Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

sveikos, oi nuostabių gėlyčių pridėjot thumbup.gif
žiedai kokie wub.gif
Atsakyti
na, nebaisi bėda greičiausiai parodoje deborų bus smile.gif
Atsakyti
aš norėčiau sau lb aukštos, su keliais žiedstiebiais deboros, tokios, kaip kažkada skm rodė wub.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Merginos, senai skaitau, ką Jūs rašot, žaviuosi Jūsų energija ir gėriuosi nuostabiais Jūsų žiedais wub.gif
Tikiuosi, ir manęs neišvarysite blush2.gif
Dabar paskaičiau, kad Jūs ir parodą organizuojate thumbup.gif
O ar daug kas planuojate dalyvauti ?

Vakar gavau vieną gėlytę dovanų
user posted image

Labai graži, tik aš fotografuoti nelabai moku verysad.gif

Gal ir man verta ją į parodą nuvežti ? Norėčiau pabandyti laimėti kokį prizą ar bent šiaip pasirodyti.

Tik neišjuokit manęs labai blush2.gif
Atsakyti
Rasuole, labai malonu, kad prisijungėt 4u.gif BE JOKIŲ abejonių jūs dalyvauti galite, esate labai laukiama ir tikrai kviečiama 4u.gif Parodoje bus ir nominacija ,,Parodos falaenopsis'' - tad tikrai nenuvertinkite savo augalo ir būtinai sudalyvaukite, o juk ir dalyvaujantiems įėjimas į parodą nemokamas. mirksiukas.gif O iš kokios jūs miesto? Dėl smulkesnės informacijos galim susirašyti per AŽ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JRasuole @ 2011 04 04, 18:58)
Dabar paskaičiau, kad Jūs ir parodą organizuojate  thumbup.gif
O ar daug kas planuojate dalyvauti ?

nea, parodą organizuojame ne mes, mes tik prisijungiame. Prašom apsilankyti 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Lerikyte biggrin.gif
Aš iš Vilniaus blush2.gif Ar Jums reikėtų rašyti dėl parodos ?
Gal ir kaimynių paklausinėčiau, kad prisijungtų - labai jau norėtųsi savo augaliuką parodoje pamatyti ax.gif


Ačiū, kad priimat wub.gif
Atsakyti
ir ne tik apsilankyt biggrin.gif

žinokit labai smagu matyti savo augalą parodoje - net ir visai atrodo paprastas augalas - ten tampa viena dalimi, be kurios jau atrodo ir nesižiūrėtų taip gerai biggrin.gif na, nemoku paaiškint, sudalyvausit pati pamatysit wink.gif

galit rašyti ir iš karto Vilniaus mieste augalus paimančiai merginai el. paštu emukans@gmail.com arba AŽ misterijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 04 balandžio 2011 - 19:13
Ar galiu kaimynėms sakyti, kad jei nori, gali savo gėlytes į parodą išsiųsti, o tada dar įėjimas bus nemokamas ? bigsmile.gif
Tada galėtumėm kartu kooperuotis nuvažiuot thumbup.gif

Oi kaip noriu wub.gif

O kaip gėlytės nuvažiuos g.gif
Nesulūš ?
Atsakyti
QUOTE(JRasuole @ 2011 04 04, 19:10)
Ačiū, Lerikyte  biggrin.gif
Aš iš Vilniaus  blush2.gif  Ar Jums reikėtų rašyti dėl parodos ?
Gal ir kaimynių paklausinėčiau, kad prisijungtų - labai jau norėtųsi savo augaliuką parodoje pamatyti  ax.gif
Ačiū, kad priimat  wub.gif

Vilniet4s registruojasi man į až, arba el.paštu emukans@gmail.com nurodant savo Vardą, Pavardę, nick' , telefono nr, jei reiks paimti augalą iš jūsų -adresą.
Taip pat tokią informaciją kompaktiškai surašyti ant lapelio ir jį priklijuoti su lipnia juostele ant plasmasinio orchidėjos vazonėlio.
Visa ši informacija reikalinga : kad galėtumėte nemokamai įeiti į parodą, kaip dalyvis , ir kad žinotume kam augaliukus atiduoti po parodos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 04 04, 19:45)
mačiau, panaši į deborą, bet ne ji

Pokahonta*, kilnojau tą patį orange falenopsį, vos nepasiėmiau  smile.gif

tai jau Deborų neberadai? unsure.gif

o matei vienas toks kupstas buvo bigsmile.gif nesupratau ar ten vienas ar du augaliukai, su dviem žiedstiebiais. Jaučiu reikėjo imti blush2.gif

aš šį kartą nieko parodinio neturiu schmoll.gif
Atsakyti
Tai žinoma, kad taip thumbup.gif

O dėl transportavimo - augalai vežiojami tokiais atstumais ir didesniais jau ne pirmus metus ir merginos tikrai žino jų vertę, nebūtinai piniginę, bet ir kaip mylimo, išpuoselėto augalo. Todėl tikrai žino, kaip atsargiai reikia elgtis su augalais. Beje, užsiregistravusi jūs gausite augalo paruošimo parodai atmintinę, kurioje bus parašyta, kaip paruošti augalą parodai, kokius veiksmus, atlikti ir kaip teisingai jį paruošti kelionei, kad jam tikrai nieko neatsitiktų. mirksiukas.gif Parodoje dirbs daugybė žmonių, kurie prižiūrės ir ypatingai saugos visų mūsų augalus ir taip pat pasirūpins saugia jų kelione atgal į jūsų namus wink.gif
Atsakyti