Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(into*in @ 2011 03 30, 22:56)

geras smailas lotuliukas.gif

o kokios vandos, koooooooookios vandos swoon.gif karsta.gif
o koks dydis, tikros gigantės doh.gif o žiedų, šaknų doh.gif wub.gif paaaaaaaaasaka wub.gif

yra dvi geltonos, jei ką smile.gif bet jos man tokios žalsvumo turinčios....
ir kodėl pas jas visas šaknys apžaliavusios? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 03 30, 18:22)
nu jo......ir foto kažkur matytos.....

http://www.innweston.com/orchids.html

doh.gif tikra detektyvė 4u.gif
QUOTE(Tina* @ 2011 03 30, 21:42)
zinot, man is karto tokia mintis kilo, tik tingejau neta paknist. Bjauru  doh.gif
Papildyta:
del to ir nepuoliau girti sitos ala naujos augintojos smile.gif

o aš tai patikėjau ir dar pagirti spėjau doh.gif ai tiek to

Geriau man merginos padėkit tikslesnį pavadinimą iššifruoti šios mano gėlytės biggrin.gif 4u.gif bandžiau ieškot internete, bet randu tik kažkiek panašias, o būtent tokios neradau. Jei neklystu turėtų būti kažkas iš liežuvių giminės ax.gif

user posted image
Atsakyti
4u.gif labas rytas

ech norėčiau sudalayvauti tam delfi orchidėjų konkurse, užsiregistravau, laukiu aktyvacijos kodo, laukiu laukiu... nuo 7 ryto.. ir vis nėra, nei inbox nei prie spam... tai kaži nebebus ar taip ilgai siunčiasi, gal kad bandėt registruotis? nes neužsiregistravus foto dėti neleidžia doh.gif
Atsakyti
Sveikos forumietės! 4u.gif
Noriu Jusų atsiprašyti ( viešai, nors ir labai gėda) už mano dukters papokštavimus mano vardu.apie mano sukurtas orchidėjas
Štai papasakosių, kaip viskas buvo vakar. Darbe aš užėjau į forūma pasiskaityti, ką kas naujo parašė, kadangi niekas daugiau nieko neparašė ramiai dirbau toliau. Po darbo greitai užbėgau namo nes labai skubėjau, išvažiuoti darbo reikalais į Kauną.Greitai užlindau į kompa ir palikau neužvėrusi korteles, atsisveikinau, su savo 12-mete dukra ir patraukiau į Kauną.
Grįžau namo apie 22-22:30 namo, dukra jau miegojo, sugalvojau reikia dar isijungti kompiuteri ir ką nors dar pasyžiurėti. Užėjau butent, į šį forūmą, nes radau labai daug neskaitytu žinučiu, atsiverčiau gal 10 psl. Ir pradėjau viska skaityti iš pradžiu. Pirma nuostaba buvo, kad mano vardu buvo ikeltos labai gražios vandos blink.gif Galvojau nesupratau???? Gal dar kokia forumietė yra tokių vardu, bet juk negali būti schmoll.gif Na nieko skaitau toliau žinutes gyria kažkieno ikeltas vandas? blink.gif Na žiūriu kad tikrai mano ikeltos, na kaip aš galėjau ikelti budava komadiruotėje Kaune. nesupratau nieko. Vėliau žiuriu kalbama apie mano kažkokias orchidėjas. nagi galvoju apie kokias orchidėjas čia kalba turiu aš ju bet ne tirk kiek rašo forume mano kad gal kokiu 30 geliu blink.gif Vėlaiu man viskas paaiškėjo kad čia " mano gerosios dukreles-melagėles darbas", buvau šoke, kaip ji galėjau man padaryti tokia gėda, beveik prieš visa lietuva su gladijuotom iš intreneto orchidėjosm. Net silpna man pasidarė viska šita skaitant. Ijungdama kompiuteri pastebėjau kad pilnas darbalaukis foto. Galvoju čia gi kas dabar atidarius žiuriu orches,. iš pradžiu nieko nekreipiau jokio dėmesio veliau supratau. Aš tikrai jokiu daug geliu neturiu , gyminėm nadalinau, ir jokių keikiu man neliedo gyvenime blink.gif doh.gif Sito is savo dukros nesitykejau. Šiandien ryte buvo griežtas pokalbis su ja , ir kas jai buvo aaaaaaaaaaaaš taip ir nesupratai. Kagi Noriu dar pasakyti ATSIPRAŠAU net nežinau ka dar galima pridurti blink.gif g.gif Tikrai...Reiks matyt priemoniu imtis jau , tikiuosi kitose forūmuose neatsitiko šitu nevykusiu juokelių, tikiuosi niekas neisižeide? verysad.gif verysad.gif verysad.gif Net pastebėjau kad manoji suprato kaad išaiškinot jos pokštus ( labai gerai jus padarėte)šaunoles. Net norėjo mano šita ištrinti ir sukurti nauja tik su tašku gale kad aš nepatebėčiau, bet reikia el. pašto taigi su mano el. pašto kodo nežinojo, taigi nepavyko patvirtinti užklausos. Taigi ATSIPRAŠAU. Tikiuosi man pavyks susigražintio GERA VARDA už mano dukros pokštus forume./ Tikrai labai nemalonų kai patenki į tokią situaciją. Labai gražios visu gėlytes wub.gif wub.gif wub.gif išskirus manasias namie auga kelios nušiurusios. verysad.gif blink.gif doh.gif
PAGARBIAI gintare0704 Visosm forumietėms verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0704: 31 kovo 2011 - 09:21
QUOTE
"Šiandien ryte buvo griežtas pokalbis su ja , ir kas jai buvo aaaaaaaaaaaaš taip ir nesupratai. "


