Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Lerikyte, aciu uz temute! 4u.gif

Labai graziu gelyciu pridejot! wub.gif

QUOTE(tviga @ 2011 03 29, 14:44)
Ačiū  4u.gif  dovanojo vyras, nes jis gi nežinojo kad man negalima pirkti  tongue.gif

tongue.gif Koks geras vyras! thumbup.gif

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 03 29, 15:51)
miegame, 21 phaleonopsis doh.gif

virtuvėje 8+2miniukai...
sveitainėje 16.....

Mane irgi kartais nervina, ziauriai nemegstu uzkrautu palangiu. O kai reikia visus palaistyt, tai jau doh.gif Bet kai atsidekoja ziedais, tai ir visi nervai nurimsta wub.gif

QUOTE(tviga @ 2011 03 29, 17:18)
ačiū  4u.gif
Aš saviškių jau nebeskaičiuoju  irnesakyk.gif seniai nebetelpa bet vistiek norisi dar ir dar  biggrin.gif ir iš kur gaut dar porą laisvų palangių doh.gif

Kai gausi pora laisvu palangiu, tai ir man prigriebk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastanka: 29 kovo 2011 - 18:11
QUOTE(tviga @ 2011 03 29, 17:18)
ačiū  4u.gif
Aš saviškių jau nebeskaičiuoju  irnesakyk.gif seniai nebetelpa bet vistiek norisi dar ir dar  biggrin.gif ir iš kur gaut dar porą laisvų palangių doh.gif

Man tas pats 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif

Visu labai grazios gelytes, tai pziurejus dar norisi, bet jau nera kur, nes jau ir stovas yra ir lentynos, tai viskas...baigesi mano geliu pirkimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 29, 16:38)
tai ir katlėjas ir odontoglossum hibridus visus grūsk laukan 

nežinau ar priims tiek biggrin.gif
QUOTE(Raun'a @ 2011 03 29, 18:28)
pokahonta, pradek pardavineti

turėjau tokią mintį, bet.......gaila tongue.gif

o kokius miltoniopsios arkropolio maximoje mačiau wub.gif o kiek daug jų wub.gif pasakiški wub.gif wub.gif wub.gif

dar ne visai žlugus, jei kažkas gražu biggrin.gif
Atsakyti
skaitau sita temute jau metai laiko, jus man padejot orchytes isimylet 4u.gif pirmaja violetine padovanojo koleges tai jinai jau metai ir 3 men pastoviai zydi. o karvute padovanojo vyras, nes pamate kaip i ja seile varvinau, tiesa jinai nuzydejo ir tylejo daugiau nei pusmeti, netgi 2 labai buvo pajuode. as tuos lapus pries pora men nupjoviau, patresiau tokiais pagaliukais kur kelis men tirpsta ir jau leidzia ziedkoti thumbup.gif
Atsakyti
visom prašom ir nėra už ką smile.gif

Veiducka - prašom pasirodyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 03 29, 19:37)
o kokius miltoniopsios arkropolio maximoje mačiau wub.gif o kiek daug jų wub.gif pasakiški wub.gif  wub.gif  wub.gif


kiba ir man tokio reikia g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 03 29, 20:30)
kiba ir man tokio reikia  g.gif  doh.gif

aš jau dėjausi į vežima, ale sūnus paklausė: "ir vėl gėlę pirksi?" doh.gif tai "susigėdau" ir padėjau laugh.gif

reiki būtinai žinok wub.gif kokie žiedai dideli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 03 29, 20:49)
aš jau dėjausi į vežima, ale sūnus paklausė: "ir vėl gėlę pirksi?" doh.gif tai "susigėdau" ir padėjau laugh.gif

reiki būtinai žinok wub.gif kokie žiedai dideli wub.gif

kokia kaina? kokiops spalvos???wub.gif
Atsakyti
As tai planuoju visas i kiema nesti kai bus silta. Praejusiais metais taip dariau, visos orchidejos atsigavo, subujojo. Siaures rytu pusej jau nuziurejau kampa, kur visas sudesiu, po atviru dangum, kad lietukas aplytu. Galbut nenesiu tik su ziedais, kol zydi, tegul puos namus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 03 29, 20:55)
kokia kaina? kokiops spalvos???wub.gif

18.99
o dėl spalvų, tai akys raibo doh.gif
kažkas panašaus
user posted image
tik ryškesnės tokios...dar su baltu, bordinės ryškios ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Dekui Lerikyte uz naujus namucius, tik dienele nezvilgtelk, tai vakare oho kiek skaitymo doh.gif Labai grazus visu ziedeliai thumbup.gif , veliau ikelsiu isgelbetos (parsinesiau is konteinerio) orchytes zieduka, net nezinojau kokia bus, o pasirodo midinuke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 29, 22:09)
Dekui Lerikyte uz naujus namucius, tik dienele nezvilgtelk, tai  vakare oho kiek skaitymo doh.gif Labai grazus visu ziedeliai thumbup.gif , veliau ikelsiu isgelbetos (parsinesiau is konteinerio) orchytes zieduka, net nezinojau kokia bus, o pasirodo midinuke thumbup.gif



laukiam thumbup.gif
Atsakyti