Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(kettis @ 2010 05 27, 10:10)
Jei su pirolize, tai rekomenduočiau B9971-5M, nes jis turi kvapų ir riebalų filtrą, kokybiškai sumažinantį svilėsių kvapą


Norėčiau patikslinti, kad nuo šių metų AEG gamintojas nebeprideda kvapų ir riebalų filtro.
Kas dėl pirolizės kainos — tai ekologiškas orkaitės išvalymas. Labai suabejočiau ar pigiau išeitų nupirkti kokybišką orkaitės išvalymo chemiją ir dar po to netektų kaip reikiant paplušėti...
Mano suvokimu pirolizė yra vienas iš pigiausių orkaitės valymo būdų ir reikalaujantis minimalių pastangų, be to pasiekiamas puikus rezultatas... jokių kvapų, jokių riebalų...
Kvapas bus net kokią pirmų 15 min. O chemija "nosies neraito"?
Atsakyti
Pas mane beveik visa technika Aeg.
Kaitlente induckine 68002 kmn - paprasta bet tikria super veikia.
Saldytuva siulyciau imt SZ 91840 5i , su nuline zona, man tikrai laaabai patinka, bet cia imontuojamas, arba yra pigesnis variantas lyg sc tai ten tik su vienu kompresorium.
Gartauki siulyciau elica glide , pats galingiausas. Bet velgi imontuojamas, bet kiek domejausi man patare rinktis is Elicos. Irgi super labai patenkinta.
Orkaite irgi aeg bet kadangi reikejo butinai juodos ir paprastos smile.gif tai emem B 4101 5B, kolkas nusiskundimu neturiu, gal tik kartais tas vejas puciamas uznkisa veikimo metu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knowing: 27 gegužės 2010 - 16:23
Norėčiau pasiklausti ax.gif Įsigijus šaldytuvą su nuline zona (tokie patys stalčiai, kaip paveikslėlyje), kiek turi būti atidaryti tie tarpeliai, kad produktai (krapai, svogūnų laiškai) ilgiau išliktų šviežesni ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pupa* @ 2010 05 27, 17:43)
Norėčiau pasiklausti  ax.gif  Įsigijus šaldytuvą su nuline zona (tokie patys stalčiai, kaip paveikslėlyje), kiek turi būti atidaryti tie tarpeliai, kad produktai (krapai, svogūnų laiškai) ilgiau išliktų šviežesni  ax.gif
user posted image


Tie tarpeliai reguliuoja dregme.
Jeigu norite laikyti laikyti mesa, zuvi, suri, reikia padaryti kuo maziau dregmes.
Jei norite laikyti salotas, darzoves, vaisius reikia padaryti kuo didesne dregme.
Kaip dregme reguliuojasi instrukcijoje turi buti aprasyta.
Atsakyti
Sveiki, zinovai ir ne tik
niekaip neissirenku buitines tech.

saldytuvas t.b. laisvai pastatomas . bet noriu tokiom f-jom kaip SZ91840-5i , kaip suprantu jis turi 0zona ir beserksne zona visame saldytuve ir saldiklyje taip pat. koks variantas butu tinkamiausas kokybes ir kainos santykiu.

gartraukio reikia 90cm, kamino tipo . virtuve yra 8,7 kv.m. tai turbut reiktu kokiu 600m3/h o gal ne? bet noriu tylaus ziurejau siuos modelius DD6490 , 8490DM , DK9690-M kuris is ju butu labiausiai vertas demesio? o gal is ELICOS pasiulytumet , kazkoki dailu modeliuka tylu ir pigesni 90cm.

ir dar indaplove 45cm plocio esu nusiziurejusi F88420 VI tik nesuprantu su tais nuleidziamais laikikliais kai raso 2X virsutiniame ir apatiniame krepsyje.ar sitam modelyje yra ta nuliejimo f-ja, kad nepridziutu nesvarios lekstes? o gal uz tokia kaina yra kazkoks geresnis variantas nebutinai is AEG?

ACIU
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 05 27, 13:27)
Norėčiau patikslinti, kad nuo šių metų AEG gamintojas nebeprideda kvapų ir riebalų filtro.

Kaip pardavinėjančiai techniką, vertėtų žinoti, kuo skirias kvapų ir riebalų filtras orkaitėje nuo riebalų filtro, kuris buvo seniau dedamas ant ventiliatoriaus wink.gif Kvapų ir riebalų filtras yra dedamas į brangiausias AEG ir Electrolux orkaites, ir naikina kvapus maisto gaminimo metu, taip pat efektyviai sulaiko kvapą pirolizės metu. Panašų filtrą turi ir dalis Bosch, Siemens (AktivKat) ir Miele orkaičių, tik kiek žinau BSH orkaitėse jį kas kažkiek laiko reikia keisti, kviečiant meistrą. AEG ir Electrolux šio filtro keisti nereikia.

