Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(speedy @ 2010 04 16, 16:31)
Electrolux EHS60210P - verta kiekvieno iš 875 litų  biggrin.gif
AEG-Elektroliux B 5941-5M - nesukčiau galvos dėl vienetinio atvejo, bet valyti nebereikės.  thumbup.gif
ELICA Cube IX A/90 nieko ir nelieka, nes populiarieji AEG DK9690M jau nebegaminami.
AEG-Elektroliux SN81840-5i čia su "No frost" šaldiklyje. Tai kad atitirpinti gal kartą ar du per metus tenka ir tai problemų (bent jau man) nesudaro. Čia pataupyčiau ir imčiau Electrolux ERN 29750. Be to ir ekonomiškesnis - vis kokį medį išsaugotų  lotuliukas.gif
Indaplovė AEG-Elektroliux F 65010 VI  thumbup.gif
Skalbimo mašina AEG L 72850A - visai nebloga už savo 1400 lt.

Viskas teisingai, tik:
- DK9690-M vis dar gaminamas ir tikrai geras variantas už savo kainą, o Elica Cube deklaruojami 900 m3/val traukimas yra šakėmis ant vandens rašytas wink.gif
- F65010VI geras, tik vargu ar dar pavyks gauti, nes jis tikrai nebegaminamas - tai lieka panašus modelis F65011VI wink.gif
- Šaldytuvas vienareiškmiškai geresnis variantas yra stacionarus, ne montuojamas - montuojamų vieni minusai - didesnė kaina nei panašių stacionarių, plius papildomai baldai, daug siauresnis pasirinkimas, prarandamas vidaus tūris.. schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū už komentarus.
QUOTE(kettis @ 2010 04 18, 20:38)
- Šaldytuvas vienareiškmiškai geresnis variantas yra stacionarus, ne montuojamas - montuojamų vieni minusai - didesnė kaina nei panašių stacionarių, plius papildomai baldai, daug siauresnis pasirinkimas, prarandamas vidaus tūris..  schmoll.gif

Deja, bet į nemontuojamą nekeisiu schmoll.gif Man reikia įmontuojamo su visais papildomais baldais ir didesne kaina. Taigi domina tik tai ar verta keisti išsirinktą modelį į kitą įmontuojamų šaldytuvų modelį.
Visais nurodytais modeliais pasidomėsiu 4u.gif
Atsakyti
Na va, pasižiūrėjau, tai dėl šaldytuvo ko gero keisiu jį į SC 91840-6i nes dabar pagalvojus, aš savo Ardo šaldiklio per 5 metus nė karto neatitirpinau. O kad ten jis būtų su automatiniu atitirpinimu nerealu, nes tada rinkomės pigius modelius doh.gif
Indaplovės F65010VI aeg.lt puslapyje neradau, taigi tikrai kogero, kad ji nebegaminama, bet rasti jos įmanoma be vargo beveik kiekvienoj el.parduotuvėj ir per Ermitažą domėjomės, užsako šitą modelį. O ta F65011VI matau
turi mažiau temperatūros pasirinkimų ir neturi stiklo programos g.gif daugiau skirtumų yra?
Dėl gartraukio reiks pagalvot, bet tikriausiai pasiliksiu prie Elicos. Cube elica.it puslapyje nurodomas galingumas 630 kubų biggrin.gif Bet jie turi ir daug galingesnių, kurių man reikia, nes pas mane erdvė laaabai didelė (vienoj vietoj nėra antro aukšto perdangos, taigi erdvė iki antro aukšto lubų).
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2010 04 19, 14:09)
Indaplovės F65010VI aeg.lt puslapyje neradau, taigi tikrai kogero, kad ji nebegaminama, bet rasti jos įmanoma be vargo beveik kiekvienoj el.parduotuvėj ir per Ermitažą domėjomės, užsako šitą modelį. O ta F65011VI matau
turi mažiau temperatūros pasirinkimų ir neturi stiklo programos  g.gif daugiau skirtumų yra?
Dėl gartraukio reiks pagalvot, bet tikriausiai pasiliksiu prie Elicos. Cube elica.it puslapyje nurodomas galingumas 630 kubų  biggrin.gif Bet jie turi ir daug galingesnių, kurių man reikia, nes pas mane erdvė laaabai didelė (vienoj vietoj nėra antro aukšto perdangos, taigi erdvė iki antro aukšto lubų).

F65010VI išimtas iš gamybos jau senokai, tai jei tikrai norite šio modelio, vertėtų paskubėti, kol dar yra pas prekybininkus sandėliuose likučių, nes gali baigtis bet kurią dieną. Temperatūrų abu modeliai (F65010VI ir F65011Vi) turi tiek pat, tik F65010VI turi stiklo programą, o F65011VI - skalavimo (ką tik panaudotus indus jei nenorite dar plauti, su keliais litrais vandens tiesiog nuskalauja, kad nepridžiūtų nešvarumai laukiant plovimo).

