Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

sveikosna ir groziu pridejot wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 14:08)
Na štai manoji visiškai prasiskleidusi, bet krauna bumpurus ir toliau thumbup.gif  ir šakojasi žiedstiebis ax.gif


na ir gražuolė...žiuriu,kaip sparčiai pas jus jų daugėja.... thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

QUOTE(tviga @ 2011 03 31, 14:22)
naujokė blush2.gif tik niekam nesakiau topsecret.gif parsinešiau kai niekas nematė kad iš namų neišvarytų  hihihi.gif 


kur jau,tiek gėlių išnešt reiktu.... hihihi.gif
Atsakyti
Šiandien Vilniaus ermitaže viskam 25% nuolaida. Tai ta proga apsilankiau. Labai daug miniukų privežta. Su nuolaida gaunasi visai padoriai~14 Lt
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 31, 19:20)
na ir gražuolė...žiuriu,kaip sparčiai pas jus jų daugėja.... thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif
kur jau,tiek gėlių išnešt reiktu.... hihihi.gif


ačiū 4u.gif čia mano viena iš seniausių gyventojų, naminis žydėjimas 4u.gif
biški papilnėjo kolekcija rolleyes.gif
bet jau savaitę nei vienos schmoll.gif taip knieti angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 31, 18:20)
kur jau,tiek gėlių išnešt reiktu.... hihihi.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Na, mergaitės, atspėkite kas pas mane prasiskleidė wub.gif biggrin.gif
Skiriu šį žiedelį lark mirksiukas.gif

user posted image

Nastanka, nesakyk, tu jau matei biggrin.gif
Atsakyti
gražus žiedelis thumbup.gif
Atsakyti
O man snd ciut ne sokas doh.gif , uzeinu i maksyte, o ten........................du BLAC JAK, po 18 lt! ir ka capt uz pinigines, o pinigai namie, o pinigine pas mane doh.gif . Zodziu kaip ir kantrybes bandymas, liepe pinigus taupyt dukra, nes mausim i olandija i geliu parada, sako is ten atsivesi, bet kai uzmatai ko nesitiki ir nepasiimi doh.gif , zodziu pravalas.........
Papildyta:
lindenii thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 19:07)
gražus žiedelis thumbup.gif


ačiū 4u.gif
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 31, 19:10)
Papildyta:
lindenii thumbup.gif

nea biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 31, 19:10)
O man snd ciut ne sokas doh.gif , uzeinu i maksyte, o ten........................du BLAC JAK, po 18 lt! ir ka capt uz pinigines, o pinigai namie, o pinigine pas mane doh.gif . Zodziu kaip ir kantrybes bandymas, liepe pinigus taupyt dukra, nes mausim i olandija i geliu parada, sako is ten atsivesi, bet kai uzmatai ko nesitiki ir nepasiimi doh.gif , zodziu pravalas.........
Papildyta:
lindenii thumbup.gif

kurioj cia Maximoj? gal dar spesim? blush2.gif
Atsakyti
Panevezy........prie Rimi jei sako ka vietove
Papildyta:
tada man panasu i minimarka dar g.gif , o daugiau fantazija neveikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2011 03 31, 18:43)
Šiandien Vilniaus ermitaže viskam 25% nuolaida. Tai ta proga apsilankiau. Labai daug miniukų privežta. Su nuolaida gaunasi visai padoriai~14 Lt


O kokiu spalvu miniukai, nors is siauliu esu, bet vis vien idomu, tikiuosi nera geltonu, nes jie mano svajone biggrin.gif
Atsakyti