QUOTE(sujitsa @ 2010 05 27, 22:20)
saldytuvas t.b. laisvai pastatomas . bet noriu tokiom f-jom kaip   SZ91840-5i ,   kaip suprantu jis turi 0zona ir beserksne zona visame saldytuve ir saldiklyje taip pat. koks variantas butu tinkamiausas kokybes ir kainos santykiu.

gartraukio reikia 90cm, kamino tipo . virtuve yra 8,7 kv.m. tai turbut reiktu kokiu 600m3/h o gal ne? bet noriu tylaus ziurejau siuos modelius   DD6490 ,  8490DM , DK9690-M   kuris is ju butu labiausiai vertas demesio? o gal is ELICOS pasiulytumet, kazkoki dailu modeliuka tylu ir pigesni 90cm.

ir dar indaplove 45cm plocio esu nusiziurejusi F88420 VI tik nesuprantu su tais nuleidziamais laikikliais kai raso 2X virsutiniame ir apatiniame krepsyje.ar sitam modelyje yra ta nuliejimo f-ja, kad nepridziutu nesvarios lekstes? o gal uz tokia kaina yra kazkoks geresnis variantas nebutinai is AEG?

ACIU

Pažiūrėkite AEG modelį S86348KG arba kažką iš Liebherr. AEG turi nulinę kamerą ir dinaminio šaldymo sistemą (visame šaldytuvo tūryje vienodai paskirstoma temperatūra per specialius ortakius) - bet tai nėra bešekšnė sistema, t.y. nedžiovina produktų kaip No-Frost. Šaldiklyje No-Frost yra geras daiktas, bet šiaip tai koks skirtumas - be NoFrost šaldiklį reikia išvalyt kartą per metus, kas nėra labai sudėtinga smile.gif
Virtuvė 9m2, tai užtektų ir ~300 m3/val. galingumo (virtuvės tūris x 10) wink.gif
8490DM modelis senokai nebegaminamas, o DD6490 ir DK9690 reikia rinktis pagal dizainą - triukšmingumas jų labai panašus, DK9690 šiek tiek galingesnis, o DD6490 gražesnis (bent man).
F88420VI turi tokius atlenkiamus laikiklius krepšiuose, sudėti kavos puodeliams "antrame aukšte", tai čia turbūt apie tai. Rinse&Hold programa (praskalavimo) yra. Pagal kainą, komplektaciją ir savybes manau vienas geriausių pasirinkimų rinkoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 28 gegužės 2010 - 09:16
AEG-Electrolux 65807 G-B kokia nuomone apie sia dujine kaitlente? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2010 05 28, 12:05)
AEG-Electrolux 65807 G-B kokia nuomone apie sia dujine kaitlente?  ax.gif


Normali dujinė kaitlentė su stiklo pagrindu.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 05 28, 10:29)
Normali dujinė kaitlentė su stiklo pagrindu.

paskaitinejau ir labai daug nuomoniu,kad stiklo pagrinda labai sunku priziureti g.gif .
Atsakyti
Sveiki,

dekui visiems pakomentavusiems 4u.gif
Ypac kettis ir Donatas ir Monika uz profesionalius komentarus 4u.gif

del pirolizes - girdejau kalbas, kad orkaiciu su pirolize daznai skyla pirolizes metus stiklas dureliu. Gal kas zinote, kaip ten is tikruju??? g.gif
Saldytuvo man reikia montuojamo. Jau apsiziurejau SZ91840-5i. Noriu su nuline zona, su beserksne saldymo kamera, o maza kamera man netrukdo - planuoju ateity dar pasistatyti saldymo spinta. Del saldytuvu - kaip manote, verta rinktis AEG ar visgi Liebherr? Jei pastaraji - tai koki modeliuka imontuojama jie turi su nuline zona?
Del gartraukio - galvos skausmas - man reikia montuojamo prie lubu - jis bus kabinamas virs virtuves salos vadinamos. Apie gartraukius visai nenuraukiu lotuliukas.gif doh.gif Kazkaip ju galinguma pagal patalpos plota skaiciuoja?
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2010 05 28, 13:10)
paskaitinejau ir labai daug nuomoniu,kad stiklo pagrinda labai sunku priziureti  g.gif .


Prižiūrėti nesunku, net nesubraižyti... sunku
Per laiką susibraižo ir stiklokeramika, tačiau šis paviršius yra kur kas atsparesnis.
O nepaslaptis, kad ant juodo paviršiaus viskas gerai matosi.
Bet atitinkama ir kaina, jei rinktis stiklokeramiką, ji kainuos brangiau AEG 65507 G-B
Atsakyti
gal kas galit patarti, kokį gartraukį galima dėti į šlaitinį stoga g.gif iki 1,60 siena statmena grindims, o nuo 1,60 prasideda šlaitas. Kiek žinau, gartraukiai kabinasi 1,5 aukštyje. Tai ar yra koks gartraukis, kurį galima būtų įmontuoti mūsų situacijoj unsure.gif
Atsakyti