DK9690-M galingumas 650 kubų, plius didesnis ištraukimo plotas - Cube traukia tik per vieną filtrą viduryje, o DK9690-M filtrų yra trys. Na, ir tada dizaino dar klausimas - pvz. man asmeniškai T formos gartraukiai nepatinka. Bet šiaip ar taip, kurį bepasirinktumėte, abu bus tikrai geri gartraukiai.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2010 04 18, 20:38)
o Elica Cube deklaruojami 900 m3/val traukimas yra šakėmis ant vandens rašytas wink.gif

Truputį pasiaiškinau, tai jei kam įdomu Elica Lietuvoje importuotojas rašo laisvą trauką, kitaip nei AEG, Teka, Bosch (rašo įvertinus vamzdį ir alkūnę)... realybėje ji apie 30% mažesnė naudojant anglies filtrus (recirkuliaciją), galingumą reikia sumažinti dar 30 %

QUOTE(kettis @ 2010 04 20, 09:34)
F65010VI išimtas iš gamybos jau senokai, tai jei tikrai norite šio modelio, vertėtų paskubėti

Jau vienas internetinės prekybos puslapis atsakė, kad nėra ir nebebus, tik įdomu kodėl tada tų modelių neišima iš interneto doh.gif
Beja mano nužiūrėtos skalbimo mašinos irgi nebegamina, priedo ji gaminama Lenkijoj, pasiūlė vokišką Boschą vietoj jos g.gif
Įdomybė, kad AEG-Elektrolux technika gaminama minimum per 3 šalis Italija-Vokietija-Lenkija šito irgi nežinojau...
Atsakyti
Noriu nusipirkti Eurorapido arba Unirapido dulkių siurblį unsure.gif Gal kas turite ar girdėjote kokių nuomonių? Būsiu dėkinga už komentarus 4u.gif
Atsakyti

pas mus siurblys Elektrolux - nelabai jis man patinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2010 04 20, 16:10)
Truputį pasiaiškinau, tai jei kam įdomu Elica Lietuvoje importuotojas rašo laisvą trauką, kitaip nei AEG, Teka, Bosch (rašo įvertinus vamzdį ir alkūnę)... realybėje ji apie 30% mažesnė naudojant anglies filtrus (recirkuliaciją), galingumą reikia sumažinti dar 30 %
Beja mano nužiūrėtos skalbimo mašinos irgi nebegamina, priedo ji gaminama Lenkijoj, pasiūlė vokišką Boschą vietoj jos  g.gif
Įdomybė, kad AEG-Elektrolux technika gaminama minimum per 3 šalis Italija-Vokietija-Lenkija šito irgi nežinojau...

dėl galingumų šiek tiek reikia patikslinti: jei naudojamas anglinis filtras (recirkuliacija), tada jau nenaudojami vamzdžiai ir alkūnės, todėl nėra papildomo 30% galingumo praradimo. Trumpai tariant - jei prie gartraukio galingumo nėra nurodyta, kad tas galingumas yra pagal IEC61591 normą, drąsiai braukiam 30% ir tada lyginam su AEG, Bosch (tiesa, ne visi Bosch ir Siemens taip pat "teisingai" deklaruoti") - nesileiskit apgaunami gudragalvių importuotojų ir pardavėjų wink.gif

Dėl gamybos šalių: tas pats Bosch taip pat gaminamas bent per tris šalis - Ispanija-Vokietija-Lenkija, ir čia nėra nieko neįprasto - Lenkijoje buvo sudarytos labai palankios sąlygos investuoti gamintojams, todėl daugelis didžiųjų kompanijų pastaraisiais metais ten pastatė naujas gamyklas ir pradėjo gamybą. Tiesa, kai kurie, pvz. Whirlpool, nusipirko vietinį šaldytuvų gamintoją Polar ir ant tų pačių senomis technologijomis gaminamų šaldytuvų pradėjo lipdyti lipdukus "Whirlpool", lygiai taip pat paskutiniu metu "prasisuko" Samsung'as, nusipirkęs vietinę Amica (Lietuvoje žinomas jų brand'as Hansa).
Asmeniškai man rodos svarbiau ne kokioje šalyje surinkti prietaisai, o koks gamintojas ir ar naujais moderniais įrengimais - juk koks skirtumas, kas spaudinės roboto mygtukus - lenkas ar vokietis (didesnė tikimybė - vokietijos turkas). O kai tarptautinė kompanija pastato modernius prietaisus, naudoja tas pačias komplektuojančias dalis ir taiko aukščiausios klasės kokybės kontrolę - tada jau manau visiškai nesvarbu, kokioje šalyje tie procesai vyksta.

