Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(indruciukas @ 2010 07 28, 10:30)
nezinau  g.gif , gal neturejo tuo momentu  g.gif o ta kaitlente bloga kazkuom,ar kad ne AEG? man tai jokio skirtumo,kokios firmos,svarbu geri prietaisai butu  ax.gif


ai, dar saldytuvas SC91840-6i g.gif
Atsakyti
Sveiki, technikos zinovai,

kazkada labai padejot renkantis siurbli, db prasau pagalbos del saldytuvo. Pati juose nieko neismanau, o kai parduotuvej pradeda siulyt Samsung kaip labai nebloga variant, tai noris begt....

Ieskau saldytuvo su geru kainos ir kokybes santykiu bigsmile.gif pagrindinis reikalavimas, kad butu talpus, paskui taupytu elektra, dar 0 zona nepamaisytu ir no frostas saldikly ax.gif spalva ir plotis/aukstis ner labai svarbu.

Jei kas nors turi omeny koki tinkama modeliuka, busiu dekinga jei pasidalinsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 07 28, 10:30)
nezinau  g.gif , gal neturejo tuo momentu  g.gif o ta kaitlente bloga kazkuom,ar kad ne AEG? man tai jokio skirtumo,kokios firmos,svarbu geri prietaisai butu  ax.gif

Na, tiesiog paprastai kaitlente ir orkaite zmones perka to pacio brando. Skirtumas tarp AEG ir Electrolux analogisku modeliu bus tik dizaine.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2010 07 30, 08:01)
Na, tiesiog paprastai kaitlente ir orkaite zmones perka to pacio brando. Skirtumas tarp AEG ir Electrolux analogisku modeliu bus tik dizaine.


tai koki modeli siulot is AEG vietoj to Elektrolux'o g.gif
Atsakyti
o mes labai nusivylėm AEG Electrolux šaldytuvu verysad.gif kaina buvo doh.gif doh.gif paveikė 4,5 metų ir pradėjo grybauti blink.gif išsikvietėm meistrą iš AEG aptarnavimo serviso, sakė tikriausiai reiks keisti plokštę, kuri kainuoja apie 300 eurų blink.gif blink.gif Dar pasitikslins dėl gedimo, nes ten tam tikrą simbolį rodo, kurio jis nėra dar matęs doh.gif blink.gif sunervino nerealiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2010 07 30, 16:31)
o mes labai nusivylėm AEG Electrolux šaldytuvu  verysad.gif kaina buvo  doh.gif  doh.gif paveikė 4,5 metų ir pradėjo grybauti  blink.gif išsikvietėm meistrą iš AEG aptarnavimo serviso, sakė tikriausiai reiks keisti plokštę, kuri kainuoja apie 300 eurų  blink.gif  blink.gif Dar pasitikslins dėl gedimo, nes ten tam tikrą simbolį rodo, kurio jis nėra dar matęs  doh.gif  blink.gif sunervino nerealiai  verysad.gif


Nenoreciau tiketi, kad plokse 300 EUR kainuotu.
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 07 30, 10:13)
tai koki modeli siulot is AEG vietoj to Elektrolux'o  g.gif

HK634200XB wink.gif

QUOTE(Zilvinas @ 2010 07 30, 20:13)
Nenoreciau tiketi, kad plokse 300 EUR kainuotu.

matyt europietiškas meistras pasitaikė, kad kaina eurais lotuliukas.gif
Atsakyti
Nepatinka ta firma. Mikrobangu krosnele paveike 2 metus, baigesi garantija ir jos gyvavimo laikas. Draugei taip nuskilo su dulkiu siurbliu.
Atsakyti
o kaip del orkaites B 9971-5M ? kokie privalumai palyginus su kitom? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 07 28, 11:30)
nezinau  g.gif , gal neturejo tuo momentu  g.gif o ta kaitlente bloga kazkuom,ar kad ne AEG? man tai jokio skirtumo,kokios firmos,svarbu geri prietaisai butu  ax.gif


Man asmeniškai, AEG indukcinė nepatinka, nes yra su metaliniu rėmeliu, ot smagumėlis trupinius išvaikyti, o elektrolux šlifuotais krešteliais
O jau kaitlenčių dizaino skirtumai lotuliukas.gif
Be to ir kainos skirtumas mano supratimu neaišku už ką...


Papildyta:
QUOTE(eni @ 2010 08 04, 13:26)
o kaip del orkaites B 9971-5M ? kokie privalumai palyginus su kitom? kokie atsiliepimai?


Gera orkaitė, jei lyginti su kitom, tai su kokiom?
Turi pirolizę, mėsos termometrą, receptus, sensorinį valdymą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 04 rugpjūčio 2010 - 12:52
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 08 04, 12:16)
Man asmeniškai, AEG indukcinė nepatinka, nes yra su metaliniu rėmeliu, ot smagumėlis trupinius išvaikyti, o elektrolux šlifuotais krešteliais
O jau kaitviečių dizaino skirtumai  lotuliukas.gif
Be to ir kainos skirtumas mano supratimu neaišku už ką...


Trupinius isvalyti sunkiau.
Bet jeigu nera krasteliu, labai lengvai gali nuskilti kaitlentes krastas (pats kampas).
Uztenka netycia pastumti ant stalo esanti puoda link kaitlentes ir kampo nera.
Kaitlentes su krasteliu sulaiko tam tikra kieki vandens, jeigu issilieja beverdant.
Daznai montuoja orkaite po kaitlente, jeigu vanduo pateks ant orkaites valdymo, gali brangiai kainuoti remontas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas: 04 rugpjūčio 2010 - 12:29
QUOTE(Zilvinas @ 2010 08 04, 14:28)
Trupinius isvalyti sunkiau.
Bet jeigu nera krasteliu, labai lengvai gali nuskilti kaitlentes krastas (pats kampas).
Uztenka netycia pastumti ant stalo esanti puoda link kaitlentes ir kampo nera.
Kaitlentes su krasteliu sulaiko tam tikra kieki vandens, jeigu issilieja beverdant.
Daznai montuoja orkaite po kaitlente, jeigu vanduo pateks ant orkaites valdymo, gali brangiai kainuoti remontas.


Teoriškai tai gal ir taip, bet praktiškai... sudaužyti viską galima... O kas dėl užbėgimo... na tikrai užbėginau ir nekartą, tačiau gi ne visą puodą išverti, tai ir išbėga atitinkamai...
Nežinau kodėl visi pardavėjai taip tvirtina, gal patys nebadė naudotis g.gif
Nėužką nekeisčiau nuožulniais krašteliais į kaitlentę su metaliniu rėmeliu, savo laiku dar už šlifuotais krašteliai mokėjau gerokai daugiau, nei kainavo analogiška su rėmeliu, bet aišku tai buvo labai senai... ir nesigailiu thumbup.gif
Manau čia vyriškių nuomonė, kai jie nevalo
Be to žinau, kad kai mums dėjo kaitlentę į baldus, tai kaitlentė dedasi su gumine tarpine, kad neužbėgtų...
Atsakyti