Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Labai grazi nauja temuke 4u.gif
QUOTE(mergaite56 @ 2011 03 29, 09:59)

Turiu dvi paskutines thumbup.gif
Kutosiuke zaloji man sirdy biggrin.gif Taip noriu tokios citrinukes, bet pasakiau stop doh.gif Giedruze kur toki groby nukoviai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 03 29, 13:46)
Labai grazi nauja temuke 4u.gif
QUOTE(mergaite56 @ 2011 03 29, 09:59)

Turiu dvi paskutines thumbup.gif
Kutosiuke zaloji man sirdy biggrin.gif Taip noriu tokios citrinukes, bet pasakiau stop doh.gif Giedruze kur toki groby nukoviai rolleyes.gif

kedainiu maksimoje, uz 19lt. Mama sako tokia nupepusia imsi? Tai pasakiau, kad ja i zvalgyba neleisiu daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 03 29, 12:38)

wub.gif dar tokios ir man reikėtų rolleyes.gif
Atsakyti
kutosiuke labai gražūs naminukai wub.gif thumbup.gif
giedruze gražuolė naujokė wub.gif

o čia mano naujokė (dovana, nes pati pirkti negaliu hihihi.gif )
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 29, 11:18)
o čia vakarykštė naujokė, nukainuota buvo iki 4.99lt


šauni o ir kaina... thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(kutosiuke @ 2011 03 29, 11:54)
Papuosiu tema savais naminiais ziedais, kuriu dar nerodziau.  smile.gif


wub.gif wub.gif oho 16 neblogai... thumbup.gif

QUOTE(giedruze @ 2011 03 29, 13:38)
sveikos na ir as dedu naujoke nors ir turiu julyte , bet neatsispiriau sitai, 3 stiebai, pora tik zieduku, kiti nuzydeja verysad.gif  reali spalva toke kaip vyno net namie suabejojau, kad cia julyte, nes mano kita tai daugiau violetine, bet nuotraukoje iir sita gavos g.gif


nu gražuolė tokios neatsisakyčiau ir aš... wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
naminukai user posted image user posted image user posted image vakar pirkinukas miniukas,su nulauzta virsunele user posted image
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 03 29, 14:06)
kutosiuke labai gražūs naminukai  wub.gif  thumbup.gif
giedruze gražuolė naujokė wub.gif
o čia mano naujokė (dovana, nes pati pirkti negaliu  hihihi.gif  )


gražutė... wub.gif panašia pirkau kovo 8... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaite56 @ 2011 03 29, 13:23)
naminukai user posted image user posted image user posted image vakar pirkinukas miniukas,su nulauzta virsunele user posted image

wub.gif gražuolytės wub.gif

o miniukus perkat už 32lt? g.gif ar jų galima ir pigiau surasti? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(tviga @ 2011 03 29, 13:06)
(dovana, nes pati pirkti negaliu  hihihi.gif  )
user posted imageuser posted image

o kas dovanojo? lotuliukas.gif tongue.gif ar čia jau savo sąžinę taip ramini? bigsmile.gif tongue.gif lotuliukas.gif

Graži margutė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 29, 11:50)
wub.gif  labai gražu smile.gif
o pirmoji čia tokia švelniai gelsva?  bigsmile.gif


Na ji sakyciau tokios zalsvai gelsvos spalvos. Beto, labai tinka prie svetaines baldu spalvos. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 29, 14:36)
wub.gif  gražuolytės  wub.gif

o miniukus perkat už 32lt?  g.gif  ar jų galima ir pigiau surasti?  rolleyes.gif
Papildyta:

o kas dovanojo?  lotuliukas.gif  tongue.gif  ar čia jau savo sąžinę taip ramini?  bigsmile.gif  tongue.gif  lotuliukas.gif

Graži margutė  wub.gif  thumbup.gif

aciu 4u.gif miniuka uz 8 lt nusipirkau sveikutelis,tik ziedkocio virsunele nuluzus del to mazesne kaina,o kitu miniuku 16lt dar tik atvestu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 29, 14:36)
wub.gif  gražuolytės  wub.gif

o miniukus perkat už 32lt?  g.gif  ar jų galima ir pigiau surasti?  rolleyes.gif
Papildyta:

o kas dovanojo?  lotuliukas.gif  tongue.gif  ar čia jau savo sąžinę taip ramini?  bigsmile.gif  tongue.gif  lotuliukas.gif

Graži margutė  wub.gif  thumbup.gif

Aš tai vasarą nužydėjusius miniukus pirkau po 1 Lt, tai man dabar normalią kainą už juos nekyla rankos mokėti ax.gif nors jie tokie fainuoliai.

Ačiū 4u.gif dovanojo vyras, nes jis gi nežinojo kad man negalima pirkti tongue.gif
Papildyta:
mergaite56 gražūs naminukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2011 03 29, 13:40)
Na ji sakyciau tokios zalsvai gelsvos spalvos. Beto, labai tinka prie svetaines baldu spalvos.  biggrin.gif 

labai švelni spalvytė wub.gif

QUOTE(mergaite56 @ 2011 03 29, 13:40)
aciu 4u.gif  miniuka uz 8 lt nusipirkau sveikutelis,tik ziedkocio virsunele nuluzus del to mazesne kaina,o kitu miniuku 16lt dar tik atvestu smile.gif

aš tų miniukų, pigesnių nei 32lt nesu mačiusi blush2.gif pačiupinėjau, galvoju, nu negaliu aš už tave tiek mokėti, o norėčiau.. rolleyes.gif

QUOTE(tviga @ 2011 03 29, 13:44)
1.Aš tai vasarą nužydėjusius miniukus pirkau po 1 Lt, tai man dabar normalią kainą už juos nekyla rankos mokėti  ax.gif nors jie tokie fainuoliai.

2.Ačiū  4u.gif  dovanojo vyras, nes jis gi nežinojo kad man negalima pirkti  tongue.gif

1. kur tu jų tokia kaina Kaune randi? g.gif bigsmile.gif
2. geri tie mūs vyrai wub.gif friends.gif
Atsakyti