Įkraunama...
Įkraunama...

Balandinukai

labutis,
sveikinimai jau beveik visai kompanijai balandinukų, kurie atšventė gimtadienius drinks_cheers.gif na mes dar laukiam savo eilės lotuliukas.gif

kaip pavasario-žiemos išdaigos? mūsų krašte tai viskas ramiai, nei labai didelių šalnų, nei sniego...
kapstomės po daržus laukus ir vėl šilumos laukiam 4u.gif
Atsakyti
Mes gera savaitele keliavom ir ilsejomes Tenerifeje. Tik nuskridus pasitiko baisus vejas ir max 19 laipsniu silumos doh.gif Mazasis buvo su sloga, tai jau galvojau, kad atostogos prasides ir baigsis viesbucio lovoje, bet saloje labai nenuspejamas oras... grizome rudi rudi, kad ir kiek stengiausi vaikus teplioti ir saugoti nuo saules thumbup.gif

...dievinu atostogas... o po ju - puiku jausma grizus namo... ir kai jau taip zalia kieme, tai isvis nuotaika superine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
laba,

oi koks gėris, reik manyt, buvo Pupa5 tavo atostogos 4u.gif

vat ir vėl sulaukėm gerų orų, tai skyrelis mirs turbūt iki neaišku kada unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija @ 2011 05 09, 14:31)
laba,

oi koks gėris, reik manyt, buvo Pupa5 tavo atostogos 4u.gif

vat ir vėl sulaukėm gerų orų, tai skyrelis mirs turbūt iki neaišku kada unsure.gif


Laba 4u.gif
Kadangi as atostogausiu tik rugpjuti - tai galesiu rasyti viena 4u.gif
Atsakyti
aš gi, ingušonkai, karts nuo larto palaikau tavo rašymus lotuliukas.gif

man ir mano mokinukams ši savitė bus karšta--sumąstė šv. ministerija 10 užsienio kalbų patikrinimą( ir pirmos ir antros), įsakymą išleido balandžio 13d. o šią savaitę viską organizuot reikia...baisiausia, kad užduotys antrakalbiams ir pirmakalbiams vienodos bus, tipo kalbos lygį nustatys...man rodo, kad antrakalbiai vien užduočių kiekį pamatę jau išsigąs...vat taip vaikai ir tampa "bandomaisiais triušiais"
Atsakyti
Laba 4u.gif

Man visa geguze kaip ir gruosis - renginys ant renginio doh.gif Jau atlaikiau 2 mamu dienas, dar laukia dainavimo burelio koncertas, darzelio isleistuves, Urtes 2 sokiu konkursai, dar laukia Noviko mokyklos koncerto biggrin.gif
Papasakokit - kada Jusu balandinukai eina miegot vakare? Mano viena luzta 21-22 val - kita bludija iki 24 val... ji vis turi rupesciu, kazka daro, klausineja...
Atsakyti
QUOTE(ingušonkas @ 2011 05 11, 10:02)
Laba  4u.gif

Man visa geguze kaip ir gruosis - renginys ant renginio  doh.gif Jau atlaikiau 2 mamu dienas, dar laukia dainavimo burelio koncertas, darzelio isleistuves, Urtes 2 sokiu konkursai, dar laukia Noviko mokyklos koncerto  biggrin.gif
Papasakokit - kada Jusu balandinukai eina miegot vakare?  Mano viena luzta 21-22 val - kita bludija iki 24 val... ji vis turi rupesciu, kazka daro, klausineja...

laba, oho koks renginių maratonas thumbup.gif 4u.gif

maniškis tai visiškai nepriklausomai kada kėlies, miegojo pietų ar ne, vakarui lūžinėt pradeda nuo 9..tai tada viskas greitai, prausimasis, pasaka ir bai, vaikino nebėra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingušonkas @ 2011 05 11, 09:02)
Laba  4u.gif

Man visa geguze kaip ir gruosis - renginys ant renginio  doh.gif Jau atlaikiau 2 mamu dienas, dar laukia dainavimo burelio koncertas, darzelio isleistuves, Urtes 2 sokiu konkursai, dar laukia Noviko mokyklos koncerto  biggrin.gif
Papasakokit - kada Jusu balandinukai eina miegot vakare?  Mano viena luzta 21-22 val - kita bludija iki 24 val... ji vis turi rupesciu, kazka daro, klausineja...

biggrin.gif 21-22 luzta, bet pries tai garsiai reiskia, kad miego nenori ir dar zais, ale tevai-tironai paguldo vistiek ir uzmiega momentaliai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Valery @ 2011 05 12, 21:42)
biggrin.gif 21-22 luzta, bet pries tai garsiai reiskia, kad miego nenori ir dar zais, ale tevai-tironai paguldo vistiek ir uzmiega momentaliai  cool.gif


Kaip jums gerai... ?Va ir vakar - viena 21-22 luzo, kita irgi panasiai, o trecia - deliojosi daiktus ka nestis i darzeli, klausinejo, as ja gal 5 k turejau uzkloti... finale uzmigo apie 24 val...
Atsakyti
Mes migdom apie 21 val, kartais ir anksciau cool.gif nepavydekit, nes keliasi mazoji 6-6.30 val doh.gif savanoriskai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uni @ 2011 05 16, 19:59)
Mes migdom apie 21 val, kartais ir anksciau cool.gif nepavydekit, nes keliasi mazoji 6-6.30 val  doh.gif savanoriskai ax.gif

nepavydim, tokiu pat ritmu gyvenam jau seniai seniai lotuliukas.gif

laba,
tai ir lietaus sulaukėm thumbup.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

Apie ka tylim? O gal butu norinciu sutitikti kokiam pusdieniui? Kad ir tam paciam Oze?
Atsakyti