Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

norėčiau įsigyti šią buitinę techniką, labai prašau aprašykit jos pliusius ir minusus, pakomentuokit. smile.gif
Atsakyti
AS irgi galvoju pirkti elektrine virykle pastatoma...
Ir reiketu atsiliepimu blush2.gif
Atsakyti
man reikia visko t.y. imontuojamo saldytuvo, imontuojamos indaploves, gartraukio, imontuojamos skalbimo masinos, mikrobangines, siurblio, ko chia dar?... g.gif orkaites, kaitlentes. girdejau neblogu atsiliepimu bet negiredejau konkreciu minusu, taigi laukiu komentaru, vis del to ne kas dien perku tiek daug visko.
Atsakyti
paskaityk kitas temas apie buitinę techniką, rasi ir apie norimas firmas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 02 23, 15:52)
paskaityk kitas temas apie buitinę techniką, rasi ir apie norimas firmas  mirksiukas.gif


matai, skaiciau apie visokias Vido ir Gorenje, o konkreciai apie AEG ir Electrolux'a atsiliepimu neradau.
Atsakyti
QUOTE(magenta @ 2006 02 23, 15:03)
matai, skaiciau apie visokias Vido ir Gorenje, o konkreciai apie AEG ir Electrolux'a atsiliepimu neradau.

kažkur yra 30 psl. apie buitinę techniką mirksiukas.gif
Atsakyti
Apie AEG nežinau, bet Electroluxui tik didelį pliusą galiu uždėt.
Tėvai prieš kokius 8-10 metų (žodžiu senų senovėj) nusipirko skalbiankę - iki šiol be priekaištų veikia, o skalbiama tikrai daug (5-6 žmonių šeimai).
Aš pati dabar turiu skalbimo mašiną Electrolux, na dar ne taip ilgai, kad galėčiau daug girti - dar tik pusmetį, bet veikia tyliai ir be priekaištų.
Pas tetą - elektrinė viryklė šios firmos, taip pat jau šimtas metų kaip turi ir naudoja.
Gal šių trijų gaminių ir per mažai susidaryti teisingai nuomonei, bet ir iš kitų žmonių girdėjau tik teigiamus atsiliepimus.
Atsakyti
kaip malonu kai kas nors atiliepia mirksiukas.gif
man tylumas yra ypac aktualus nes viskas bus montuojama i virtuvini, o virtuve pas mane bendra su svetaine.
Atsakyti
Jei tau patinka si technika tai ir pirk ,nes visada atsiras zmoniu kuriems ji nepatiks.Kai as pirkau skalbimo masina norejau LG tai tiek visko prisiklausiau,tai puse metu negalejau issirinkt,po to nutsibodo visu klusyt nuvaziavom su vyru ir patys issirinkom ir iki siol nesiskundziu,pirkau tokia kokios ir norejau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileG. @ 2006 02 23, 17:11)
Jei tau patinka si technika tai ir pirk ,nes visada atsiras zmoniu kuriems ji nepatiks.Kai as pirkau skalbimo masina norejau LG tai tiek visko prisiklausiau,tai puse metu negalejau issirinkt,po to nutsibodo visu klusyt nuvaziavom su vyru ir patys issirinkom ir iki siol nesiskundziu,pirkau tokia kokios ir norejau. thumbup.gif


o kiek apsuku pas tave? nusiziurejau 1400 ir plius dziovinimas yra, tai nezinau ar apsimoka, nes girdejau kad drabuzius labai suglamzys, ar kuo daugiau tuo geriau? idomu dziovinant daug elektros rys? gal 1200 uztektu?...
Atsakyti
QUOTE(magenta @ 2006 02 23, 17:07)
o kiek apsuku pas tave? nusiziurejau 1400 ir plius dziovinimas yra, tai nezinau ar apsimoka, nes girdejau kad drabuzius labai suglamzys, ar kuo daugiau tuo geriau? idomu dziovinant daug elektros rys? gal 1200 uztektu?...

Mano tevai turi ardo su dziovykla,bet jie dziovyklos nenaudoja.As pora kartu naudojausi bet nusprendziau kad ji nereikalinga.O kiek apsuku pas mano skalbenke dabar neatsimenu ,bet mes pirkom kad kuo maziau butu tai gal 1000. smile.gif
Atsakyti
as ir manau,kad apsuku skaicias sklabimo masinoje nereikalingas didelis. NEs kuo ant didesnio uzstatai,tuo labiau susiglamziusius drabuzius issitrauki. O tada jau lyginimo ax.gif
O as tai nemegeja lyginti..tai dauguma drabuziu skalbiu ant 600-700.
Atsakyti