Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(kutosiuke @ 2011 03 29, 14:40)
Na ji sakyciau tokios zalsvai gelsvos spalvos. Beto, labai tinka prie svetaines baldu spalvos.  biggrin.gif 

user posted image


koks grazus ziedukas wub.gif
Atsakyti
va kiek grožių vėl pridėjot wub.gif

man tai kažkoks periodas, kad pyktis ima ant perkrautų palangių cool.gif gal praeis.....
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 29, 14:46)
1. kur tu jų tokia kaina Kaune randi?  g.gif  bigsmile.gif

Kažkurioj gėlių bazytėj buvau užtaikiusi kad išpardavinėjo po 1,- Lt bet daugiau niekur neteko po tiek pirkt

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 03 29, 14:52)
man tai kažkoks periodas, kad pyktis ima ant perkrautų palangių cool.gif gal praeis.....

drinks_cheers.gif man irgi taip užeina, kai visas palaistyt reik ir dulkes nuvalyt blush2.gif

Atsakyti
Dar vieną savo cirkininkę parodysiu, abu žiedai ant vieno žiedstiebio, o kokie skirtingi
Kai pirkau žiedai buvo tokie kaip kairėje foto, o iš pumpuro prasiskleidė žiedas dešinėje pusėje. Kažin kokie bus sekantys mastau.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 03 29, 14:13)
Dar vieną savo cirkininkę parodysiu, abu žiedai ant vieno žiedstiebio, o kokie skirtingi
Kai pirkau žiedai buvo tokie kaip kairėje foto, o iš pumpuro prasiskleidė žiedas dešinėje pusėje. Kažin kokie bus sekantys  mastau.gif
user posted imageuser posted image

gražu, viena orchidėja, o žiedai skirtingi, džiaugtis reikia wub.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 03 29, 13:52)
va kiek grožių vėl pridėjot wub.gif

man tai kažkoks periodas, kad pyktis ima ant perkrautų palangių cool.gif gal praeis.....

o kiek ant vienos palangės tau jų telpa? g.gif aš 6 sudėjau ir jos jau lapais liečiasi.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 03 29, 15:13)

turėtų būti kaip pirmieji, tik gražesni, tikrą vaizdą pamatysi ant naujo žiedstiebio.

Labai daug grožių pridėjot visos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 29, 15:28)
turėtų būti kaip pirmieji, tik gražesni, tikrą vaizdą pamatysi ant naujo žiedstiebio.

Labai tikiuosi kad tokie ir bus, nes vien dėl tų žiedų ir pirkau biggrin.gif
Atsakyti
nu grožis jūsų gėlyčių wub.gif jau akys pasiilgo wub.gif
šiandien varčiau forumus ir bijau sumaišyti, bet berots užsienyje viena moteriškė-mergina matė mėlynas orchidėjas, buvo ir foto, nu nepagalvojau įkelti čia doh.gif
bet rašo,kad apžiūrėjo kotuka ir berods atrado skylutes, tai sako ko gero dažų suleista g.gif
spalva ryški, kaip rašalo praskiesto mėlyno 4u.gif
Papildyta:
vat štai nuorodėlė mėlynos orchidėjos thumbup.gif
http://www.tindirind...p...=15572&p=18

nu super spalva, bet jei naminis žydėjimas baltas thumbup.gif

aš prisimenu ispanijoje kokių tik nemačiau orchidėjų, bet kaip vandos su tokiom šaknimis wub.gif wub.gif wub.gif nu šakės kokių grožių buvo ir kainos gan normalios, bet tada dar apie orchidėjas nieko nenusimaniau schmoll.gif ir nepirkau ax.gif
Atsakyti
praeitoj temoj rasiau,kad uzejau i geliu parduotuve ir melynu falenopsiu radau su daug ir ryskiu melynu ziedu,bet jos dazytos,vienas ziedelis buvo baltas prasiskleides,nusidazyt ir namie galit is baltos orches,isbandytas reikalas thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 29, 15:16)
o kiek ant vienos palangės tau jų telpa?

miegame, 21 phaleonopsis doh.gif

virtuvėje 8+2miniukai...
sveitainėje 16.....

kur dar cymbidiumiai, zygopetalum'ai doh.gif

jaučiu jau perdegiau blush2.gif nervuot jos mane pradeda blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 29 kovo 2011 - 14:54
O man dažytos mėlynos nepatinka, visai nenatūraliai atrodo, tokios kaip negyvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 03 29, 16:54)
O man dažytos mėlynos nepatinka, visai nenatūraliai atrodo, tokios kaip negyvos  ax.gif



o man liuks visai thumbup.gif tokią tarp geltonų orchidėjų pastatyti thumbup.gif
Atsakyti