Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(tviga @ 2011 04 01, 20:35)
Kodėl? juk jau pati išsiaiškinote kad matėte ne cimbidžius, o miltoniopsius 4u.gif
o kad juos pardavinėja kaip phalaenopsius tai jau nieko nestebina, nes maximoje kitokių orchidėjų nepažįsta biggrin.gif
Beja aš šiandien tokį vieną vėl namo parsitempiau  doh.gif

Rodomes biggrin.gif man tai jie wub.gif bet jau tris numarinau, dabar bandau ketvirta augint doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimonduxe: 01 balandžio 2011 - 20:01
QUOTE(evers @ 2011 04 01, 10:50)

kokia spalvytė wub.gif

QUOTE(GIZZI5 @ 2011 04 01, 16:15)


labai graži palangė wub.gif
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 01, 17:40)

pagaliau pasirodei wub.gif thumbup.gif wub.gif ale žiūriu pas tave ir stovas toks nemažas stovi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 03 31, 20:31)

Šitą augalą esu mačiusi gyvai - namas prie pat gatvės palei sankryžą, tai vos neįvairavau su visa mašina tiesiai į tą langą doh.gif doh.gif doh.gif Fantastiškai atrodė kai žydėjo visi žiedeliai. Šventa tiesa, kad tas falenopsis išsikrūmijęs, prileidęs keletą skrotelių, bet tos skrotelės dar ir žydėjo po kelis žiedstiebius...

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 22:56)
šeip nežinau kiek tiesa kiek ne, na bet skaičiau, kad orchiu kambaryje kur miegi negalima laikyti, kažkaip siurbia energiją  tad atsikeli ne pailsėjas

Aha, dar ir kitam kambary augančias dėl viso pikto česnakais reikėtų apdėlioti topsecret.gif irnesakyk.gif hihihi.gif

QUOTE(Tina* @ 2011 04 01, 13:46)
sakyk jau vienos kolekcionieres is SM vyras ir uzduso taip 

lotuliukas.gif thumbup.gif Gali sakyti net dviejų laugh.gif

Merginos, negirsiu kiekvienos atskirai, visoms linkiu sėkmingo suginimo ir su visomis džiaugiuosi fantastišku žiedų grožiu wub.gif Labai tikiuosi daugelį tų grožių gyvai pamatyti po dviejų savaičių parodoje Kaune bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Sudalyvaukim kartu, pažindinkimės gyvai ir pasidarykim šventę sau ir ne tik sau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2011 04 01, 20:59)
Rodomes biggrin.gif man tai jie wub.gif   bet jau tris numarinau, dabar bandau ketvirta augint doh.gif

Prašom smile.gif
Man irgi jie patinka dėl savo žiedų, bet dar nebuvau turėjusi, tai nusprendžiau pabandyt susidraugauti. Jei pavyks, tai tikrai šis nebus paskutinis
Foto tai prastos, nes jau tamsu, o dar mano nabagėlis fotoaparatas baigia nusibaigti blush2.gif
Žiūriu dar ir spalvos visai netikroviškos gavosi, realiai ji tokia labai tamsi violetinė
user posted imageuser posted image


Papildyta:
QUOTE(Šilingė @ 2011 04 01, 21:26)
Aha, dar ir kitam kambary augančias dėl viso pikto česnakais reikėtų apdėlioti topsecret.gif  irnesakyk.gif  hihihi.gif
lotuliukas.gif  thumbup.gif  Gali sakyti net dviejų laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 01 balandžio 2011 - 20:33
QUOTE(tviga @ 2011 04 01, 20:31)
Prašom  smile.gif
Man irgi jie patinka dėl savo žiedų, bet dar nebuvau turėjusi, tai nusprendžiau pabandyt susidraugati. Jei pavyks, tai tikrai šis nebus paskutinis
Foto tai prastos, nes jau tamsu, o dar mano nabagėlis fotoaparatas baigia nusibaigti  blush2.gif
Žiūriu dar ir spalvos visai netikroviškos gavosi, realiai ji tokia labai tamsi violetinė
user posted imageuser posted image
Papildyta:

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

o ar ilgai ju ziedai zydi?
jau rezgiu minti visdelto ryt i maxima vel nuvykt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 01 balandžio 2011 - 20:36
QUOTE(veiducka @ 2011 04 01, 21:33)
o ar ilgai ju ziedai zydi?

Nežinau, nes pirmą tokios rūšies įsigijau, bet teko skaityti kad nuo 4 iki 8 savaičių, matyt priklausomai nuo priežiūros ax.gif
Dar skaičiau kad šios orchidėjos neatleidžia priežiūros klaidų, tai reik pirma pasidomėt ar pavyks augint, o po to jau įsigyti. Jei nenumarinsiu, tai galėsiu kada nors daugiau papasakoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 01 balandžio 2011 - 20:39
ačiū merginos, tviga tavoji labai daili 4u.gif

Evers, ilgai rinkaus ar geltoną ar šią, bet visgi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 04 01, 20:31)
Prašom  smile.gif
Man irgi jie patinka dėl savo žiedų, bet dar nebuvau turėjusi, tai nusprendžiau pabandyt susidraugauti. Jei pavyks, tai tikrai šis nebus paskutinis
Foto tai prastos, nes jau tamsu, o dar mano nabagėlis fotoaparatas baigia nusibaigti  blush2.gif
Žiūriu dar ir spalvos visai netikroviškos gavosi, realiai ji tokia labai tamsi violetinė
user posted imageuser posted image
Papildyta:

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

ar tik ne tu buvai prisiekusi nepirkti gėlių iki parodos? g.gif tongue.gif
Jei klystu atsiprašau blush2.gif

Žiedeliai tikrai labai gražūs bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 01, 21:38)
ačiū merginos, tviga tavoji labai daili  4u.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(kimalaugno @ 2011 04 01, 21:41)
ar tik ne tu buvai prisiekusi nepirkti gėlių iki parodos?  g.gif  tongue.gif
Jei klystu atsiprašau  blush2.gif

Žiedeliai tikrai labai gražūs  bigsmile.gif  wub.gif  thumbup.gif

unsure.gifblush2.gif šiandien proto balsas nesiginčijo su manim umn.gif tai aš pasinaudojau situacija ir dar viena gėlytė namie doh.gif
nu jau dabar tai tikrai iki parodos nei vienos frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 04 01, 20:52)
ačiū  4u.gif
unsure.gif aš  blush2.gif šiandien proto balsas nesiginčijo su manim umn.gif    tai aš pasinaudojau situacija ir dar viena gėlytė namie doh.gif
nu jau dabar tai tikrai iki parodos nei vienos frusty.gif

mergyt, aš tik lengvai per dantį patraukt norėjau, dėl tokio grožio, galima proto ir neklausyti drinks_cheers.gif friends.gif o iki parodos ne tiek daug laiko, bet jei papulsi į parduotuvę, tai lai geriau širdis dainuoja, nei kamuoja graužatis.. thumb_yello.gif

Aš varvinu seilę į Vandą, nu jei ne šį mėnesį, tai kitą tikrai turėsiu blush2.gif

O iš kur šitą grožį parsivežei? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kimalaugno: 01 balandžio 2011 - 20:58
šią parsivežiau iš šilainių maximos, bet vakar lygiai tokių pačių mačiau ir hyper maximoj
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 04 01, 21:02)
šią parsivežiau iš šilainių maximos, bet vakar lygiai tokių pačių mačiau ir hyper maximoj

thumbup.gif gražus pirkinukas tikrai friends.gif
Atsakyti