Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(evers @ 2011 04 01, 17:15)
tuom mano šios dienos staigmenos nesibaigė...atsiprašau ,kad ne į tema...mano paukštukas išsirito..o teturėjo išsirist balandzio 5-6d... doh.gif  sakau gal man viskas vaidenasi... huh.gif

šiandien jums laiminga diena 4u.gif

QUOTE(GIZZI5 @ 2011 04 01, 17:15)
Sveikos 4u.gif rodau savo vieną palangę rolleyes.gif

Super graži palangė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gizzis, geltoniukas koks wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, patarkite kur daugiausiai orchidėjų Kaune, ar Urmo bazėje, ar Megoje, ar kur kitur? Ryt aplėkčiau. Labai noriu cimbidium, pas mus vienas kitas būna, ir kaina - ne mažiau 100, sakau gal kokį nukainotą rasčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 04 01, 17:41)
Mergaitės, patarkite kur daugiausiai orchidėjų Kaune, ar Urmo bazėje, ar Megoje, ar kur kitur? Ryt aplėkčiau. Labai noriu cimbidium, pas mus vienas kitas būna, ir kaina - ne mažiau 100, sakau gal kokį nukainotą rasčiau g.gif

stoties turgus, Aleksote Karmelita, dar galit prasukti pro "Tik gėlės" Draugystės g. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 04 01, 16:41)
Mergaitės, patarkite kur daugiausiai orchidėjų Kaune, ar Urmo bazėje, ar Megoje, ar kur kitur? Ryt aplėkčiau. Labai noriu cimbidium, pas mus vienas kitas būna, ir kaina - ne mažiau 100, sakau gal kokį nukainotą rasčiau g.gif

Karmelitoje tikrai buvo nemazai nukainuotu cimbidziu po 20-50lt smile.gif
Atsakyti
telsiuos maximoj siandien ziuriu cimbidiumai (niu atrodo kad jie nes tie lapai siauri ir ilgi, niu zinau tiksliai kad ne phalenopsiai) po 14,99 o parasyta kad phalenopsiai. spalvos labai grazios, margi visokie,ruzavi, violetiniai. ir gailiuos dabar kad nepirkau, o tiek daug ju buvo prideta.
visdelto ten turbut ne cimbidiumai, pagooglinau ir radau ju pavadinima Miltoniopsis " Herralexandre" ar cia jie iprastai tokie pigus buna idomu? spalvu grazumas tai neapsakomas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 01 balandžio 2011 - 17:24
Ačiūkas, bandysiu orientuotis Kaune lotuliukas.gif
Atsakyti
na visas, augalo dydis - šalia standartiniai phalaenopsiai, ir žiedeliai, meniškos foto gal kitą dieną biggrin.gif Augalo dydis tai įspūdingas biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 04 01, 15:16)
tuo šios dienos džiaugsmas nesibaigė....kitame forume pasakė kad mano vandutė leliuka auginasi... bigsmile.gif  thumbup.gif
o laistydama pamačiau kad mano raibuolė-žaliukė...turbūt vėl žieduką auginasi... thumbup.gif  thumbup.gif

Evers, tikra saunuole, kad prazydinai cimbidi 4u.gif 4u.gif 4u.gif o mes kiek pamenu panasiai isigijome mini mark, tai ir pas mane ziedstiebi leidzia biggrin.gif

Lerikyte wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 04 01, 16:28)
lerikyte, pasiziurek savo pasta  rolleyes.gif

jau gavau jau gavau labai ačiū
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 04 01, 17:15)
Sveikos 4u.gif rodau savo vieną palangę rolleyes.gif

wub.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 01, 18:40)
na visas, augalo dydis - šalia standartiniai phalaenopsiai, ir žiedeliai, meniškos foto gal kitą dieną biggrin.gif Augalo dydis tai įspūdingas biggrin.gif

O saknys! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
tai apie tokius Miltoniopsis " Herralexandre" nieks nieko nezinot?
Atsakyti