Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 08 04, 13:06)
Teoriškai tai gal ir taip, bet praktiškai... sudaužyti viską galima... O kas dėl užbėgimo... na tikrai užbėginau ir nekartą, tačiau gi ne visą puodą išverti, tai ir išbėga atitinkamai...
Nežinau kodėl visi pardavėjai taip tvirtina, gal patys nebadė naudotis  g.gif
Nėužką nekeisčiau nuožulniais krašteliais į kaitlentę su metaliniu rėmeliu, savo laiku dar už šlifuotais krašteliai mokėjau gerokai daugiau, nei kainavo analogiška su rėmeliu, bet aišku tai buvo labai senai... ir nesigailiu  thumbup.gif
Manau čia vyriškių nuomonė, kai jie nevalo
Be to žinau, kad kai mums dėjo kaitlentę į baldus, tai kaitlentė dedasi su gumine tarpine, kad neužbėgtų...


Ties kampu yra labai plonas stiklas, ir ji nuskelti labai nesunku.
Vanduo bega kaitlente, tada stalvirsiumi ir per prieki stalvirsio nubega ant orkaites, ko pasekoje sudega elektronika.
Su tokiais gedimais teko susidurti ne karta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas: 04 rugpjūčio 2010 - 13:31
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 08 04, 13:16)
Man asmeniškai, AEG indukcinė nepatinka, nes yra su metaliniu rėmeliu, ot smagumėlis trupinius išvaikyti, o elektrolux šlifuotais krešteliais
O jau kaitlenčių dizaino skirtumai  lotuliukas.gif


Prieš 4 metus baisiai norėjau kaitlentės be rėmelių biggrin.gif Bet... praėjus metams labai pasigailėjau: kampas skilo, vanduo nubėgdavo (ne visada įmanoma numatyti kada patiekalas užvirs - tuo metu turėjau paprastą kaitlentę). Kai keičiau virtuvę - ieškojau tik su rėmeliu. Ir dabar negaliu atsidžiaugti tokiu sprendimu.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 08 04, 15:30)
Ties kampu yra labai plonas stiklas, ir ji nuskelti labai nesunku.
Vanduo bega kaitlente, tada stalvirsiumi ir per prieki stalvirsio nubega ant orkaites, ko pasekoje sudega elektronika.
Su tokiais gedimais teko susidurti ne karta.

Čia klausimas toks: o kiek kartų teko susidurti su tuo, kad išbėgus puodui, orkaitė nesugedo? Palyginimui? g.gif
Bet man, asmeniškai, tas rėmelis kaip šuniui balnas. Čia dizaino prasme, jei kas nesuprato ...
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 08 04, 13:16)
Man asmeniškai, AEG indukcinė nepatinka, nes yra su metaliniu rėmeliu, ot smagumėlis trupinius išvaikyti, o elektrolux šlifuotais krešteliais
O jau kaitlenčių dizaino skirtumai  lotuliukas.gif
Be to ir kainos skirtumas mano supratimu neaišku už ką...
Papildyta:
Gera orkaitė, jei lyginti su kitom, tai su kokiom?
Turi pirolizę, mėsos termometrą, receptus, sensorinį valdymą...

O jūs bent matėte gyvai tą rėmelį? Naujose AEG ir Electrolux kaitlentėse rėmelis yra labai gerai prigludęs prie stiklo ir praktiškai nėra ten kur kam ten užkliūti ir kauptis nešvarumams - rekomenduoju pasižiūrėti pirma gyvai parduotuvėje. O iš praktiškumo ir saugumo pusės vienareikšmiškai geriau kaitlentė su rėmeliu.

QUOTE(speedy @ 2010 08 04, 17:27)
Čia klausimas toks: o kiek kartų teko susidurti su tuo, kad išbėgus puodui, orkaitė nesugedo? Palyginimui?  g.gif
Bet man, asmeniškai, tas rėmelis kaip šuniui balnas. Čia dizaino prasme, jei kas nesuprato ...

Gali 9 kartus iš 10 ir nesugest, bet kai jau suges, tada nebekils tokių šmaikščių pamąstymų wink.gif Tamstos palyginimas čia kaip su automobilių avarijomis - kiek kartų buvai patekęs ir avariją ir kiek kartų teko pagulėti po to ligoninėje? Manau ir vieno karto užtenka, kad daugiau nebenorėti to pakartoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 06 rugpjūčio 2010 - 07:56
QUOTE(Zilvinas @ 2010 07 30, 19:13)
Nenoreciau tiketi, kad plokse 300 EUR kainuotu.

o kiek dar daugiau? blink.gif Mums taip meistras sakė, bet išvis tas meistras nors AEG atstovas, bet labai keistas doh.gif Tiksliai taip ir nepasakė koks gedimas, serga dabar doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milinga: 06 rugpjūčio 2010 - 10:30
QUOTE(Milinga @ 2010 08 06, 10:29)
o kiek dar daugiau?  blink.gif Mums taip meistras sakė, bet išvis tas meistras nors AEG atstovas, bet labai keistas  doh.gif Tiksliai taip ir nepasakė koks gedimas, serga dabar  doh.gif


