Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(nila_ks @ 2011 03 31, 20:01)
biggrin.gif  4u.gif
oi kaip fainiai, o ka leidzia? biggrin.gif jei vaikuti, gal... blush2.gif


vaikučiu nesitikiu... rolleyes.gif ,neapdovenojo jais nei viena mano gėlyčių...tas dar man aukštasis pilotažas...
tikiuosi ,kad bus ne šaknis,o žiedynstiebis...
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 03 31, 20:04)
merginos ziedu gausa ir grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
o mano karvyte skleidziasi savaites begyje pasirodysim  thumbup.gif
nila, o kur tu savo minimarka padejai??? g.gif

aciu 4u.gif

tiesiog nesuprataus kas ivyko, jis taip graziai augo, tik viena diena pamaciau, kad puvinys atsirado, nors visados labai atsargiai laistydavau. Visgi manyciau, kad gal su puviniu nusipirkau verysad.gif

QUOTE(*joka* @ 2011 03 31, 20:05)
Ar sunku ji auginti, labai zaviuosi tokiom gelem smulkiais ziedeliais thumbup.gif

Pradziai nelabai jis man augo, na tiksliau augo, bet ziedu pumpuriukus nepraskleistus mete. Olivijos deka, didelis aciu jai, kad mane apsviete 4u.gif , kad ji reikia laikyti slapiau, tai dabar kaip ant mieliu saknys auga, padvigubejo is storio ir netgi antra ziedstiebi leidzia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 03 31, 19:04)
merginos ziedu gausa ir grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
o mano karvyte skleidziasi savaites begyje pasirodysim  thumbup.gif
nila, o kur tu savo minimarka padejai??? g.gif

lauksim thumbup.gif jau labai senai ka is tavo kolekcijos matem blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 31, 20:12)
vaikučiu nesitikiu... rolleyes.gif ,neapdovenojo jais nei viena mano gėlyčių...tas dar man aukštasis pilotažas...
tikiuosi ,kad bus ne šaknis,o žiedynstiebis...

na jei ziedynstiebis, tai oi kaip lauksim ziedu bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=nila_ks,2011 03 31, 20:12]
Pradziai nelabai jis man augo, na tiksliau augo, bet ziedu pumpuriukus nepraskleistus mete. Olivijos deka, didelis aciu jai, kad mane apsviete 4u.gif , kad ji reikia laikyti slapiau, tai dabar kaip ant mieliu saknys auga, padvigubejo is storio ir netgi antra ziedstiebi leidzia thumbup.gif



Na tikrai grazus jusu prazydinti ziedeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*joka* @ 2011 03 31, 20:16)
Na tikrai grazus jusu prazydinti ziedeliai  wub.gif

Dekui 4u.gif Ir dar labai jau ilgai pumpuriukai bresta
Atsakyti
QUOTE(*joka* @ 2011 03 31, 20:05)
Ar sunku ji auginti, labai zaviuosi tokiom gelem smulkiais ziedeliais thumbup.gif


thumbup.gif man taip pat..patinka mažučiai-smulkučiai...taipogi dideli.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 31, 18:20)
kur jau,tiek gėlių išnešt reiktu.... hihihi.gif

aha biggrin.gif
jau vyras pastebėjo, sako - o šita tai nauja, aš sakau - ne tik naujai pražydo doh.gif, o jis - meluoji, tokios dar nebuvo
(vadinasi naujokes reiks kažkur slėpti tarp kitų kad į akis nekristų) g.gif

QUOTE(nila_ks @ 2011 03 31, 19:02)
Labas vakaras 4u.gif

Na, mergaitės, atspėkite kas pas mane prasiskleidė  wub.gif  biggrin.gif
Skiriu šį žiedelį lark  mirksiukas.gif

jau nebespėjau paspėlioti, bet žiedukas nuostabiai gražus wub.gif

QUOTE(nila_ks @ 2011 03 31, 19:26)
Mini Markas šis
ech pražuvusi mano meilė  blush2.gif

rolleyes.gif ech, o mano dar neišsipildžiusi svajonė blush2.gif

QUOTE(evers @ 2011 03 31, 19:59)
mano mini markas...kažką leidžia... rolleyes.gif

Kaip smagu, lauksim pasirodant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 03 31, 20:12)
aciu  4u.gif
Pradziai nelabai jis man augo, na tiksliau augo, bet ziedu pumpuriukus nepraskleistus mete. Olivijos deka, didelis aciu jai, kad mane apsviete  4u.gif , kad ji reikia laikyti slapiau, tai dabar kaip ant mieliu saknys auga, padvigubejo is storio ir netgi antra ziedstiebi leidzia  thumbup.gif


o gal tiktu ir DoritaenopsisAida.. g.gif kažko vis pumpuriukus sukrautus nudžiovindavo... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 31 kovo 2011 - 19:28
QUOTE(evers @ 2011 03 31, 20:22)
thumbup.gif  man taip pat..patinka mažučiai-smulkučiai...taipogi dideli.... bigsmile.gif


Dideli man irgi grazus thumbup.gif , bet deja vietos maza namuose, nenoriu namu dziunglem paverst, o dar vyras burba kad jam deguoni geles isnaudoja doh.gif , tai suradau gera sprendima augint miniukus, vyras net nepastebi kada as nauja nusiperku, o dar ir pats paveza iki kokios parduotuves paziuret ar yra geliu thumbup.gif
Atsakyti
jau ir cimbidium žiedukus skleidžia...tik kažkokius be spalvos... g.gif turbūt tokios spalvos bus... rolleyes.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif
http://foto.delfi.lt...-picture/61838/
Atsakyti