Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 01, 18:40)
na visas, augalo dydis - šalia standartiniai phalaenopsiai, ir žiedeliai, meniškos foto gal kitą dieną biggrin.gif Augalo dydis tai įspūdingas biggrin.gif


kokia....o lupytė.... wub.gif wub.gif (kažko galvojau ,kad geltona emei... doh.gif )

QUOTE(Laimonduxe @ 2011 04 01, 18:44)
Evers, tikra saunuole, kad prazydinai cimbidi 4u.gif  4u.gif  4u.gif o mes kiek pamenu panasiai isigijome mini mark, tai ir pas mane ziedstiebi leidzia  biggrin.gif


bigsmile.gif taip panašiu laiku įsigijome... thumbup.gif thumbup.gif gal didesnis nei mano,o ir lėtumas žiedynkočio augimo... rolleyes.gif
tik mano buvo ir tebėra lapukai tokie truputi pajuode..nuotraukoj matosi..tik galvoju kodėl taip jis... g.gif
Atsakyti
Lerikyte, koks Grooooožis pas Jus, fanatastika thumbup.gif
Atsakyti
Lerikyte,net silpna ziureti i toki grozi bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 04 01, 19:16)
kokia....o lupytė.... wub.gif  wub.gif (kažko galvojau ,kad geltona emei... doh.gif )
bigsmile.gif  taip panašiu laiku įsigijome... thumbup.gif  thumbup.gif gal didesnis nei mano,o ir lėtumas žiedynkočio augimo...  rolleyes.gif
tik mano buvo ir tebėra lapukai tokie truputi pajuode..nuotraukoj matosi..tik galvoju kodėl taip jis... g.gif

Mano irgi buvo truputi pajuode, bet dabar jau zymiai geriau atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 01, 18:40)
Augalo dydis tai įspūdingas

tikrai, nereali wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 01, 17:40)
Augalo dydis tai įspūdingas biggrin.gif

swoon.gif pirkinys thumbup.gif
Atsakyti
lerika, puikus pirkinys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lerkyte labai grazu wub.gif
Atsakyti
pasijauciau kaip nematoma, bet tiek jau to ...
Atsakyti
Lerikyte labai graži gėlytė wub.gif wub.gif thumbup.gif
o jeigu jų šaknys būtų mažesnės tai ir aš net nedvejodama pirkčiau vandutes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2011 04 01, 19:28)
pasijauciau kaip nematoma, bet tiek jau to ...

matom matom mirksiukas.gif , ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2011 04 01, 20:28)
pasijauciau kaip nematoma, bet tiek jau to ...

Kodėl? juk jau pati išsiaiškinote kad matėte ne cimbidžius, o miltoniopsius 4u.gif
o kad juos pardavinėja kaip phalaenopsius tai jau nieko nestebina, nes maximoje kitokių orchidėjų nepažįsta biggrin.gif
Beja aš šiandien tokį vieną vėl namo parsitempiau doh.gif
Atsakyti