Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Lerikyte, super vandute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 05, 20:09)
pamačiau ir mane s u p a r a l y ž i a v o iš grožio......

na žinote, nužudysite savo naujokėmis wub.gif , taip ir pensijos nesulauksiu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2011 04 05, 21:15)
Lerikyte sveikinu tikrai grazus pirkynys as i ja seile ir varvinau bet nugalejo svajone blush2.gif  wub.gif

ech.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 05, 21:09)
na žinot merginos, atvažiavo vandulė... pamačiau ir mane s u p a r a l y ž i a v o iš grožio.....

i sita ir as seile varvinau, buvo favorite, bet per brangi man, kol algos negavau doh.gif
labai grazi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raun'a: 05 balandžio 2011 - 20:22
QUOTE(rytine rasa @ 2011 04 05, 19:56)
pateršiu panos jums sienas  ne mano nuopelnas bet mano naujausias pirkinys  wub.gif  wub.gif  wub.gif netveriu savo kailyje


kokia.....net neapsakysiu... wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 04 05, 20:15)
Na o aspagaliau nusipirkau BLACK JACK maksej ir julyte, bet kai pamaciau jos saknis doh.gif ,ryt eisiu pasakyt, kad jei neturi suprantancio zmogaus, tegu pardavejom duoda literaturos skaityt, reziume, ji pas mane reanimatoriuj verysad.gif  ir labai tikiuosi, kad atsigaus, nes neliko ne vienos saknies doh.gif


taip čia būna pats nemaloniausias dalykas.... unsure.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 05, 21:09)
na žinot merginos, atvažiavo vandulė... pamačiau ir mane s u p a r a l y ž i a v o iš grožio......  doh.gif  doh.gif  doh.gif ilgai žvygavau pamačius... nu kažkas nerealaus, kokia ji įspūdinga....... alpstu vis dar
labai didelis ačiū Jurgitai, jūsų augalai išties iš labai geros firmos ( ANCO vandos labai žinomos ) ir kokybė super. Dar kartą ačiū.  4u.gif  4u.gif  4u.gif


ir aš svajoju apie tokias užuolaidas.... wub.gif wub.gif bet žiedų grožis....toks mėlynumas... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ačiū biggrin.gif

ji sodriai violetinė, bet aišku, neišgaunu tikros spalvos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 05 balandžio 2011 - 20:26
Lerikyte ir rytine rasa, senai jau kažkuo taip žavėjausi wub.gif wub.gif wub.gif trūksta žodžių apibūdinti ... dieviška ir viskas. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
rytine rasa tikiuos atveši ją parodon? mirksiukas.gif žiauriai noriu pamatyt, ką praradau hihihi.gif radau ir aš vaikiuką assa.gif
Atsakyti
nezinau as i paroda neplanuoju nes dirbu blush2.gif
Atsakyti
Lerikyte nuostabios gėlytės 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2011 04 05, 19:56)
pateršiu panos jums sienas  ne mano nuopelnas bet mano naujausias pirkinys  wub.gif  wub.gif  wub.gif netveriu savo kailyje


QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 05, 21:09)
na žinot merginos, atvažiavo vandulė... pamačiau ir mane s u p a r a l y ž i a v o iš grožio......  doh.gif  doh.gif  doh.gif ilgai žvygavau pamačius... nu kažkas nerealaus, kokia ji įspūdinga....... alpstu vis dar

bigsmile.gif swoon.gif merginos kokias gražuoles nusipirkote wub.gif wub.gif pasakiško grožio gėlytės, net žodžių trūksta thumbup.gif
Atsakyti
Na merginos,ir pridejote grozybiu,net silpna ziureti karsta.gif wacko.gif
Rytine Rasa nerealus grozis vandutes,labai pasisekes pirkinys,ir dar su tiek vaikiuku bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Lerikyte,aplenkei mane su vandute biggrin.gif Ziauriai norejau sio grozio,na bet papuole i geras rankas 4u.gif Fantastiskas grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rodostoma: 05 balandžio 2011 - 21:07