Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Tina* @ 2011 04 05, 22:19)
Ar galiu rezervuot ji? kokia kaina? pasiimciau per paroda Kaune, jei ten busit.

Ech, kentes mano pinigine  schmoll.gif

Ryt nufotkinsiu jei patiks atvesiu i Kauna smile.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 05, 21:24)
ji sodriai violetinė, bet aišku, neišgaunu tikros spalvos  biggrin.gif

nereali wub.gif tiesiog truksta zodziu...
Atsakyti
sveikinu isigyjus tokias grazuoles 4u.gif man net zandikaulis atsikabino bigsmile.gif
Atsakyti
kas bus parodoj, pamatysit, atvešiu šią vandutę, kad visos įsitikintumėt Jurgitos parduodamų augalų kokybės ir kainos santykiu wub.gif dar kartą ačiū, apsipatenkinus iki negalėjimo aš biggrin.gif
Atsakyti
Kol kas aš be foto ir smulkiai bet pasigirsiu ax.gif Vakar nusipirkau Zygutį ermitaže nesusilaikiau doh.gif , jau nukainoytas buvo margais lapukais su violetine lupyte wub.gif Šiemet ir taip nėr pinigų tai pavyzdingai nieko neperku ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lialkaa @ 2011 04 05, 15:01)
kelios nuotraukeles  4u.gif

user posted image



Oho kiek grožių thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rytine rasa @ 2011 04 05, 19:56)
pateršiu panos jums sienas  ne mano nuopelnas bet mano naujausias pirkinys  wub.gif  wub.gif  wub.gif netveriu savo kailyje
user posted image
o dydis jos ogogo
user posted image doh.gif  blush2.gif  wub.gif


och, aš irgi tookios noooriu 4u.gif thumbup.gif wub.gif pasigirk, kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 06, 06:32)
kas bus parodoj, pamatysit, atvešiu šią vandutę, kad visos įsitikintumėt Jurgitos parduodamų augalų kokybės ir kainos santykiu  wub.gif dar kartą ačiū, apsipatenkinus iki negalėjimo aš biggrin.gif

Dar kartą ačiū už gerus žodžius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 04 06, 09:01)
Dar kartą ačiū už gerus žodžius  4u.gif

jurgita, organizuokit dar viena uzsakyma, bus daug perkanciu Kaune 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 04 06, 08:13)
jurgita, organizuokit dar viena uzsakyma, bus daug perkanciu Kaune  4u.gif  thumbup.gif

Būtinai smile.gif Raun'a, o Jums vistiek aš jaučiuosi nusikaltus, kažkaip reiks tą kaltę išpirkti blush2.gif
Papildyta:
Merginos labai labai prašau savo norus rašykit man į el.paštą jurgita.olonova@gmail.com, nes čia telpa labai mažai žinučių ir man dėžutė užsipildo, o aš ne visada galiu Jums labai greita atrašyti, perskaityti ir ištrinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 04 06, 09:21)
Būtinai smile.gif Raun'a, o Jums vistiek aš jaučiuosi nusikaltus, kažkaip reiks tą kaltę išpirkti  blush2.gif

viskas gerai, manau dar turesit gelyciu graziu ir as issirinksiu kazka ispudongo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 04 05, 20:15)
Na o aspagaliau nusipirkau BLACK JACK maksej ir julyte, bet kai pamaciau jos saknis doh.gif ,ryt eisiu pasakyt, kad jei neturi suprantancio zmogaus, tegu pardavejom duoda literaturos skaityt, reziume, ji pas mane reanimatoriuj verysad.gif  ir labai tikiuosi, kad atsigaus, nes neliko ne vienos saknies doh.gif

o dieve nu vandooooooooooos wub.gif wub.gif siaubas wub.gif as kazkaip pastebejau , kad kiek beperku is maksimos geles,daznai su puviniu, ligotas, galvojau, kad sekasi man verysad.gif , bet cia gal tokes veza
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 06 balandžio 2011 - 08:47
QUOTE(giedruze @ 2011 04 06, 09:45)
o dieve nu vandooooooooooos wub.gif  wub.gif siaubas wub.gif  as kazkaip pastebejau , kad kiek beperku is maksimos geles,daznai su puviniu, ligotas, galvojau, kad sekasi man verysad.gif , bet cia gal tokes veza

maxima neperka aukštos kokybės augalų, jiems reikia daug ir pigiai
Atsakyti