manau, kad mergaitei tiesiog trūksta bendravimo su Jumis,...ir tokių problemų vien griežtais pokalbiais neišspręsite. Turite namie gražiausią gėlytę - dukrą, ir pirmiausia savo dėmesį skirkite jai, dažniau su ja bendraukite...Sėkmės .

atsiprašau už OT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 31 kovo 2011 - 09:43
QUOTE(Oli_vija @ 2011 03 31, 11:41)
"Šiandien ryte buvo griežtas pokalbis su ja , ir kas jai buvo aaaaaaaaaaaaš taip ir nesupratai. "

manau, kad mergaitei tiesiog trūksta bendravimo su Jumis,...ir tokių problemų vien griežtais pokalbiais neišspręsite. Turite namie gražiausią gėlytę - dukrą, ir pirmiausia savo dėmesį skirkite jai, dažniau su ja bendraukite...Sėkmės .


o man čia vėl kvepia, 12metės tokia kalba, na bet pasilieku sau savo nuomonę4u.gif


ploja.gif ploja.gif ploja.gif
kur ta black jack, nu paglostykit širdelią wub.gif wub.gif wub.gif
verysad.gif

Lerikyte kada vandutė parkeliaus wub.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kaip čia taip galėjo atsitikti, kodėl ji taip pasielgė, gal ir truksta jai to dėmesio, visa dien viena buna, neturi daug draugiu, tevelis dirba mamyte diraba dar daznai reikia i komandiruotes ivažiuoti, broliukas jau didelis, nebera kalbos su juo. Nežinau, net kaip kalbėtis reikia. Taigi čia orchidėju tema, o ne bėdavot apie savo problemas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0704: 31 kovo 2011 - 10:01
na, jau labai keistai čia man viskas kvepia, nes jūsų dukros ir jūsų pačios rašymo maniera ir klaidos vienas prie vieno rolleyes.gif
Atsakyti
Man, nelabai įdomu kitos nuomones, bet visa ką norėjau pasakyti pasakiau, ir jaučiuosi gerai. Kad viska pasakiau kaip buvo.
Kadangi aš į tokias smulkmenas kaip klaidos, nelabai kreipių, kadangi tenką visa diena pasedėti prie kompiuterio, su tais rašymais ir lentelių pildymu, atėjus namo tikrai nebesinori antro darbo. Taigi stengiuosi rašyti be klaidu, bent jau forumuose. smile.gif Aš manau, kad čia tikrai yra daug mamų, kurios galęjo susidurti su tą pačia situacija, ir suprasti. Jusu asmeninės nuomonės tai jusu nuosavybė kaip sakoma ax.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0704: 31 kovo 2011 - 10:08
nu tai ir nebesiteisinkit, o kas ką norės persiskaitę tas tą ir galvos wink.gif
Atsakyti
Baigiam poster_offtopic.gif nes ne tam skita tema schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 31, 10:47)
Lerikyte kada vandutė parkeliaus wub.gif

o vanda šnd vakare, jei tik nepamirš parvežti smile.gif
Atsakyti