Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 04, 23:11)
o ar bus galima parodoje įsigyti Masdevalia? ax.gif labai norėčiau kurios nors wub.gif


"special for you" wub.gif wub.gif mirksiukas.gif kad būtų proga susipažint drinks_cheers.gif
Atsakyti
lialka tie keikiukai kaip super atrodo thumbup.gif ir ziedelis lb siumpatiskas wub.gif
pas mane ne tik orchidejos, man visokiu geliu reikia, tik vietos viskas truksta biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 04 05, 18:14)
"special for you"  wub.gif  wub.gif  mirksiukas.gif kad būtų proga susipažint  drinks_cheers.gif

wub.gif wub.gif wub.gif ačiū 4u.gif
tai jau reikia pradėti taupyti biggrin.gif
Atsakyti
pateršiu panos jums sienas ne mano nuopelnas bet mano naujausias pirkinys wub.gif wub.gif wub.gif netveriu savo kailyje
user posted image
o dydis jos ogogo
user posted image doh.gif blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytine rasa: 05 balandžio 2011 - 19:01
QUOTE(rytine rasa @ 2011 04 05, 19:56)
pateršiu panos jums sienas  ne mano nuopelnas bet mano naujausias pirkinys  wub.gif  wub.gif  wub.gif netveriu savo kailyje

oho thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2011 04 05, 20:56)
pateršiu panos jums sienas  ne mano nuopelnas bet mano naujausias pirkinys  wub.gif  wub.gif  wub.gif netveriu savo kailyje
user posted image


gražūs žiedeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2011 04 05, 18:56)
mano naujausias pirkinys  wub.gif  wub.gif  wub.gif netveriu savo kailyje

wau bigsmile.gif , pagaliau viena svajonė išsipildė wub.gif , sveikinu drinks_cheers.gif
Rytine, ar ten ji ne su leliukais tik bigsmile.gif , kartu parašėm mirksiukas.gif
Pasigirk, kur gavai, gal dar liko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 05 balandžio 2011 - 19:07
QUOTE(lark @ 2011 04 05, 20:02)
wau  bigsmile.gif , pagaliau viena svajonė išsipildė  wub.gif , sveikinu  drinks_cheers.gif

aciu Lark skraidau is laimes o ir vaikiuku gavau plius keturis wub.gif wub.gif wub.gif
ačiu jurgita.jurga
Lark kolkas neliko pirkau is jurgita.jurga esu tikrai patenkinta wub.gif
jei palyginant tai kur tik gelese vandutes buvo cia dviguba wub.gif wub.gif
ziedu kekes dydis nuostabus wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytine rasa: 05 balandžio 2011 - 19:10
Rytine, norėsim parodoje pamatyti šį stebuklą wub.gif
Aš jau žinau ką užsisakysiu pas jurgita.jurga, senai ieškau ax.gif
Atsakyti
rytine, ispudingi ziedai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na o aspagaliau nusipirkau BLACK JACK maksej ir julyte, bet kai pamaciau jos saknis doh.gif ,ryt eisiu pasakyt, kad jei neturi suprantancio zmogaus, tegu pardavejom duoda literaturos skaityt, reziume, ji pas mane reanimatoriuj verysad.gif ir labai tikiuosi, kad atsigaus, nes neliko ne vienos saknies doh.gif
Atsakyti
kokia vandaaaaa bigsmile.gif wub.gif nuostabi wub.gif
Atsakyti