Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Taip, gerai pasakyta neterškime forumo šitais " pletkais"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0704: 31 kovo 2011 - 10:11
Lerikyte, oi, kaip laukiam kokį ten grožį nukovėt bigsmile.gif
Papildyta:
tviga, koks gražus geltonumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 31, 11:16)
Lerikyte, oi, kaip laukiam kokį ten grožį nukovėt  bigsmile.gif
Papildyta:
tviga, koks gražus geltonumas  wub.gif

pritariu drinks_cheers.gif oi laukiam foto thumbup.gif bigsmile.gif
ir tviga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 30, 20:43)
jau nulinčiuota, ale vistiek turi drasos toliau knisti prota biggrin.gif

doh.gif o božeeee.. doh.gif atėjau žiedais pasigrožėti, o pataikiau į detektyvų temą gun_bandana.gif


Lerikyte, dėki greičiau savo geltonąją Vandulę wub.gif thumbup.gif Nors kolkas esu ištikima tik phalaenopsiams, bet vis dažniau pagaunu save ir Vandas apžiūrinėjanti blush2.gif pakeri jų žiedų grožis, o kaip išsirinkti nesu dar skaičiusi. . . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 31, 12:03)
Man, nelabai įdomu kitos nuomones, bet visa ką norėjau pasakyti pasakiau, ir jaučiuosi gerai. Kad viska pasakiau kaip buvo.
Kadangi aš į tokias smulkmenas kaip klaidos, nelabai kreipių, kadangi tenką visa diena pasedėti prie kompiuterio, su tais rašymais ir lentelių pildymu, atėjus namo tikrai nebesinori antro darbo. Taigi stengiuosi rašyti be klaidu, bent jau forumuose. smile.gif  Aš manau, kad čia tikrai yra daug mamų, kurios galęjo susidurti su tą pačia situacija, ir suprasti. Jusu asmeninės nuomonės tai jusu nuosavybė kaip sakoma ax.gif  unsure.gif


na jei nesvarbi kitų nuomonė,tai ko čia teisintis doh.gif aš irgi sakysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na vistiek reikia pasakyti, kad nekaltintumėte tu žmonių kurie buvo teisus ir sąžiningi.
Visu labai gražus augaliukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0704: 31 kovo 2011 - 11:22
merginos po darbų, po darbų 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2011 03 31, 10:06)
4u.gif labas rytas

ech norėčiau sudalayvauti tam delfi orchidėjų konkurse, užsiregistravau, laukiu aktyvacijos kodo, laukiu laukiu... nuo 7 ryto.. ir vis nėra, nei inbox nei prie spam... tai kaži nebebus ar taip ilgai siunčiasi, gal kad bandėt registruotis? nes neužsiregistravus foto dėti neleidžia doh.gif

bandyk pirma čia http://my.delfi.lt/cm/register.action ,nes ir man kol pavyko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2011 03 31, 10:06)
4u.gif labas rytas

ech norėčiau sudalayvauti tam delfi orchidėjų konkurse, užsiregistravau, laukiu aktyvacijos kodo, laukiu laukiu... nuo 7 ryto.. ir vis nėra, nei inbox nei prie spam... tai kaži nebebus ar taip ilgai siunčiasi, gal kad bandėt registruotis? nes neužsiregistravus foto dėti neleidžia doh.gif

ten žinok kažkaip painu, per tą registraciją nieko ir man neišėjo, o poto į kažkur kitur įėjau kur reikėjo vardą pavardę įvesti ir tik tada pavyko. Bet apskritai tai galiu pasakyt, kad kelias iki foto patalpinimo ten aukštasis pilotažas blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
user posted image
nepailstantis Pinoccio brandina trečią pumpurą, matyt patiko man darbe kompaniją laikyti thumbup.gif
o čia mažylis vandukas, kas dar nėra matęs user posted image ir auga jis ilgai smile.gif Vanda dar nė karto nežydėjusi, o jau apsivaikavusi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 31 kovo 2011 - 11:43
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 31, 13:22)
Na vistiek reikia pasakyti, kad nekaltintumėte tu žmonių kurie buvo teisus ir sąžiningi.
Visu labai gražus augaliukai.



nu negaliu, kad ir kaip norėčiau praleisti pro ausis, nu vistik dirbu su vaikais doh.gif
ar jūs čia buret, ar dūkra pokšta iškrėtė, nu bet kokiu atveju kalta jūs, nes už dukrą kol jei 12 metų atsakinga jūs, tad....
tad vertėtų susimąstyti 4u.gif

jei kas ne taip, ar norit patarimų rašykit į AŽ užteks čia blevyzgauti biggrin.gif į gėlytes mieliau žiūrėti ir jomis gėrėtis thumbup.gif wub.gif
kas liečia dėl vaikų, visuomet pagalbos sulauksit mirksiukas.gif

Atsakyti
nerealaus grožio wub.gif wub.gif
Atsakyti