Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

vos vėjų neprisišnekėjau doh.gif
na naktį tai taip, bet nėra ko jų laikyti miegamąjam 4u.gif
mano vyrui akys irgi išsprogsta, kad kas kart jų daugėja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 31 kovo 2011 - 20:25
lark, nila ks - grazu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimonduxe: 31 kovo 2011 - 20:25
QUOTE(Laimonduxe @ 2011 03 31, 21:25)

aciu 4u.gif
Atsakyti
siaubas kažkoks doh.gif kažkam katinai, o man šuo orchidėjas skanauja doh.gif
praitą savaite su uodega kelis žiedus nulaužė, o šiandien ir paragavo doh.gif sakau protas sukasi kaip man doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 21:23)
vos vėjų neprisišnekėjau doh.gif
na naktį tai taip, bet nėra ko jų laikyti miegamąjam 4u.gif
mano vyrui akys irgi išsprogsta, kad kas kart jų daugėja thumbup.gif



Deja pas mane miegamajam geles, kadangi sujungem balkona su kambariu tai dabar gelem ten labai gerai daug sviesos thumbup.gif , na be to pietine puse, o kita puse siaurine, tai teen irgi esu paisdejus keleta gelyciu tai tikrai jauciasi skirtumas. Orchidejom labiau patinka pietine, o vaiko kambario nenoriu apkrauti gelem. Tai va, o del vyro burbejimu nelabai imu i galva, siaip pati nenoriu apsikraut, nes skaiciau jau kad cia kazkam kartais norisi praretinti gelyna, man taip pat butu turbut, nors pati jau va sedziu apsikrovusi orchem palanges, net nepastebejau kaip jos atsirado, dar pernai turejau tik VIENA doh.gif O dar labai noriu paprastos geltonos su tamsiai violetiniu viduriuku ir dar mini marko... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 20:54)
siaubas kažkoks doh.gif kažkam katinai, o man šuo orchidėjas skanauja doh.gif
praitą savaite su uodega kelis žiedus nulaužė, o šiandien ir paragavo doh.gif sakau protas sukasi kaip man doh.gif  biggrin.gif

nieko sau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*joka* @ 2011 03 31, 21:28)
Deja pas mane miegamajam geles, kadangi sujungem balkona su kambariu tai dabar gelem ten labai gerai daug sviesos thumbup.gif , na be to pietine puse, o kita puse siaurine, tai teen irgi esu paisdejus keleta gelyciu tai tikrai jauciasi skirtumas. Orchidejom labiau patinka pietine, o vaiko kambario nenoriu apkrauti gelem. Tai va, o del vyro burbejimu nelabai imu i galva, siaip pati nenoriu apsikraut, nes skaiciau jau kad cia kazkam kartais norisi praretinti gelyna, man taip pat butu turbut, nors pati jau va sedziu apsikrovusi orchem palanges, net nepastebejau kaip jos atsirado, dar pernai turejau tik VIENA doh.gif O dar labai noriu paprastos geltonos su tamsiai violetiniu viduriuku ir dar mini marko... lotuliukas.gif

ech tie norai...jie niekada nesibaigia biggrin.gif
Atsakyti
Sako , jei labai labai nori, norai pildosi lotuliukas.gif
Papildyta:
Pasitaise katinas mano thumbup.gif , nupirkom daigintos zoles , tai db orchyciu nebeliecia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*joka* @ 2011 03 31, 23:28)
Deja pas mane miegamajam geles, kadangi sujungem balkona su kambariu tai dabar gelem ten labai gerai daug sviesos thumbup.gif , na be to pietine puse, o kita puse siaurine, tai teen irgi esu paisdejus keleta gelyciu tai tikrai jauciasi skirtumas. Orchidejom labiau patinka pietine, o vaiko kambario nenoriu apkrauti gelem. Tai va, o del vyro burbejimu nelabai imu i galva, siaip pati nenoriu apsikraut, nes skaiciau jau kad cia kazkam kartais norisi praretinti gelyna, man taip pat butu turbut, nors pati jau va sedziu apsikrovusi orchem palanges, net nepastebejau kaip jos atsirado, dar pernai turejau tik VIENA doh.gif O dar labai noriu paprastos geltonos su tamsiai violetiniu viduriuku ir dar mini marko... lotuliukas.gif



šeip nežinau kiek tiesa kiek ne, na bet skaičiau, kad orchiu kambaryje kur miegi negalima laikyti, kažkaip siurbia energiją g.gif tad atsikeli ne pailsėjas g.gif
Papildyta:
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 31, 23:47)
Sako , jei labai labai nori, norai pildosi lotuliukas.gif
Papildyta:
Pasitaise katinas mano thumbup.gif , nupirkom daigintos zoles , tai db  orchyciu nebeliecia thumbup.gif


kad irgi palikau ant žemės doh.gif
nu šeip niekada neliesdavo, gal supyko,kad palikau namie g.gif nes palikus vieną, tapkes mėgsta pagražinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 22:53)
šeip nežinau kiek tiesa kiek ne, na bet skaičiau, kad orchiu kambaryje kur miegi negalima laikyti, kažkaip siurbia energiją g.gif tad atsikeli ne pailsėjas g.gif

na mes tai miegam kaip užmušti biggrin.gif
Atsakyti
perziurejau ko gero visas konkurso foto ir vistik man pati paciausia si wub.gif
http://foto.delfi.lt...-picture/61838/

Papildyta:
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 21:56)
šeip nežinau kiek tiesa kiek ne, na bet skaičiau, kad orchiu kambaryje kur miegi negalima laikyti, kažkaip siurbia energiją g.gif tad atsikeli ne pailsėjas g.gif
Papildyta:
kad irgi palikau ant žemės doh.gif
nu šeip niekada neliesdavo, gal supyko,kad palikau namie g.gif  nes palikus vieną, tapkes mėgsta pagražinti biggrin.gif

maniskiai irgi megsta pasokineti po phalaenopsius.. g.gif
Atsakyti
[quote=Kkunigunda,2011 03 31, 22:56]
šeip nežinau kiek tiesa kiek ne, na bet skaičiau, kad orchiu kambaryje kur miegi negalima laikyti, kažkaip siurbia energiją g.gif tad atsikeli ne pailsėjas g.gif
Papildyta:

Gali buti, sakoma kad is vis negerai miegamajam geles, bet butuose pasirinkimas tik vienas, nekreipti demesio ir miegoti toliau su gelem smile.gif O be to dar kartu miega mazylis, tai dar neaisku nuo ko atsibudi nepailsejes, arba visai nemiegojes mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=axara,2011 03 31, 22:59]
perziurejau ko gero visas konkurso foto ir vistik man pati paciausia si wub.gif
http://foto.delfi.lt...-picture/61838/

drinks_cheers.gif
Atsakyti
man ir sita dar labai ispudinga blush2.gif
Atsakyti