QUOTE(syri @ 2010 04 20, 18:28)
pas mus siurblys Elektrolux - nelabai jis man patinka  schmoll.gif

heh, čia kaip "pas mane mašina volkswagen" - nei modelio, nei senumo neaišku smile.gif O volkswagenai - koks 1996 m. golf-2 ir 2009 m. passat - nėra lygintini modeliai, ar ne? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2010 04 20, 16:10)
Įdomybė, kad AEG-Elektrolux technika gaminama minimum per 3 šalis Italija-Vokietija-Lenkija šito irgi nežinojau...


Nežinau, kaip dabar, bet prieš kelis metus šaldytuvas plaukė iš Švedijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2010 04 21, 08:20)
Asmeniškai man rodos svarbiau ne kokioje šalyje surinkti prietaisai, o koks gamintojas ir ar naujais moderniais įrengimais - juk koks skirtumas, kas spaudinės roboto mygtukus - lenkas ar vokietis (didesnė tikimybė - vokietijos turkas). O kai tarptautinė kompanija pastato modernius prietaisus, naudoja tas pačias komplektuojančias dalis ir taiko aukščiausios klasės kokybės kontrolę - tada jau manau visiškai nesvarbu, kokioje šalyje tie procesai vyksta.


Nenoreciau sutikti.
Yra daugelis pavyzdiu, kai tapati firma surinkineje ivairiose salyse ir skiriasi kokybe.
Rasim pavyzdziu, kad ir nesiskiria, tiesiog konkreciu atveju reikia imti konkrecius modelius.
Atsakyti
Gal kas zinote, pirkome visa komplekta AEG buitinės technikos (gartrauki, orkaite, kaitlente ir indaplove), garantiniai visu buvo tokie melyni gamykliniai, o indaploves - tos firmos, is kurios pirkom - ar taip gali buti? prie indaploviu eina kitokie garantiniai ar vezant is kitur ju nebuna? nors terminas irgi 24 men.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 04 21, 13:32)
Nenoreciau sutikti.
Yra daugelis pavyzdiu, kai tapati firma surinkineje ivairiose salyse ir skiriasi kokybe.
Rasim pavyzdziu, kad ir nesiskiria, tiesiog konkreciu atveju reikia imti konkrecius modelius.

Na, Žilvinai, viskas priklauso nuo taip vadinamų komplektuojančių dalių ir įrengimų - aš tik teigiu, kad perkėlus gamyklą (surinkus įrengimus ir pervežus į kitą šalį, ką taip pat kartais daro gamintojai) arba pastačius analogišką Lenkijoje, ji gamins lygiai tokius pat prietaisus kaip ir Vokietijoje, nes nėra visiškai jokio skirtumo, kokios tautybės žmogus spaudo mygtukus - tuo labiau Lenkijoje esant didesniam nedarbui nei vokietijoje, tikėtina kad lenkas viską atliks kruopščiau ir atsakingiau nei turkas vokietijoje. Aišku, jei kalbame apie to paties gamintojo pagyvenusias gamyklas skirtingose šalyse (pvz. BSH ispaniškos ir vokiškos orkaitės ar Electrolux'o itališki ir vokiški modeliai), skirtumai dažnai akivaizdūs - tiek surinkime, tiek kokybėje. Bet turiu omeny, kad iš Ispanijos perkėlus BSH orkaičių gamyklą (su visomis dalimis ir mechanizmais) į Vokietiją ar net Šveicariją - nuo to jos geresnės nepasidarytų.

QUOTE(saulute1980 @ 2010 04 21, 16:22)
Gal kas zinote, pirkome visa komplekta AEG buitinės technikos (gartrauki, orkaite, kaitlente ir indaplove), garantiniai visu buvo tokie melyni gamykliniai, o indaploves - tos firmos, is kurios pirkom - ar taip gali buti? prie indaploviu eina kitokie garantiniai ar vezant is kitur ju nebuna? nors terminas irgi 24 men.

Reiškia su gartraukiu orkaite ir indaplove gavote originalų electrolux atstovybės Lietuvoje (ne gamyklinį) garantinį, o su indaplove - techniką pardavusios firmos "UAB X". Tad jei (neduokdie) su indaplove kas nors nutiks, beliks tikėtis, kad tas "UAB X" dar nebus subankrutavęs ar susibankrutavęs (kas dabar gana dažnai nutinka) ir atliks savo garantinio aptarnavimo prievolę.
Atsakyti