Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 04 05, 19:15)
ir labai tikiuosi, kad atsigaus, nes neliko ne vienos saknies doh.gif

linkime, kad atsigautų 4u.gif
Atsakyti
o taip... ši vanda labai nuostabi ilgai mėčiau nuo jos iki mėlynosios kol galų gale šnd atvažiuos mėlynoji biggrin.gif ir taip rytinės rasos vandulė su krūva vaikiukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 04 05, 21:15)
Na o aspagaliau nusipirkau BLACK JACK maksej ir julyte, bet kai pamaciau jos saknis doh.gif ,ryt eisiu pasakyt, kad jei neturi suprantancio zmogaus, tegu pardavejom duoda literaturos skaityt, reziume, ji pas mane reanimatoriuj verysad.gif  ir labai tikiuosi, kad atsigaus, nes neliko ne vienos saknies doh.gif


na taip, kartais būna, aš irgi pirkau orchidėją, apžiūrėjau tvarkinga berods, šaknys tvarkingos rolleyes.gif
pareinu namo ištraukiu, lapai vos ne visi beveik nulūžę, laikosi tik ant kelių gyslelių doh.gif sakau gal nulaužiau pati, kad ne žiūriu, jau apdžiūvusios nulūžimo vietos, ta prasme ne šviežiai nulaužti doh.gif viršutiniai lapai užstojo ir nesimatė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 05, 19:27)
o taip... ši vanda labai nuostabi ilgai mėčiau nuo jos iki mėlynosios kol galų gale šnd atvažiuos mėlynoji biggrin.gif ir taip rytinės rasos vandulė su krūva vaikiukų  biggrin.gif

stosim į eilę biggrin.gif
Lerikyte, ką, dar ir mėlyną įsitaisei naujokę bigsmile.gif ? Rodai, rodai ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 05, 20:27)
o taip... ši vanda labai nuostabi ilgai mėčiau nuo jos iki mėlynosios kol galų gale šnd atvažiuos mėlynoji biggrin.gif ir taip rytinės rasos vandulė su krūva vaikiukų  biggrin.gif

kazin ar ne ta i kuria as akis ganiau wub.gif g.gif
Atsakyti
jei melynoji is tos pacios pardavejos ji fantastiska as ir meciausi blush2.gif
dar geltonoji man grazi bet ji dar didesne doh.gif blush2.gif jau sita sunkiai telpa blush2.gif
Atsakyti
rytine, o rimtai, kur tu jas laikai tokias dideles???? gi tu pas mus kaip ir lark, vandu karaliene wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
na tokia didziule tai pirma pas mane o kitas laikau ant palanges karnyzu na dziungles pas mane blush2.gif bet man gera wub.gif wub.gif
Atsakyti
na žinot merginos, atvažiavo vandulė... pamačiau ir mane s u p a r a l y ž i a v o iš grožio...... doh.gif doh.gif doh.gif ilgai žvygavau pamačius... nu kažkas nerealaus, kokia ji įspūdinga....... alpstu vis dar
labai didelis ačiū Jurgitai, jūsų augalai išties iš labai geros firmos ( ANCO vandos labai žinomos ) ir kokybė super. Dar kartą ačiū. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Gražu, beje kokios paprikos jusu jau didelės g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 04 05, 21:11)
Gražu, beje kokios paprikos jusu jau didelės g.gif  bigsmile.gif

paprikas reikia anksti sodint. Ir tai pora savaičių per mažos nes pirmos neišdygo
Atsakyti
Lerikyte sveikinu tikrai grazus pirkynys as i ja seile ir varvinau bet nugalejo svajone blush2.gif wub.gif
Atsakyti