Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lark @ 2011 03 31, 13:37)
user posted image
nepailstantis Pinoccio brandina trečią pumpurą, matyt patiko man darbe kompaniją laikyti  thumbup.gif


gražuolė kokia wub.gif wub.gif

vakar rodžiau nuorodą tokią ar panašę, gal kas įsigijot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 31, 11:16)
Lerikyte, oi, kaip laukiam kokį ten grožį nukovėt  bigsmile.gif
Papildyta:
tviga, koks gražus geltonumas  wub.gif

QUOTE(nila_ks @ 2011 03 31, 11:29)
pritariu  drinks_cheers.gif oi laukiam foto  thumbup.gif  bigsmile.gif
ir tviga  wub.gif

ačiū aciuks.gif 4u.gif ir man labai patiko ta geltona spalvytė wub.gif
šiandien vėl vos neparsinešiau naujokiės, laksčiau parduotuvėj apie gėlytes, kokių 5 norėjau biggrin.gif bet mintyse pasikalbėjau su savo dar likusiu sveiku protu ir susilaikiau, dabar jau gailiuosi kad nors vienos nepaėmiau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(lark @ 2011 03 31, 12:37)
nepailstantis Pinoccio brandina trečią pumpurą, matyt patiko man darbe kompaniją laikyti  thumbup.gif

bigsmile.gif koks gražuolis, va tokio tai tikrai nepalikčiau parduotuvėje wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
lark, nerandu gėliomanių plep cool.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 03 31, 00:28)
ar skaitete apie paroda? gal yra kur nuotraukos is keliones, speju, buvo i ka akis paganyti  blush2.gif

Superine kelione thumbup.gif

O ziuriu siandien pratesimas vakarykstes istorijos su nauja versija buvo. Vaje, vaje, kaip kad mano mazoji guguoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 31, 12:37)
nepailstantis Pinoccio brandina trečią pumpurą, matyt patiko man darbe kompaniją laikyti  thumbup.gif
o čia mažylis vandukas, kas dar nėra matęs, ir auga jis ilgai  smile.gif Vanda dar nė karto nežydėjusi, o jau apsivaikavusi  biggrin.gif



kokia graži ''Pinoccio''.. wub.gif wub.gif o vandutė man thumbup.gif thumbup.gif

man kažkodėl labai patinka falenopsai,bei vandos...jų žiedai man thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif ir kažkuo panašūs.. 4u.gif

tviga-o čia geltona naujokė,ar naminis žydėjimas... wub.gif
Atsakyti
Na štai manoji visiškai prasiskleidusi, bet krauna bumpurus ir toliau thumbup.gif ir šakojasi žiedstiebis ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai garzi.... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0704: 31 kovo 2011 - 13:14
Kkunigunda, gražu thumbup.gif dosni gėlytė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 31, 13:43)
kokia graži ''Pinoccio''.. wub.gif  wub.gif o vandutė man  thumbup.gif  thumbup.gif

man kažkodėl labai patinka falenopsai,bei vandos...jų žiedai man  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif ir kažkuo panašūs.. 4u.gif

tviga-o čia geltona naujokė,ar naminis žydėjimas... wub.gif

naujokė blush2.gif tik niekam nesakiau topsecret.gif parsinešiau kai niekas nematė kad iš namų neišvarytų hihihi.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 14:08)
Na štai manoji visiškai prasiskleidusi,

Labai simpatiška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 31, 11:37)
user posted image
nepailstantis Pinoccio brandina trečią pumpurą, matyt patiko man darbe kompaniją laikyti  thumbup.gif


wub.gif
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 11:41)
vakar rodžiau nuorodą tokią ar panašę, gal kas įsigijot mirksiukas.gif

mačiau rezervuota mirksiukas.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 13:08)

labai jau švelnios spalvytės wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 14:08)
Na štai manoji visiškai prasiskleidusi, bet krauna bumpurus ir toliau thumbup.gif  ir šakojasi žiedstiebis ax.gif


Gražu wub.gif

žiūriu visų čia tik skleidžiasi, žydi. O mano atvirkščiai, visos salotom virsta - nužydėjo doh.gif Bet pavasaris labai jaučiasi - visos lapukus auginasi, šaknų galai žali, naujos lenda bigsmile.gif Sulauksiu aišku ir naujų žiedų
Atsakyti
ačiū visoms ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kimalaugno @ 2011 03 31, 15:27)
wub.gif

mačiau rezervuota  mirksiukas.gif
labai jau švelnios spalvytės  wub.gif  thumbup.gif


kai pirkau buvo ryškesnė 4u.gif
aš irgi mačiau,kad rezervuota, sakau, gal kas iš čia rezervavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 31 kovo 2011 - 13:51