Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(tviga @ 2011 04 01, 20:36)
Nežinau, nes pirmą tokios rūšies įsigijau, bet teko skaityti kad nuo 4 iki 8 savaičių, matyt priklausomai nuo priežiūros ax.gif
Dar skaičiau kad šios orchidėjos neatleidžia priežiūros klaidų, tai reik pirma pasidomėt ar pavyks augint, o po to jau įsigyti. Jei nenumarinsiu, tai galėsiu kada nors daugiau papasakoti  biggrin.gif

niekur apie ju prieziura nerandu. o taip mane jos siandien suzavejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2011 04 01, 22:21)
niekur apie ju prieziura nerandu. o taip mane jos siandien suzavejo  wub.gif

Va čia galite pasiskaityti
http://www.orchids.l...c.php?f=14&t=11
Atsakyti
Lerikyte,kaip graziai svyra ziedeliai zemyn wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 04 01, 21:35)

aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 01, 19:40)
Augalo dydis tai įspūdingas biggrin.gif


va kur palaima akims wub.gif

QUOTE(Šilingė @ 2011 04 01, 22:26)
Šitą augalą esu mačiusi gyvai - namas prie pat gatvės palei sankryžą, tai vos neįvairavau su visa mašina tiesiai į tą langą
 
Aha, dar ir kitam kambary augančias dėl viso pikto česnakais reikėtų apdėlioti

Gali sakyti net dviejų laugh.gif


nesistebiu biggrin.gif
aš gretimoj laiptinėj palanges akim gręžiu... jau taip gražiai žydi visą žiemą falenopsiai,kad net pavydu ax.gif, tai ne mano salotos...
kuri Pilaitėj gyvenat? g.gif

lotuliukas.gif

trijų rolleyes.gif

žiūriu šokių projekte dalyvauji bigsmile.gif ?
(o epidendrumas dauginasi-nenumarinau rolleyes.gif )

p.s. jau gal ryt-poryt demonstruosiu savo grožį ax.gif skleidžiasi kaip sulėtintam kadre doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras, dar kartą įdedu nuorodėlę, naujoves visas sukėliau, jau galima pažiūrėti http://public.fotki.com/jurao/geles/ Esu iš Šiaulių, bet pasistengsiu gėles atsiųsti kur paprašysit. Jei turit kokių ypatingų norų parašykite, bandysiu padėti juos išpildyti (tai liečia ne tik orchidėjas) Mano el. paštas jurgita.olonova@gmail.com , jei nesunku savo pageidavimus rašykit į šį paštą
Atsakyti
QUOTE(jurgita.jurga @ 2011 04 01, 15:52)
Labas vakaras, dar kartą įdedu nuorodėlę, naujoves visas sukėliau, jau galima pažiūrėti http://public.fotki.com/jurao/geles/ Esu iš Šiaulių, bet pasistengsiu gėles atsiųsti kur paprašysit. Jei turit kokių ypatingų norų parašykite, bandysiu padėti juos išpildyti (tai liečia ne tik orchidėjas) Mano el. paštas jurgita.olonova@gmail.com , jei nesunku savo pageidavimus rašykit į šį paštą


Matau jusu skelbimus jau ne pirma karta. Na nezinau, ar man cia sprest, ir per daug as tu forumu taisykliu nezinau. Bet ar cia vieta reklamuotis? Gal kokioj skelbimu lentoj reiketu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2011 04 02, 03:49)
Matau jusu skelbimus jau ne pirma karta. Na nezinau, ar man cia sprest, ir per daug as tu forumu taisykliu nezinau. Bet ar cia vieta reklamuotis? Gal kokioj skelbimu lentoj reiketu  mirksiukas.gif

pritariu, vis noriu parašyti jurgita.jurga, kad čia ne vieta skelbtis, na vieną kart, nu bet tiek blink.gif , keista, kad moderatorė leidžia 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, o kiek grožių pridėjot 4u.gif siūlau juos visiems mums parodyti balandžio 15-17 d. parodos metu.

Augalų registracija Kauno regione el. paštu evutei@gmail.com arba AŽ Evajai, augalų registracija Vilniaus regione el. paštu emukans@gmail.com arba AŽ misterijai.
Visi užsiregistravę ir nurodę el. paštą gaus dalyvio atmintinę, kurioje informacija kaip paruošti augalą parodai.

Registruojantis turi būti vardas, pavardė, augalo pavadinimas, jei tokį turi, telefono numeris ir adresas, kad žinotume iš kur paimti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evaja: 02 balandžio 2011 - 09:24
QUOTE(lasvegiete @ 2011 04 02, 03:49)
Matau jusu skelbimus jau ne pirma karta. Na nezinau, ar man cia sprest, ir per daug as tu forumu taisykliu nezinau. Bet ar cia vieta reklamuotis? Gal kokioj skelbimu lentoj reiketu  mirksiukas.gif

Labas rytas, atsiprasau, bet nemaniau, kad darau kazka negerai, juk cia tema apie pirkima, bandysiu pasitaisyti blush2.gif
Atsakyti
visos labai graziu ziedu pridejot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2011 04 02, 10:22)
Sveiki, o kiek grožių pridėjot  4u.gif  siūlau juos visiems mums parodyti balandžio 15-17 d. parodos metu.

Augalų registracija Kauno regione el. paštu evutei@gmail.com arba AŽ Evajai, augalų registracija Vilniaus regione el. paštu emukans@gmail.com arba AŽ misterijai.
Visi užsiregistravę ir nurodę el. paštą gaus dalyvio atmintinę, kurioje informacija kaip paruošti augalą parodai.

Registruojantis turi būti vardas, pavardė, augalo pavadinimas, jei tokį turi, telefono numeris ir adresas, kad žinotume iš kur paimti smile.gif



visi dalyviai gaus Parodos dalyvio diplomą, o dar yra nominacijos. Jūsų augalai dalyvaus konkurse. Bus tokios nominacijos:
"Įdomiausias rūšinis gegužraibinis augalas"
"Gražiausias hibridinis gegužraibinis augalas"
"Orchidėja - Publikos simpatija"
"Parodos falenopsis"

Kviečiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 02 balandžio 2011 - 10:07