Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(evers @ 2011 04 01, 10:50)
pagaliau sulaukiau..tik žiedų norėjau ryškesnių....
tik keista vakar buvo vos 1 žiedukas o ryte , tik apatiniai pumpurai liko...o viršus beveik visas žydi...na ir balandžio 1 pokštas man.. :think:

o man labai grazi spalvyte wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Saule222 @ 2011 04 01, 12:07)
Mergaites kaunietes, akropolio maximoj nemazai miltoniju prideta po 14,90. (Kaip jau seniau buvo atvejis maximose, kad visas orchidejas pardavinejo uz phalaenopsio kaina  biggrin.gif ) Siap ziedliu nedaug, mazdaug po 4 ant kiekvienos ir kai kuriu siek tiek apleipe ziedeliai atrodo, bet pats augaliukas neatrodo nuvarges.

o kaip phalaenopsiu pasiula, ar yra kokiu vertu demesio?
Atsakyti
QUOTE(mergaite56 @ 2011 04 01, 14:00)
na as jau gal 4 metus vaziuoju i ta paroda,bet nesu maciusi isvis kad orchideju butu,na gal prazioplinus busiu lotuliukas.gif

buna buna keli nupiepe phalaenopsiai drauge su kaktusais lotuliukas.gif kaip pavogti is kokiu namu ir dar pasaldyti lauke ankstyva pavasari doh.gif tokie prekeiviai man g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2011 04 01, 14:07)
Mergaites kaunietes, akropolio maximoj nemazai miltoniju prideta po 14,90. (Kaip jau seniau buvo atvejis maximose, kad visas orchidejas pardavinejo uz phalaenopsio kaina  biggrin.gif ) Siap ziedliu nedaug, mazdaug po 4 ant kiekvienos ir kai kuriu siek tiek apleipe ziedeliai atrodo, bet pats augaliukas neatrodo nuvarges.

Jooo, ką tik parsitempiau vieną, Utenoje tai labai gražūs krūmeliai, mano vazone trys krūmeliukai tokie.
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 04 01, 11:50)
pagaliau sulaukiau..tik žiedų norėjau ryškesnių....
user posted image

Labai grazus puokstas! wub.gif Ir foto grazus! thumbup.gif
Atsakyti
Evers - kokia pasaka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastanka @ 2011 04 01, 15:12)
Labai grazus puokstas!  wub.gif Ir foto grazus!  thumbup.gif


tuo šios dienos džiaugsmas nesibaigė....kitame forume pasakė kad mano vandutė leliuka auginasi... bigsmile.gif thumbup.gif
o laistydama pamačiau kad mano raibuolė-žaliukė...turbūt vėl žieduką auginasi... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Medeile, butinai padaryk revizija saknu, rasi kogero daug kiminu, kurie gali supudyti saknis
Atsakyti
labiausiai džiugu dėl šių...ryto foto...(bučiau ir raibuole pafotkinusi ,va tik nežinojau kad žieduką auginasi... ax.gif )
minimarkas kažką leidžia man panašu į.... bigsmile.gif
user posted image

o čia mano leliukas.... wub.gif (tikiuosi pajėgsiu augint)
user posted image


Atsakyti
pas marką 100 proc žiedstiebis
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 01, 12:18)
nila, žiauriai graži foto  4u.gif


Aciu 4u.gif

QUOTE(Tina* @ 2011 04 01, 13:46)
nila_ks, labai grazus zydejimas  wub.gif

Aciu 4u.gif

evers, kaip diena, taip naujiena bigsmile.gif sio cimbidzio vos nepaemiau ilgai svarsciau, bet palikau tau biggrin.gif dabar graziuos is tavo puses wub.gif del vandutes, tai nerealiai, o kokios spalvos ziedukai, gal zinai. Kaip saunu, o ka vakar sakei del vaikuciu mirksiukas.gif niekados nesakyk niekada biggrin.gif na ir Mini Markas - lauksim tesinio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 04 01, 15:21)
labiausiai džiugu dėl šių...

Nu bet kaip tau siandien pasiseke! thumbup.gif Svarbiausiai, kad rytoj, pasibaigus sventei, viskas nedingtu... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastanka @ 2011 04 01, 15:34)
Nu bet kaip tau siandien pasiseke!  thumbup.gif  Svarbiausiai, kad rytoj, pasibaigus sventei, viskas nedingtu...  hihihi.gif


wink.gif ta patį pamasčiau ir aš...
ir ačiū merginom.... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti