Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

Gal dar galite patarti kur geriausiai pirkti ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2010 04 29, 14:23)
Gal dar galite patarti kur geriausiai pirkti ?  ax.gif


Visą buitinę techniką pirkau iš čia Žirmūnų g 1B., prie moksleivių technikos rūmų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2010 04 29, 17:08)
Visą buitinę techniką pirkau iš čia Žirmūnų g 1B., prie moksleivių technikos rūmų  mirksiukas.gif

aciu labai
Atsakyti
turim aeg elektrine virykle neimontuojama, jau nemazai laiko praejo, bet dziaugiuosi kaip katik nusipirkus!!super daiktas!
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2010 04 29, 17:08)
Visą buitinę techniką pirkau iš čia Žirmūnų g 1B., prie moksleivių technikos rūmų  mirksiukas.gif

Ir mes iš čia pirkom smile.gif
Svarbiausia, jog deretis galima ir neįkiša šiaip sau daikto.
Atsakyti
Sveiki, gal kas ir man patartu ax.gif Ruosiuosi pirkti skalbiniu dziovykle ir blaskausi tarp dvieju AEG modeliu T88840 ir T59850. Labiau vilioja T59850 nes energijos klase A, taciau neturi lyginimo f-jos, o T88840 turi ltginimo garais f-ja. O dziovykles noriu, kad maziau tektu lyginti blush2.gif Tai va, ar ta lyginimo f-ja gerai skalbinius lygina, ar ir be sios f-jos skalbiniai butu panasaus stovio g.gif
Atsakyti
QUOTE(farda @ 2010 05 12, 00:43)
Sveiki, gal kas ir man patartu ax.gif Ruosiuosi pirkti skalbiniu dziovykle ir blaskausi tarp dvieju AEG modeliu T88840 ir T59850. Labiau vilioja T59850 nes energijos klase A, taciau neturi lyginimo f-jos, o T88840 turi ltginimo garais f-ja. O dziovykles noriu, kad maziau tektu lyginti blush2.gif  Tai va, ar ta lyginimo f-ja gerai skalbinius lygina, ar ir be sios f-jos skalbiniai butu panasaus stovio g.gif

Neabejotinai geresnis pasirinkimas yra T59850, su taip vadinama Heat Pump technologija - ji ne tik sunaudos mažiau elektros energijos, bet taip pat mažiau kenks rūbams, nes joje dėl priverstinai su kompresoriumi aušinamo kondensoriaus (talpa, kur iš praeinančio drėgno šilto oro "atimama" drėgmė) džiovinama žemesnės temperatūros oru (55 laipsniai vs. 75-80 įprastiniuose džiovintuvuose). O jei rūbus džiovinsite po skalbimo, jokio skirtumo rezultatuose tarp šių modelių nepamatysite - T88840 modelio privalumas lyginimo su garais yra tik tuo atveju, kai norite "išlyginti" sausus rūbus, pvz. spintoje sulankstytus pagulėjusius švarius marškinius - įmetėte 5 sausus marškinius ir po 20 min. jie paruošti, kasdieniam naudojimui papildomo lyginimo nereikia. Bet tai lygiai tą patį "išlyginimo" rezultatą pasieksite su T59850, jei po džiovinimo išimsite marškinius ir pakabinsite ant pakabos, o ne sulankstysite ir padėsite į spinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2010 05 12, 08:47)
Neabejotinai geresnis pasirinkimas yra T59850, su taip vadinama Heat Pump technologija - ji ne tik sunaudos mažiau elektros energijos, bet taip pat mažiau kenks rūbams


Labai dekinga uz greita patarima 4u.gif Tai rytoj jau ir leksiu dereti kainos T59850 bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki

mes irgi blaškomės tarp AEG buitinės technikos smile.gif
Kaitlentė kaip ir nuspręsta 66100kmn- kaina patraukli, o ir funkcijų atrodo jokių netrūksta, bet mielai išgirsčiau komentarus..
dėl orkaitės - EOB32100x laimi prieš EOB33100x dėl mėsos termometro, daugiau skirtumų nerandu. Dar žiūrim B31915 5M- kuo ji būtų pranašesnė prieš mano minėtas, apart 3stiklų?
B31915 5M http://www.aeg-elect...sp?prodid=23323
Dėkoju už komentarus
Atsakyti
QUOTE(sunny_smile @ 2010 05 13, 12:50)
Sveiki

mes irgi blaškomės tarp AEG buitinės technikos smile.gif
Kaitlentė kaip ir nuspręsta 66100kmn- kaina patraukli, o ir funkcijų atrodo jokių netrūksta, bet mielai išgirsčiau komentarus..
dėl orkaitės - EOB32100x laimi prieš EOB33100x dėl mėsos termometro, daugiau skirtumų nerandu. Dar žiūrim B31915 5M- kuo ji būtų pranašesnė prieš mano minėtas, apart 3stiklų?
B31915 5M  http://www.aeg-elect...sp?prodid=23323
Dėkoju už komentarus

Dėl kaitlentės tai reikėtų greičiau galvot, nes jau nebegaminama, o naujas modelis jau brangesnis - tai jei dar kur rasit, rekomenduoju iškart imti wink.gif
EOB32100X ir EOB33100X esminis skirtumas yra elektroninio laikmačio funkcijos: EOB32100X turi mėsos termometrą ir prie jo ekranėlyje rodomą temperatūrą kepsnio viduje, o jei termometras nenaudojamas, tada 99 min. atbulinės atskaitos laikmatį. Na, dar rodo paros laiką. EOB33100X mėsos termometro neturi, bet turi SET laikmatį, su kuriuo galima reguliuoti viską, kas susiję su kepimo laiku - nustatyti kepimo trukmę, atidėti įsijungimą, programuoti atidėtą įsijungimą ir išsijungimą. Asmeniškai man rodos svarbiau laikrodžio funkcijos nei mėsos termometras - kiek pažįstu turinčių mėsos termometrą, jį yra naudoję max. porą kartų per metus.
B3191-5M pagrindinis skirtumas yra dizainas ir tie trys stiklai - viskuo kitkuo modelis identiškas EOB33100X. Trys stiklai gerokai sumažina durelių išorės temperatūrą kepimo metu, lyginant su dviem stiklais.
Atsakyti
Labai dėkui už išsamų atsakymą.


QUOTE(kettis @ 2010 05 14, 10:02)
Dėl kaitlentės tai reikėtų greičiau galvot, nes jau nebegaminama, o naujas modelis jau brangesnis - tai jei dar kur rasit, rekomenduoju iškart imti wink.gif
EOB32100X ir EOB33100X esminis skirtumas yra...

Atsakyti
Sveiki,
Reikia mums elektrines virykles, bet neisivaizduoju kokios ieskoti.
Lygtais girdejau, kad AEG yra neblogos.
Paieskoje man pirmiausia ismete http://pigu.lt/buiti...ductDescription
Ir man visai nieko pasirode.
Ka apie ja manote? Ar verta pirkti, ar patvari, ar verta is sios parduotuves pirkti?
Labai lauksiu atsakymu
Atsakyti