Įkraunama...
Įkraunama...

Balandinukai

QUOTE(Pingi @ 2014 05 09, 21:28)
Betgi čia kokios naujienos! Spėju, visi to klausia, bet ir man įdomu - ne dvyniai šįsyk?
Kaip šuva, beje?

Aha, pirmas klausimad būna - ir vėl du? Šįsyk vienas biggrin.gif
Šuo tai pats mieliausias, protingiausias, neįsivaizduoju, kad kažkada be jo gyvenom wub.gif
Atsakyti
Laba,

Bulkut - tai jau turi maža verkiantį žmogiuką? bigsmile.gif
Uni - tai tu ant LT???
Atsakyti
QUOTE(ingušonkas @ 2014 07 22, 11:01)
Laba,

Bulkut - tai jau turi maža verkiantį žmogiuką?  bigsmile.gif
Uni - tai tu ant LT???

ir man parūpo, ar jau yra pagausėjimas:)))
Atsakyti
sveikos, gyvos ax.gif

kadangi per tris su puse metų, kol čia nebeužsukdavau tik 29 puslapiai... perskaičiau visą temą sąžiningai rolleyes.gif

šaunu, kad ši tema vis dar gyvuoja wub.gif

mūsų kieme irgi šiokie tokie pokyčiai, nuo pavasario esam Airijoje, tai Martyna trečia klasę lanko jau čia smile.gif

Atsakyti
QUOTE(nenuorama1977 @ 2014 09 15, 23:52)
sveikos, gyvos  ax.gif

kadangi per tris su puse metų, kol čia nebeužsukdavau tik 29 puslapiai... perskaičiau visą temą sąžiningai  rolleyes.gif

šaunu, kad ši tema vis dar gyvuoja  wub.gif

mūsų kieme irgi šiokie tokie pokyčiai, nuo pavasario esam Airijoje, tai Martyna trečia klasę lanko jau čia  smile.gif


Laba laba,

Pasakok kaip atsiradai Airijoj? Kaip sekasi visiems tavo vaikučiams?
Atsakyti
QUOTE(ingušonkas @ 2014 09 22, 10:49)
Laba laba,

Pasakok kaip atsiradai Airijoj? Kaip sekasi visiems tavo vaikučiams?



labas 4u.gif

Į Airija nuklydau per sesers šeimos problemas unsure.gif o dabar taip gavosi, kad jie patys išvažiavo atgal į Lietuvą, o aš su dukrom likau čia, nes turiu darbą viešbutyje. Airijoje esu nuo šio balandžio smile.gif

Kas dėl vaikų, tai nuo praėjusio rudens įvyko šioks toks persidalijimas...Tėvui prabudo tėviški jaumai, kai vaikai praaugo cool.gif Vyriausiasi sūnus ir viena dukra išvažiavo pas tėvą į UK. Aš likau su trim dukrom.

Vyriausias antri metai studijuoja Cauldon"o koledže programavimą, Kitas sūnus pagal anglų sistema šiemet dešimtokas, o dukra Nida šeštokė.

Likusios merginos su manim Airijoje, čia šiemet lanko mokyklas.
Atsakyti
QUOTE(nenuorama1977 @ 2014 09 22, 21:34)
labas  4u.gif

Į Airija nuklydau per sesers šeimos problemas  unsure.gif  o dabar taip gavosi, kad jie patys išvažiavo atgal į Lietuvą, o aš su dukrom likau čia, nes turiu darbą viešbutyje. Airijoje esu nuo šio balandžio  smile.gif

Kas dėl vaikų, tai nuo praėjusio rudens įvyko šioks toks persidalijimas...Tėvui prabudo tėviški jaumai, kai vaikai praaugo  cool.gif  Vyriausiasi sūnus ir viena dukra išvažiavo pas tėvą į UK. Aš likau su trim dukrom.

Vyriausias antri metai studijuoja Cauldon"o koledže programavimą, Kitas sūnus pagal anglų sistema šiemet dešimtokas, o dukra Nida šeštokė.

Likusios merginos su manim Airijoje, čia šiemet lanko mokyklas.


Labutis 4u.gif

Tai pagal tavo parašymą suprantų kad dabar gyveni gerai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingušonkas @ 2014 10 01, 09:27)
Labutis  4u.gif

Tai pagal tavo parašymą suprantų kad dabar gyveni gerai?  blush2.gif

labas,

kaip kas supranta tą gerai mirksiukas.gif

Atsakyti
laba,

sugrizusios ir vietines smile.gif

kaip sekasi balandinukams? tuoj 'jubiliejai' prasides smile.gif

QUOTE(ingušonkas @ 2014 07 22, 10:01)
Uni - tai tu ant LT???

busiu gale gruodzio-sausio pradzioj wink.gif galime bandyti kokioj Kaledu mugej ar sventej susitikti smile.gif

Nezinau, ar sveikinti Natalija ar uzjausti wink.gif visgi, labiau sveikinu!
http://www.lrytas.lt...-n-istomina.htm

Atsakyti
QUOTE(uni @ 2014 10 08, 14:38)
laba,

sugrizusios ir vietines smile.gif

kaip sekasi balandinukams? tuoj 'jubiliejai' prasides smile.gif
busiu gale gruodzio-sausio pradzioj wink.gif galime bandyti kokioj Kaledu mugej ar sventej susitikti smile.gif

Nezinau, ar sveikinti Natalija ar uzjausti wink.gif visgi, labiau sveikinu!
http://www.lrytas.lt...-n-istomina.htm


Ir tikrai - mums juk tuoj po 10 metelių bus ax.gif
Norėsiu susitikti - labai labai 4u.gif

Sveikink - ji daug dirbo tam kad tai pasiektų 4u.gif
Atsakyti
Na va po simto metu ir as uzbegau smile.gif
Gruodzio men prabegom Ingusonka Butkutes koncerte sutikau ir vienbalsiai sutarem - kadangi musu 'leliukams' (as taip kartais vaikus pavadinu tai baisiai pyksta) sueis visas apvalus pats pirmasis jubiliejus, tai manau butina susibegt.
Realiausia butu balandzio men arba jo pabaigoje. Tik turbut paprasciau tai butu aptarti per FB kur daugiau gyvu galvu lankosi smile.gif
Gal kas netingesit visas i kokia grupele ten tam reikalui suburt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinka @ 2015 01 26, 15:49)
Gal kas netingesit visas i kokia grupele ten tam reikalui suburt  mirksiukas.gif  4u.gif

saunu evelinka bigsmile.gif jau sukuriau bigsmile.gif tik kad nedaug ka turiu drauguose... kai tu prisijungsi tai padarysiu ir tave administratorium, nes gal turi daugiau ka bigsmile.gif

o kas galit pasiprasykit... grupe pavadinau: 2005 balandinuku 10metis smile.gif
Atsakyti