Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(ataner.s @ 2010 08 11, 15:58)
sakykit, man, neismananciai sioj rinkoj dar nieko: ka duoda ta pirolize?  blush2.gif


Nereikia orkaitės šveisti mirksiukas.gif Riebalų pėdsakai išdeginami itin aukštoje temperatūroje. Vėliau belieka pelenus išvalyti ir toliau naudotis švaria orkaite.
Atsakyti
ar tiesa, kad kai dega pirolizės metu riebalai, būna baisi smarvė?




gal kas žinot kokį saloną, kuriame pakonsultuotu nuo a iki z apie buitinę techniką, reikia daug ko, norisi pasirinkti optimaliausią variantą, o pasitarti, kaip rodo praktika, parduotuvėse nėra su kuo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(taja:) @ 2010 08 11, 17:04)
ar tiesa, kad kai dega pirolizės metu riebalai, būna baisi smarvė?
gal kas žinot kokį saloną, kuriame pakonsultuotu nuo a iki z apie buitinę techniką, reikia daug ko, norisi pasirinkti optimaliausią variantą, o pasitarti, kaip rodo praktika, parduotuvėse nėra su kuo  unsure.gif


Kvepia tikrai ne prabangiais kvepalais biggrin.gif Aš uždarau virtuvės duris, praveriu langą ir jokios smarvės nesijaučia.
Atsakyti
QUOTE(taja:) @ 2010 08 11, 17:04)
ar tiesa, kad kai dega pirolizės metu riebalai, būna baisi smarvė?
gal kas žinot kokį saloną, kuriame pakonsultuotu nuo a iki z apie buitinę techniką, reikia daug ko, norisi pasirinkti optimaliausią variantą, o pasitarti, kaip rodo praktika, parduotuvėse nėra su kuo  unsure.gif

AEG ir Electrolux brangiausiuose modeliuose (pvz. B9971-5M) yra kvapų filtras, kuris gaminimo metu naikina maisto kvapus išeinančius iš orkaitės, o pirolizės metu pakankamai efektyviai sulaiko ir nemalonų "svilėsių" kvapą thumbup.gif
O jei Vilniuj, tai galit užsukti į Žirmūnų 1B esantį saloną - ir pakonsultuos, ir gyvai viską pažiūrėsite.
Atsakyti
Buvau vienoj parduotuvej ir man pasiule stai tokia buitine technika:
Orkaite: AEG B5701-4;
Indaplove: AEG 60010vi;
Kaitlente: AEG 66200k-mn;
Saldytuva: AEG 91840-6i;
Gartrauki: AEG 6250.

Kadangi nieko buitineje technikoje neismanau doh.gif , tai norejau zinanciuju ir ismananciuju pasiteirauti:
Ka galite apie ja pasakyti.
Kazkaip man pasirode, kad cia kokie tai seni modeliai. Ar as klystu?
Kainos nera labai dideles, o ir nuleisti zada, bet kazkaip kilo itarimas man del ju.
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 08 15, 19:01)
Buvau vienoj parduotuvej ir man pasiule stai tokia buitine technika:
Orkaite: AEG B5701-4;
Indaplove: AEG 60010vi;
Kaitlente: AEG 66200k-mn;
Saldytuva: AEG 91840-6i;
Gartrauki: AEG 6250.

Kadangi nieko buitineje technikoje neismanau doh.gif , tai norejau zinanciuju ir ismananciuju pasiteirauti:
Ka galite apie ja pasakyti.
Kazkaip man pasirode, kad cia kokie tai seni modeliai. Ar as klystu?
Kainos nera labai dideles, o ir nuleisti zada, bet kazkaip kilo itarimas man del ju.

Modeliai orkaitės ir kaitlentės tikrai seni, jau daugiau kaip pusę metų negaminama ta kaitlentė, o orkaitė turbūt pusantrų g.gif Į kažkokią neaiškią parduotuvę jūs čia užėjot, tikrai rekomenduočiau eiti kur nors kitur smile.gif
O gartraukio jums kokio reikia? Nes DL6250ML modelis montuojasi "į plokštumą", t.y. visai pasislepia, ir yra tikrai pakankamai retai perkamas variantas. Tikrai tokio reikia, ar reikia montuojamo į spintelę?
Šiaip modeliai panašūs į šiuos būtų: orkaitė B5901-5M, kaitlentė HK634021XB, o gartraukis į spintelę montuojamas būtų DF6260ML.
Atsakyti
Nu ir man va toks itarimas kilo, kad seni modeliai. Cia pasilaiciuose tokia atradau smile.gif O gartraukio tikrai reiketu imontuojamo i spintele smile.gif Aciu, kad patvirtinote mano abejones. O kaip del indaploves ir saldytuvo? Speju panasi situacija.
Atsakyti
Savo nuožiūra susikomplektavau buitinę techniką, gal kas galėtų pakomentuoti. Gal patartumėt ką reikėtų pakeisti:

