Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

Sveiki,
Gal man kas paaiskintu ar gera ir kuo geresne uz kitas Viryklė AEG-Electrolux 41056 VH-MN . O gal uz panasia kaina yra ir geresniu

Aciu
Papildyta:
Viryklė AEG-Electrolux 41056 VH-MN kainuoja visur apie 1700-1800.
O stai Viryklė Electrolux EKC 511501W apie 1300 Lt.
Kai skaitau aprasymus, tai nera labai dfidelio skirtumo. O kaip yra is tiesu? Ar kainu skirtumas yra del kokybes skirtumu?
Atsakyti
QUOTE(nelabai @ 2010 05 16, 19:00)
Sveiki,
Gal man kas paaiskintu ar gera ir kuo geresne uz kitas Viryklė AEG-Electrolux 41056 VH-MN . O gal uz panasia kaina yra ir geresniu

Aciu
Papildyta:
Viryklė AEG-Electrolux 41056 VH-MN kainuoja visur apie 1700-1800.
O stai Viryklė Electrolux EKC 511501W apie 1300 Lt.
Kai skaitau aprasymus, tai nera labai dfidelio skirtumo. O kaip yra is tiesu? Ar kainu skirtumas yra del kokybes skirtumu?

41056VH-MN gaminta vokietijoje, tikrai labai geras modelis, o dar už tokią kainą - nieko panašaus nerasit.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2010 05 16, 21:35)
41056VH-MN gaminta vokietijoje, tikrai labai geras modelis, o dar už tokią kainą - nieko panašaus nerasit.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Labai laukiau jusu atsakymo 4u.gif
Aciu aciu. Ja ir imsiu. 4u.gif
Papildyta:
Oij, ir dar maciau apie garantijas snekejot.
Tai gal zinot, ar man www.pigu.lt duos normalia garantija? O ga geriau pas kazka kita pirkti?
Atsiprasau uz kvailus klausimus.
Atsakyti
Maciau, kad keletas sios temos skaitytoju pirko http://www.electrolu...g/akcijos/3.htm
Tai vat man dar reikia jusu pritarimo, kad viskas cia ok, ir as uzsakineju lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
kuri indaplove geresne
elektroliux ESL46050 ar elektroliux ESL 47020. Kiek žiūrėjau, kažkuom labai jos nesiskiria, tik kaina visais 500 g.gif
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2010 05 17, 14:30)
Sveiki,
kuri indaplove geresne
elektroliux ESL46050 ar elektroliux ESL 47020. Kiek žiūrėjau, kažkuom labai jos nesiskiria, tik kaina visais 500  g.gif


47020 turi vidaus apsvietima, fiksuotas groteles ir tyliau dirba 45db pries 47db.
Pats rinkausi is siu dvieju, ir pasiemiau 46050, man tas apsvietimas buves nebuves ir del tylesnio veikimo ranka nekilo daugiau moketi.
Atsakyti
QUOTE(Bielka81 @ 2010 05 17, 15:29)
47020 turi vidaus apsvietima, fiksuotas groteles ir tyliau dirba 45db pries 47db.
Pats rinkausi is siu dvieju, ir pasiemiau 46050, man tas apsvietimas buves nebuves ir del tylesnio veikimo ranka nekilo daugiau moketi.

Ačiū už nuomonę. Renkuosi ir as iš šių dviejų.
Atsakyti
QUOTE(nelabai @ 2010 05 17, 08:24)

Oij, ir dar maciau apie garantijas snekejot.
Tai gal zinot, ar man www.pigu.lt duos normalia garantija? O ga geriau pas kazka kita pirkti?
Atsiprasau uz kvailus klausimus.

QUOTE(nelabai @ 2010 05 17, 09:00)
Maciau, kad keletas sios temos skaitytoju pirko http://www.electrolu...g/akcijos/3.htm
Tai vat man dar reikia jusu pritarimo, kad viskas cia ok, ir as uzsakineju lotuliukas.gif

Kvailų klausimų nebūna wink.gif
Pigu.lt kiek žinau dalina savo garantijas. Puslapis gana rimtas, garantiją turėtų atlikti (jei tfu tfu tfu kažkas nutiktų), tik klausimas kokie meistrai tą garantiją atliks - viena yra kai remontuoja oficialus atstovo meistras ir koks nors "ponas Jonas iš Grigiškių", mano nuomone.
Šiaip patarčiau geriau tada rinktis iš antrojo puslapio, patikimiau.
Atsakyti
Vakar is antruju uzsisakiau ir vakare jau namie turejau biggrin.gif
Virykles 41056VH-MN instrukcije yra aprasomas riebalu filtras, kuris t.b uzdedamas kepant mesa ant ventiliatoriaus ir po kepimo -plaunamas. Musu viryklej ji nepridetas, pardavejai sako, kad jis instrukcijos senos, o filtras imontuotas viduje ir jo plauti nereikia. O mano vyrui tas filtras nesimato g.gif . Tai turi buti tas nuimamas riebalu filtras ar ne?
Atsakyti
SOS biggrin.gif

Gal ne visai į temą, bet paklausiu. Išsirinkau orkaitę, specifikacijoje rašo, kad galia 3.3kW. MB bamba, kad tokio galingumo negalima, nes bute trūksta kW.
Tai ką, pipiec jau mano pasirinkimui? doh.gif Bet juk orkaitė nenaudoja pilno galingumo vienu metu, manau unsure.gif Ar klystu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nelabai @ 2010 05 18, 13:00)
Vakar is antruju uzsisakiau ir vakare jau namie turejau biggrin.gif
Virykles 41056VH-MN instrukcije yra aprasomas riebalu filtras, kuris t.b uzdedamas kepant mesa ant ventiliatoriaus ir po kepimo -plaunamas. Musu viryklej ji nepridetas, pardavejai sako, kad jis instrukcijos senos, o filtras imontuotas viduje ir jo plauti nereikia. O mano vyrui tas filtras nesimato g.gif . Tai turi buti tas nuimamas riebalu filtras ar ne?


Aš instrukcijoje tą patį perskaičiau, bet jokio filtro neradau komplekte. Išnaršiau internete ir radau info, kad paskutinių modelių filtras įmontuotas viduje mirksiukas.gif

QUOTE(Kashaya @ 2010 05 18, 19:33)
SOS biggrin.gif

Gal ne visai į temą, bet paklausiu. Išsirinkau orkaitę, specifikacijoje rašo, kad galia 3.3kW. MB bamba, kad tokio galingumo negalima, nes bute trūksta kW.
Tai ką, pipiec jau mano pasirinkimui? doh.gif Bet juk orkaitė nenaudoja pilno galingumo vienu metu, manau unsure.gif Ar klystu? unsure.gif


O kiek kw tiekiama į butą g.gif Senos statybos būdavo apie 3, naujos - daugiau mirksiukas.gif Keli pažįstami pirkosi papildomus kilovatus, tik prieš tai laidus keitė, kad atlaikytų tokią galią ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2010 05 18, 20:22)
Aš instrukcijoje tą patį perskaičiau, bet jokio filtro neradau komplekte. Išnaršiau internete ir radau info, kad paskutinių modelių filtras įmontuotas viduje  mirksiukas.gif


4u.gif
Atsakyti