Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

lialkaa ir giedruze
oi kokie gražūs žiedeliai 4u.gif
nu miniukas wub.gif
Atsakyti
giedruze labai graži dryžuotukė thumbup.gif
lialkaa bigsmile.gif koks miniukas fainuolis, dar tokio nemačiau wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2011 04 05, 15:01)
o cia vakarykstis pirkinukas - miniukas is ermitazo, buvo baltu net su trim ziedkociais, bet mane sitie ziedeliai labiau viliojo  wub.gif

Nuostabūs žiedeliai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
aciu visoms uz pagyras 4u.gif
man tas miniukas irgi toks is retesniu pasirode, tie geltoni konturai labai patinka wub.gif
dar palikau kelis mirksiukas.gif

pamirsau dar vieno parodyti ax.gif
user posted image
user posted image
labai maza ziedstiebi isaugino, lyginant su senesniais, turbut del to, kad daug jegu atiduoda keikiams g.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2011 04 05, 14:41)
aciu visoms uz pagyras  4u.gif
man tas miniukas irgi toks is retesniu pasirode, tie geltoni konturai labai patinka  wub.gif
dar palikau kelis  mirksiukas.gif

pamirsau dar vieno parodyti  ax.gif
user posted image
user posted image
labai maza ziedstiebi isaugino, lyginant su senesniais, turbut del to, kad daug jegu atiduoda keikiams  g.gif


pastebejau, kad sitos spalvos faleonopsiai labai daznai keikius augina. g.gif Drauge is savo darbo dave keiki tokios orchytes, ir savaitgali is mamos keiki parsiveziau taip pat panasiu spalvu.
Atsakyti
[quote=lialkaa,2011 04 05, 14:41]

labai graziu gelyciu turite wub.gif 4u.gif
Papildyta:
[quote=giedruze,2011 04 05, 13:53]
grazus ziedeliai 4u.gif
Papildyta:
O dabar toks klausimelis visoms smile.gif ar dar perkate kokiu kitokiu rusiu kambariniu geliu? ar orchidejos isstume visus kitus augaliukus is namu? smile.gif
Atsakyti
pas mane tik orchidejos (phalaenopsiai) doh.gif , bet zadu isigyti dendrobium oranzini wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 04 05, 14:53)
user posted image

thumbup.gif pagaliau parvyko gražuolė wub.gif
QUOTE(lialkaa @ 2011 04 05, 15:01)
kelios nuotraukeles

va kiek grožių wub.gif
o keikius, kad augina bigsmile.gif thumbup.gif
QUOTE(vedmyte @ 2011 04 05, 15:57)
O dabar toks klausimelis visoms smile.gif ar dar perkate kokiu kitokiu rusiu kambariniu geliu? ar orchidejos isstume visus kitus augaliukus is namu? smile.gif

pas mane pinigų medis yra dovanotas, o šiaip vien orchidėjos. Kitoms jau vietos nėra, taip "džiunglės" blush2.gif
Atsakyti
Pas mane taipogi yra keli kitokie augalai nuo labai senu laiku kazkas padovanojo smile.gif o siaip tai orches uzokupavusios biggrin.gif nes i kitus kambarinius augalus net akys nebekrypsta smile.gif Vyras net kazkuria diena sako o gal jau noretum kitokiu geliu ne vien orchideju, sakiau neeee biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 04 05, 14:53)
aciu joka, kad pagelbejot man ir sitas grozis atsirado pas mane smile.gif


wub.gif
gražus..

QUOTE(lialkaa @ 2011 04 05, 15:01)
kelios nuotraukeles  4u.gif
miniukas su neminiukisku pumpuru  doh.gif  gal todel, kad pasodintas i didesni vazoneli?
greitai ir zieduka parodysiu  ax.gif
o cia vakarykstis pirkinukas - miniukas is ermitazo, buvo baltu net su trim ziedkociais, bet mane sitie ziedeliai labiau viliojo  wub.gif


vajė kiek daug... wub.gif thumbup.gif

QUOTE(lialkaa @ 2011 04 05, 15:41)
aciu visoms uz pagyras  4u.gif
man tas miniukas irgi toks is retesniu pasirode, tie geltoni konturai labai patinka  wub.gif
pamirsau dar vieno parodyti  ax.gif
labai maza ziedstiebi isaugino, lyginant su senesniais, turbut del to, kad daug jegu atiduoda keikiams  g.gif


wub.gif thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(vedmyte @ 2011 04 05, 15:57)
Papildyta:
O dabar toks klausimelis visoms smile.gif ar dar perkate kokiu kitokiu rusiu kambariniu geliu? ar orchidejos isstume visus kitus augaliukus is namu? smile.gif


auginu dar nemažai kitu...orchidėju apie 40...o išviso gėlių apie 90 kelias turiu... wub.gif doh.gif na džiunglės pasmane...o dar kiek orchidėju bei kitu gėlių noriu... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 05 balandžio 2011 - 16:11
sakykit ar phalaenopsis philippinensis pasitaiko pirkti g.gif
ar čia tik parsisiūsti reikėtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 04 05, 12:53)


oi,kokia elegantiska 4u.gif
QUOTE(lialkaa @ 2011 04 05, 13:01)
kelios nuotraukeles  4u.gif

oi,kokiu graziu ziedu gausa thumbup.gif

QUOTE(lialkaa @ 2011 04 05, 13:41)
aciu visoms uz pagyras  4u.gif

o kas cia per siurprizas????nu nieko sau pasiseke!!!trys viename 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti