Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

aš pati baigiu išprotėt iš nekantrumo biggrin.gif
Atsakyti
.. tada vėl bus puošmenų forumuj, bet nuo 120lt.. doh.gif oi, neturiu aš tokių litukų blush2.gif
Atsakyti
oi laukiam laukiam thumbup.gif
Lark, o kur dingo tavo nuostabaus džiunglyno nuoroda blink.gif
Atsakyti
augalai ką tik atvežti, šviežutėliai kartais tikrai geriau sumokėti tiek ,nei pirkt už 60 ,,nukainuotą'' ir vėliau išmest
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 30, 11:56)
augalai ką tik atvežti, šviežutėliai kartais tikrai geriau sumokėti tiek ,nei pirkt už 60 ,,nukainuotą'' ir vėliau išmest

oi, lerikyte, negundyk, ir taip sunku atsilaikyti:) o dar paroda savaitgalį Kaune:) siaubas...
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 30, 11:11)
oi, lerikyte, negundyk, ir taip sunku atsilaikyti:) o dar paroda savaitgalį Kaune:) siaubas...

naaa, paroda dar tik po poros savaičių 4u.gif
Atsakyti
Vakar sakiau, kad greit karamelinuke orchideja prasiskleis. Tai siryt radau. bigsmile.gif Naminis zydejimas tokioss intensyvesnes spalvos, nes kai pirkau, tai buvo sviesesniu spalvu. smile.gif Leidzia du ziedstiebius.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutosiuke: 30 kovo 2011 - 10:24
Įdėsiu nuorodą savo gėlyčių, kurias parduodu http://public.fotki.com/jurao/geles/
Atsakyti
QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 03 30, 11:24)
Įdėsiu nuorodą savo gėlyčių, kurias parduodu http://public.fotki.com/jurao/geles/

kainos vistiek neblogos tikrai thumbup.gif
Papildyta:
Kutosiuke, geltonoji labai pavasariška, taip trūksta tokios spalvos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 30 kovo 2011 - 10:57
jurgita. jurga labai gražios gėlytės, o kaip jas siųstumėte? ten Zigutis smulkiais žiedeliais?
Papildyta:
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 30, 12:47)
jurgita. jurga labai gražios gėlytės, o kaip jas siųstumėte? ten Zigutis smulkiais žiedeliais?

kutosiuke, nuostabi karamelinukė pas tave, jo ir man ši spalva labai prie širdies biggrin.gif
Papildyta:
kaip noriu to zigučio ir pakabinamos vandos berods???
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 30, 09:56)
augalai ką tik atvežti, šviežutėliai kartais tikrai geriau sumokėti tiek ,nei pirkt už 60 ,,nukainuotą'' ir vėliau išmest

drinks_cheers.gif iš savo skaudžios praktikos galiu tik patvirtinti, neverta gydyti ir 100 metų laukt žiedų, retai kam pasiseka, jau ir taip vandoms iššūkis mūsų klimato sąlygos, o čia su šviežiais žiedais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 30, 11:58)
drinks_cheers.gif  iš savo skaudžios praktikos galiu tik patvirtinti, neverta gydyti ir 100 metų laukt žiedų, retai kam pasiseka, jau ir taip vandoms iššūkis mūsų klimato sąlygos, o čia su šviežiais žiedais  rolleyes.gif


merginos jei užsinoriu, o prigriebsit kas man vaaandą?
Atsakyti