Nezinant kas per plokste negaliu teigti.
Bet valdymo plokstes kainuoja apie 200-500 Lt plius darbas.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 08 06, 11:04)
Nezinant kas per plokste negaliu teigti.
Bet valdymo plokstes kainuoja apie 200-500 Lt plius darbas.

parašiau jums AŽ ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Gali 9 kartus iš 10 ir nesugest, bet kai jau suges, tada nebekils tokių šmaikščių pamąstymų wink.gif  Tamstos palyginimas čia kaip su automobilių avarijomis - kiek kartų buvai patekęs ir avariją ir kiek kartų teko pagulėti po to ligoninėje? Manau ir vieno karto užtenka, kad daugiau nebenorėti to pakartoti.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Dar geriausia neiti iš namų, nes mašina partrenkti gali blink.gif o namuose nelaipioti laiptais, ne nusivožti įmanoma g.gif be to šiukštu nesimaudykite vonioje, nes buvo atvejų, kad išlipdami paslysdavo biggrin.gif
Gal geriau tos kaitlentės iš viso jokios nepirkti, nes termiškai apdorotas maistas nenatūralus ir dar elektrą ryja lotuliukas.gif dar galima netyčia nudaužti kampą o jei bus apkaustyta metalu (šiuolaikiškai ir elegantiškai) tada yra galimybė sudaužyti vidurį biggrin.gif
Galima ir dar labiau nusišnekėti lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai tie "gali" nėra jau tokie baisūs. Kiekvienas sprendžia sau. O man, asmeniškai, daug blogiau, kai akis neišvengiamai, kiekviena dieną kliūna už to išganingojo metalinio rėmelio, kėpsančio viduryje juodo granito stalviršio. Todėl mano kaitlentė be rėmelio.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2010 08 06, 16:53)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Dar geriausia neiti iš namų, nes mašina partrenkti gali  blink.gif  o namuose nelaipioti laiptais, ne nusivožti įmanoma  g.gif  be to  šiukštu nesimaudykite vonioje, nes buvo atvejų, kad išlipdami paslysdavo  biggrin.gif
Gal geriau tos kaitlentės iš viso jokios nepirkti, nes termiškai apdorotas maistas nenatūralus ir dar elektrą ryja  lotuliukas.gif dar galima netyčia nudaužti kampą o jei bus apkaustyta metalu (šiuolaikiškai ir elegantiškai) tada yra galimybė sudaužyti vidurį  biggrin.gif
Galima ir dar labiau nusišnekėti  lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai tie "gali" nėra jau tokie baisūs. Kiekvienas sprendžia sau. O man, asmeniškai, daug blogiau, kai akis neišvengiamai, kiekviena dieną kliūna už to išganingojo metalinio rėmelio, kėpsančio viduryje juodo granito stalviršio. Todėl mano kaitlentė be rėmelio.

na, tamsta nusišnekėjimuose nepralenkiamas, nesiginčysiu wink.gif
Prie juodo granito paviršiaus metalo rėmelis netinka, sutinku - bet toks paviršius yra vienetinis atvejis (nesudarys ir 1% visų virtuvių), su tuo taip pat turėtum sutikti. Jei metalo rėmelis nesipjauna su aplinka ar kieno nors dizaino supratimu (turint omeny, kad nauji AEG rėmeliai nebeturi "purvo rinkimo" problemos), visi praktiškumo ir naudojimo saugumo pliusai yra vienareiškmiškai jo pusėje, tad nelabai suprantu kam čia reikalingi dar kažkokie išvedžiojimai.
Atsakyti
Sveiki,

Ieskome ~180 cm neimontuojamo saldytuvo su saldikliu apacioje iki 2500 lt, baltos spalvos. Ka rekomenduotumet is AEG modeliu? Nuline zona butu gerai, bet kazkaip kataloguose nieko nerandu... Ar nemoku ieskoti? smile.gif
Ir kur rekomenduotumet pirkti?

Aciu,
Valentas
Atsakyti
QUOTE(valentast @ 2010 08 08, 11:56)
Sveiki,

Ieskome ~180 cm neimontuojamo saldytuvo su saldikliu apacioje iki 2500 lt, baltos spalvos. Ka rekomenduotumet is AEG modeliu? Nuline zona butu gerai, bet kazkaip kataloguose nieko nerandu... Ar nemoku ieskoti? smile.gif
Ir kur rekomenduotumet pirkti?

Aciu,
Valentas

deja:
1) AEG baltos spalvos bent jau oficialaus importuotojo asortimente nėra
2) su nuline kamera yra tik 2 m aukščio modelis S 86348 KG1

smile.gif
Atsakyti
sakykit, man, neismananciai sioj rinkoj dar nieko: ka duoda ta pirolize? blush2.gif
Atsakyti