Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

cimbidis nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mergaites kaunietes, akropolio maximoj nemazai miltoniju prideta po 14,90. (Kaip jau seniau buvo atvejis maximose, kad visas orchidejas pardavinejo uz phalaenopsio kaina biggrin.gif ) Siap ziedliu nedaug, mazdaug po 4 ant kiekvienos ir kai kuriu siek tiek apleipe ziedeliai atrodo, bet pats augaliukas neatrodo nuvarges.
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 04 01, 11:50)
pagaliau sulaukiau..tik žiedų norėjau ryškesnių....

labai gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2011 04 01, 14:07)
Mergaites kaunietes, akropolio maximoj nemazai miltoniju prideta po 14,90. (Kaip jau seniau buvo atvejis maximose, kad visas orchidejas pardavinejo uz phalaenopsio kaina  biggrin.gif ) Siap ziedliu nedaug, mazdaug po 4 ant kiekvienos ir kai kuriu siek tiek apleipe ziedeliai atrodo, bet pats augaliukas neatrodo nuvarges.

Mūsų kaime smile.gif irgi yra,gaila neišgyveno,augint nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 31, 19:54)
bet laikausi, nes poryt važiuosiu į parodą - ką pasėsi, tą ir pjausi bigsmile.gif

As ir ryt ten planuoju drinks_cheers.gif

QUOTE(*joka* @ 2011 03 31, 20:29)
o dar vyras burba kad jam deguoni geles isnaudoja doh.gif

sakyk jau vienos kolekcionieres is SM vyras ir uzduso taip biggrin.gif lotuliukas.gif 4u.gif

QUOTE(Medeilė @ 2011 03 31, 20:33)
ohoooooooo, va čia tai bent, nesuprantu kaip tokios užauga g.gif

labai grazu, bet ten ne vienas augalas susodintas ir dar ju zydejimo pikas suderintas, floristiniai zaidimai.

nila_ks, labai grazus zydejimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 01, 13:46)
As ir ryt ten planuoju  drinks_cheers.gif
sakyk jau vienos kolekcionieres is SM vyras ir uzduso taip  biggrin.gif  lotuliukas.gif  4u.gif
labai grazu, bet ten ne vienas augalas susodintas ir dar ju zydejimo pikas suderintas, floristiniai zaidimai.

nila_ks, labai grazus zydejimas  wub.gif

as taippat rytoj planuoju i ta paroda vaziuoti,o ten gali but ir orchideju? g.gif
Atsakyti
Gal man irgi savo masdevute i delfi idet, nors jau atsibodus as su ja visiems blush2.gif o kur ten registracija? lark imesk nuoroda savo foto bigsmile.gif

QUOTE(eliss @ 2011 04 01, 09:06)
bet va ,kad kaktusai pyktį skleidžia,tai faktas,nes žinau vieną šeimą,turi be proto daug kaktusų,miegamajame,ir tikrai,siaubingai pykstasi.Nors gal viena šeima,tai ne rodiklis g.gif

tada as jau labai pikta hihihi.gif auga pas mane miegame kaktusu ir orchideju tabunas ir nieko.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 04 01, 12:47)
evers, sveikinu  4u.gif  , ne taip paprasta cimbidium pražydinti  smile.gif


ačiū panos. 4u.gif ... čia nevisai mano nuopelnas... blush2.gif kovo 8..pirkau su kyšančiu žiedynkočiu...4u.gif tikėjausi bordinio (kažkodėl šovė į galva kad bus bodo rolleyes.gif )...na dar rasiu...
Atsakyti
QUOTE(mergaite56 @ 2011 04 01, 13:53)
as taippat rytoj planuoju i ta paroda vaziuoti,o ten gali but ir orchideju? g.gif

jei ir aptikciau - nepirkciau is lauko prekybos. O dar jos tokios buna nezinia is kur nugvelbtos kiek teke matyt. Siaip ten lauko augalais prekiaujama.
Atsakyti
na as jau gal 4 metus vaziuoju i ta paroda,bet nesu maciusi isvis kad orchideju butu,na gal prazioplinus busiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 04 01, 11:50)
pagaliau sulaukiau..tik žiedų norėjau ryškesnių....
user posted image
user posted image
tik keista vakar buvo vos 1 žiedukas o ryte , tik apatiniai pumpurai liko...o viršus beveik visas žydi...na ir balandžio 1 pokštas man.. :think:

svajone mano wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Evers,saunuole labai grazus ziedai wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti