Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Ačiū labai merginos Jums už gerus žodžius 4u.gif
Labai tikiuosi atvažiuoti į parodą 4u.gif (tikiuos kad pavyks) ir jei viskas pagal planus atsivežti kanors įspūdingo mirksiukas.gif
Atsakyti
super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, vandutes nerealios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai dziaugiuos su jumis kartu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta_naktis: 05 balandžio 2011 - 21:28
Na tikrai jurga.jurgita ispudingi augalai. Sunku patiket nauju pardaveju, bet tikrai maloniai nustebinot. As jau noriu zygucio is jusu smile.gif
Atsakyti
ai jo gerai, kad priminei, aš ir zygutį ir miniuką dar ėmiau iš Jurgitos thumbup.gif Zygo krūmas irgi įspūdingas, o miniukas atrodo kvepia biggrin.gif
Atsakyti
Maciau pas ja vienas veslus, kitas toks biednas blush2.gif as veslaus irgi noreciau. O tau i namus atveze? dabar su mazge mano judejimo laisve stipriai apribota...
Papildyta:
rrine man ja buvo uzrodzius, bet kol nepamaciau jusu vandu, neskubejau gundytis pirkti.
Atsakyti
doh.gif doh.gif jūs norit šoką įvaryti su tooookiom vandom? wub.gif

TIkiuosi pamatyti parodoje, nieko nežinau, R.Rasa....aš atvažiuosiu paimti ją iš tavęs lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 04 05, 22:01)
Ačiū labai merginos Jums  už gerus žodžius  4u.gif
Labai tikiuosi atvažiuoti į parodą 4u.gif  (tikiuos kad pavyks) ir jei viskas pagal planus atsivežti  kanors įspūdingo  mirksiukas.gif


kaip malonu girdėti.... o tokio lygio vandos bus parduotos jau pirmą dieną wink.gif ir aš tokių noriu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evaja: 05 balandžio 2011 - 21:44
Tina,tas vešlus pas mane atvažiavo. Mb augalus paėmė iš tarpininko kaune, po darbo man pristatė. smile.gif
Atsakyti
na,zinot ka,jau galvoju eit skaityt apie vandas priezuros ipatumus lotuliukas.gif tokis grooooooozis!gal reiks isduoti savo falenopsius,ir isigyti viena kita vanda,jei jos nelabai lepios..... g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 05, 21:43)
Maciau pas ja vienas veslus, kitas toks biednas  blush2.gif as veslaus irgi noreciau. O tau i namus atveze? dabar su mazge mano judejimo laisve stipriai apribota...
Papildyta:
rrine man ja buvo uzrodzius, bet kol nepamaciau jusu vandu, neskubejau gundytis pirkti.

Turiu dar viena didelį, ryt nufotografuosiu (virsta iš vazono)
Atsakyti
eina sau mergai, nemiegosiu naktį doh.gif reikia ir maaaan wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 04 05, 23:06)
Turiu dar viena didelį, ryt nufotografuosiu (virsta iš vazono)

Ar galiu rezervuot ji? kokia kaina? pasiimciau per paroda Kaune, jei ten busit.

Ech, kentes mano pinigine schmoll.gif
Atsakyti