Džiovintuvas T59850
Skalbyklė L60840L
Indaplovė F65410Vi
Kaitlentė EHD 60020P
Mikrobanginė MC2662M
Orkaitė EOB 68200X
Šaldytuvas ERN 29770 viskas Elektroliukso

Gartraukis Elica Mini Om (vienintelis nekeičiamas dalykas)
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Čia taip gražiai vieni kitiems patarinėjat, gal ir man sudėliosit į lentynas susimaišiusias mintis ax.gif
Renkuosi dujinę viryklę su elektrine orkaite.
Buvau apsižiūrėjusi keletą, bet - tai be dangčio (manau, nepatogu), tai, pasirodo, orkaitė per maža. Aš orkaitės tūriui didelės reikšmės neteikiau, maniau- jei plotis, pvz., 50 cm, tai tos orkaitės daugmaž vienodos. O pardavėjai kažkodėl apie 45-49 litrų tūrio orkaites nelabai pagarbiai šneka g.gif
Na, ir, aišku, gamintojas svarbu. Linkstu į AEG ar ELECTROLUX. Vienur aiškina, kad tai tas pats gamintojas, viskas renkama ES, dažniausiai Vengrijoje ar Lenkijoje. Kitur, pvz., AVITELOJE sako, kad AEG geriau, kad jie AEG veža iš Švedijos, todėl pas juos esą brangiau. Tik nebesupratau, iš kur ELECTROLUX...
O kaip susigaudyti ieškant internetinėje prekyboje? Ten dažniausiai net nepaminėta šalis.
Buvau nusižiūrėjusi
AEG 41005 GR-WN ar 47025 GR-WN - bet va, tos orkaitės tik 45 litrai. Vietoj jų siūlo naujesnę AEG 41365 GR-WN.Naujesnė - tai ir brangesnė g.gif Nuderėjau iki 1250 Lt AVITELOJE, tik dar neaišku, kada būtų. Internete yra šiek tiek pigiau http://varle.alfa.lt...629/41365-gr-wn - bet, vėlgi, neaišku, kur gaminta ir nenurodo, kiek pristatymas.
O gal kas "iš patirties" kokią gerą ELECTROLUX pasiūlytumėt? Plotis nėra labai svarbu - telpa ir 60 cm, bet, manau, geriau 50 cm
O gal iš vis kito gamintojo? Bet... iki 1300 Lt blush2.gif
Artėja gimtadienis ax.gif - taip visokių tortų, obuolinių pyragų užsimaniau (turima jau seniai nebekepa...)
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2010 08 28, 20:57)


Čia pasisžiūrėkit mirksiukas.gif Ir nuolaidas galima nusiderėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2010 08 28, 23:54)
Čia pasisžiūrėkit  mirksiukas.gif Ir nuolaidas galima nusiderėti  4u.gif

Ačiū
Na, čia aš jau žiūrėjau g.gif Bet atsakymų į savuosius klausimus neradau...
O ir kainos čia didesnės, nebent tikrai kur Vokietijoje ar Švedijoje rinktos. Bet ten nėra tokios info. Taip pat neradau info apie pristatymo kainas. Ir derėtis ten galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2010 08 29, 14:43)
Ačiū
Na, čia aš jau žiūrėjau  g.gif Bet atsakymų į savuosius klausimus neradau...
O ir kainos čia didesnės, nebent tikrai kur Vokietijoje ar Švedijoje rinktos. Bet ten nėra tokios info. Taip pat neradau info apie pristatymo kainas. Ir derėtis ten galima?  g.gif


Kainas tai neatitinka ax.gif Nuvažiavus į vietą visada būna mažesnės keliais šimtais (šaldytuvą nusiderėjau 600 lt, kaitlentę per akciją įsigijau). O Jūs ne Vln g.gif Nes Vln pristato nemokamai.
Atsakyti