Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

[quote=evers,2011 04 01, 10:50]
pagaliau sulaukiau..tik žiedų norėjau ryškesnių....

labai labai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2011 04 01, 14:34)
o man labai grazi spalvyte  wub.gif
Papildyta:

o kaip phalaenopsiu pasiula, ar yra kokiu vertu demesio?

zinokit visiskai nieko pora yra po 15lt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 04 01, 16:20)
Medeile, butinai padaryk revizija saknu, rasi kogero daug kiminu, kurie gali supudyti saknis

blink.gif oi, kaip bjauru, o tai kai nužydės man ją persodinti? aš sakau, kodėl ant kitos miltonijos, kurią jau pusmetis turiu ir vis nepersodinu, substrato toks mažas kriaukliukas kaip ir, na kaip ir sraigės namukas toks miniatiūrinis blink.gif na neteko dar matyt man jų, fui, o kodėl būtent ant miltonijų?
Atsakyti
lerikyte, pasiziurek savo pasta rolleyes.gif
Atsakyti
Daryk is karto, kodel augintojai taip daro nzn g.gif , o gelytei nieko neatsitiks. as snd padariau revizija, tikiuos nepaveluotai, savo augintinei, kuria pirkau pirmadieni, tai radau kiminu, vazoneli ir apdeta porolono gabaleliais, vis ka ispurciau, bet kai dar neliejau, tai nepagavo puvinuko (tikiuosi)
Papildyta:
Dar turiu klausima: ar zygutis gali leist salia vieno stiebo su ziedais kita ziedstiebi? g.gif
Atsakyti
evers thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuole, keli kartele cia musm visoms 4u.gif
del mini marko tai ir as mastau kad cia ziedstiebis wub.gif
Atsakyti
Paaiskinkit kaip patalpinti foto delfi i ta konkursa? prisiloginau, bet neatrandu metodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 04 01, 15:21)
labiausiai džiugu dėl šių...ryto foto...

ploja.gif šaunuolė, kasdien po staigmenėlę gėlytės paruošia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 01, 16:51)
Paaiskinkit kaip patalpinti foto delfi i ta konkursa? prisiloginau, bet neatrandu metodo  blush2.gif

reikia albumą susikurti, iš jo sukelti į konkursą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 01 balandžio 2011 - 16:08
QUOTE(Raun'a @ 2011 04 01, 16:32)
evers  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif saunuole, keli kartele cia musm visoms  4u.gif
del mini marko tai ir as mastau kad cia ziedstiebis  wub.gif


negėdinkit...pati tik mokausi...jos vis mane stebina...geriausia buvo,kad nieko nežinojau apie jų auginimo subtilybes...va žiedų kekės buvo...o dabar doh.gif kuo daugiau šokinėju aplink tuo ką pržiopsau...netgi 2 savo pirmasios numarint baigiu..viduriukai išgedo...net gėda... doh.gif verysad.gif


QUOTE(tviga @ 2011 04 01, 17:01)
ploja.gif šaunuolė, kasdien po staigmenėlę gėlytės paruošia  thumbup.gif


tuom mano šios dienos staigmenos nesibaigė...atsiprašau ,kad ne į tema...mano paukštukas išsirito..o teturėjo išsirist balandzio 5-6d... doh.gif sakau gal man viskas vaidenasi... huh.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Sveikos 4u.gif rodau savo vieną palangę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 04 01, 17:15)
Sveikos 4u.gif rodau savo vieną palangę rolleyes.gif


labai labai labai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti