, katroj parapijoj.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2010 10 28, 16:54)
Tamsta prieštaraujate sau. Taigi reikia: originali kilmės šalis, 2 metrai, "metalo", "noFrost" ir "BioFresh" tai ir yra kokybė, funkcionalumas ir parametrai. Bet jei neturėčiau už ką pirkti, gal man užtektų ir Electrolux'so pagaminto Vengrijoje, be privalumų tik kad metalo spalvos ir 2 metrų. Savo išvedžiojimus apie tą mistinį "kainos ir kokybės santykį" taip pat pradedate nuo pinigų  biggrin.gif
Gal tikrai metas baigti malti tą, kurio nemala ?
Beje, gerbiamasis, be reikalo "varote" ant Samsung. Dėl kiniečių gamybos modelių nesiginčysiu  drinks_cheers.gif  bet modeliukai RL41... RL44... buvo gaminami Korėjoje ir savo funkcijomis ir kokybe "pranešė" daugelį Electrolux'sų už panašią kainą.

kurioj vietoj aš sau prieštarauju? g.gif
ką reiškia "originali kilmės šalis"? ką, blomberg'ui turkija ne "originali" kilmės šalis? nuo to jis geresnis? smile.gif
kuo vengriškas electrolux bus prastenis už bosch'a, išskyrus kainą?
noFrost ir biofresh (šis terminas išvis naudojamas tik bsh ir liebherr šaldytuvuose, aeg'e tai longfresh) kombinacijos aeg neturi, tada pasirinkimas daug siauresnis.
visiškai nesutinku dėl samsung, nes apie juos nuomonę susidariau ne iš vieno prekiautojo atsiliepimų. korėja, kinija.. kiek ten to skirtumo. Ar kinijoj ar korėjoj automatas stovi ir virina - komponentus gali tuos pačius gi naudot, tai kurioj vietoj ten turėtų skirtis kokybė? Svarbu pats gamintojas, o samsung tikrai išsiskiria tik dizainu ir labai žema kaina už didelį funkcijų kiekį, bet kokybe bent man nekvepia schmoll.gif
o šiaip tai kad tamsta pats ne ką mažiau malate to nemalomojo wink.gif

QUOTE(pagyvenus @ 2010 10 28, 20:55)
Na prie "įvaizdžio" dažniausiai pridėta kokia nors "maloni smulkmena", kurios labai lanbai norisi  biggrin.gif
Kaip tik dabar sprendžiu dilemą - AEG-Electrolux HK884400FG ar Electrolux EHD68210P. Nu labai jos panašios ir labai norisi tuos 1000 Lt sutaupyti, bet taip pat labai norisi tų nedidukų pliusų, kuriuos turi AEG modelis  doh.gif

Turiu klausimą tiems (o gal greičiau toms), kurie naudoja AEG orkaites su įspaudžiamomis rankenėlėmis. Ar jos patogios naudoti, negenda, neišsiklibina?

Ir kitas klausimas dėl AEG orkaičių modelių, kur turi tik elektroninį ekraną. Kaip ten vyksta kepimo programos pasirinkimas. Konsultantas parduotuvėje sakė, kad eini per sąrašą ir renkiesi kaip patiekalus. Man kažkaip nepatogus toks variantas - norėčiau labiau "tradicinio" - kai pasirenki kaitinimo būdą ir temperatūrą. Gal visgi tos elektroninės turi tokį režimą, kai gali rinktis kaitinimo būdą ir temperatūrą? Ir kaip tai daroma pažingsniui?

HK884400FG turi tft ekraną, su papildomomis funkcijomis, bet vargu ar "apsimoka" už jas mokėti. Virsite sėkmingai ir sy EHD68210P smile.gif
AEG su rankenėlėmis uošvienė naudoja apie metus, neteko matyti jokių nusidėvėjimo ženklų kol kas, tfu tfu tfu.
O šiaip manau jums labiausiai tiktų modelis B8971-5M, be rankenėlių, valdoma mygtukais - su labai aiškiu kaitinimo rėžimų pasirinkimu. pasirinkus kaitinimo režimą rodo kokie kaitinimo elementai veiks (viršus/apačia/grilis/ventiliatorius), todėl aišku koks karštis bus kuriamas, taip pat pasiūloma temperatūra, kurią galima iškart pasireguliuoti pagal save, dar viena mygtuką paspaudus reguliuojamas kepimo laimas. Be to, yra pirolizė, kuri bent man labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2010 10 28, 20:55)
Ir kitas klausimas dėl AEG orkaičių modelių, kur turi tik elektroninį ekraną. Kaip ten vyksta kepimo programos pasirinkimas. Konsultantas parduotuvėje sakė, kad eini per sąrašą ir renkiesi kaip patiekalus.


Kai įjungi orkaitę, pasirenki kaitinimo funkcijos ir renkiesi kokią nori funkciją. Kiekviena funkcija turi iškart nustatytą temperatūrą. Jei netenkina - galima pasididinti/pasimažinti. Jei yra receptai, pagamini patiekalą pagal duotą receptą, parenki funkciją ir kepi.
Atsakyti