Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 04, 22:11)
o ar bus galima parodoje įsigyti Masdevalia? ax.gif labai norėčiau kurios nors wub.gif



oi, kaip pavydžiu kaunietėm dėl tos parodos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 04 04, 23:32)
oi, kaip pavydžiu kaunietėm dėl tos parodos  blush2.gif



o pati iš kur, kad reik kaunietėm pavydėt ?
girdėjau įvairiuose forumuose, kad ir vilnietės, ir gal žemaitukės metasi kelios į vieną mašiniuką ir važiuoja - taip linksmiau ir pigiau mirksiukas.gif žinau, kad ir Marijampolė turėtų atvažiuot thumbup.gif


p.s. bet jau merginos, kad prišnekėjot šiandien, nakties neužteks perskaityt wub.gif pleputėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(borjomi @ 2011 04 04, 11:58)
ir as  clap.gif busiu ketvirtadieni Kaune,
iš kur atvažiuoji? gal mums augalų į parodą atveži į Kauną thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasidžiaugsiu,kad mano palangės pasipildė dviem išsvajotais augaliukais,bandau ieškoti daugiau informacijos,nors nuo jos jau ir taip galva plyšta smile.gif

Labai laukiu parodos,nors ir nedalyvausiu,pas mane žiedų stoka rolleyes.gif Bet pasidžiaugsiu kitų žiedais ir pati ką nors nusipirksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 04, 19:18)
o matei vienas toks kupstas buvo bigsmile.gif nesupratau ar ten vienas ar du augaliukai, su dviem žiedstiebiais. Jaučiu reikėjo imti blush2.gif

mačiau, dar buvo, bet nesudomino, taupau įdomesniems variantams ax.gif , nors dėl orange buvau susvyravus biggrin.gif
Jau nervas ima, gali nespėti mano epikatlėjos ir katlėja parodai prasiskleisti doh.gif , ko gero, Motinos dienai taikosi nenaudėlės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 04 05, 08:50)
mačiau, dar buvo, bet nesudomino, taupau įdomesniems variantams  ax.gif , nors dėl orange buvau susvyravus  biggrin.gif
Jau nervas ima, gali nespėti mano epikatlėjos ir katlėja parodai prasiskleisti  doh.gif , ko gero, Motinos dienai taikosi nenaudėlės  biggrin.gif


spės spės..užtenka, akd pas mane Epidendrum bei raibuolė nespėja blink.gif unsure.gif
Atsakyti
Ech, kaip reikėtų šiltesnių saulėtų dienų iki parodos doh.gif Turiu irgi tokį abejojantį padarą biggrin.gif

Laukiu parodos - pasiilgau jau wub.gif Kaip visada - tikiuosi daug naujų pažinčių mirksiukas.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
aciu joka, kad pagelbejot man ir sitas grozis atsirado pas mane smile.gif
Atsakyti
kelios nuotraukeles 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

miniukas su neminiukisku pumpuru doh.gif gal todel, kad pasodintas i didesni vazoneli?
greitai ir zieduka parodysiu ax.gif
user posted image

o cia vakarykstis pirkinukas - miniukas is ermitazo, buvo baltu net su trim ziedkociais, bet mane sitie ziedeliai labiau viliojo wub.gif

user posted image
Atsakyti
giedruze ir lialka, laba ilaba igrazus ziedai, pasaka, o miniukas koks nematytas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
aha tikrai miniukas super wub.gif kaip mane sianden hiperi suviliojo oorchideja oranzine rolleyes.gif , bet saknys puvinio paveiktos matosi
Atsakyti
tris ratus apsukau, kol issirinkau, kad saknys butu sveikos ir dar bent vienas pumpuras doh.gif
Atsakyti
lialka jau miniukas paskutinis tai super super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti