Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Tina* @ 2011 03 30, 22:49)
tai kad nebuvo daugiau jos zinuciu ar tu kazka kitka omeny turejai?  g.gif


atsakinėjo ji dar, bet matyt pamatė, kad prikirsta yra, paspruko lotuliukas.gif
Papildyta:
aš tiek laukiau black jack foto 4u.gif
kada parodys 4u.gif
bet taip ir nesulaukiau ax.gif
Atsakyti
joooo įdomiai
man jau vakar ar užvakar balkoninių daržininkių temoj pasirodė keista, kad mėnesio ar daugiau dydžio daigą vadina keturių dienų senumo; bet kai pamačiau katalogines orchių nuotraukas, tapo žavu.
aš dar vis galvoju, gal žmogus į tą albumą susidėjo dalį savo tikrų nuotraukų, o dalį tik kaip geidžiamų, patikusių. ir pamiršo, ir atsakinėja tik apie tikras g.gif bet tada pasakos apie rezuliuciją keistos. nežinau. kartais sunku patikėti tokiu nučiuožimu.

pamenat, siūliau kažkada savo vieną iš dviejų tamsiai geltoną su dryžiukais peloric keisti į ką nors? tai va, jis išgirdo, dabar žiedastiebį leidžia. matyt nenori išeit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 30, 22:05)

aš tiek laukiau black jack foto 4u.gif
kada parodys 4u.gif
bet taip ir nesulaukiau  ax.gif

teisingai nėr čiak o rodytis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 30, 23:15)
teisingai nėr čiak o rodytis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


baik baik baik nono.gif
reikia tokį grožį rodyti 4u.gif
Atsakyti
[quote=gintare0704,2011 03 30, 21:31]
Papildyta:

nevisos yra daugiau orcideju nespeju ikleti artimiuasiu metu ikelsiu daugiau groziiu. bet taip rusie panasiai gal visos na gal dar 5 kokios neidetos otaip kitos pasikartojancios tos pacios veisles tai nedejau jau buvo gera sbajeris is raudono phalenopsio keikio man prazydo salotinis blink.gif toks ryskus blink.gif blink.gif
Papildyta:

esu begalo dėkinga už tokį išsamų atsakymą , kurio pusės nesupratau blush2.gif
ir turiu labai didelį prašymą - iš tikro , pagaliau radau žmogų, kuris augina cycnoches , gal galėtumėt pasidalinti įspūdžiais kaip sekėsi žiemoti, ar bent patarimų duoti- na nesiseka man su jais , o kol kas kaip ir tik jus žinau auginant... 4u.gif ir dar labai sėkmingai 4u.gif beje , kaip jūsiškis vadinasi? ( na , tikiuosi neužpyks merginos , kad ne į temą biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 30 kovo 2011 - 21:31
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 03 30, 00:21)
čia apie pervasarojimą pas uošvienę, jei ką tongue.gif dar nieko nedalinu ax.gif



user posted image,o aš niekur neskubu user posted image

lotuliukas.gif

QUOTE(rrine @ 2011 03 30, 20:16)
šposauja ne tik šioje temoje biggrin.gif


pavasaris už lango-linksminasi tauta mirksiukas.gif

QUOTE(rrine @ 2011 03 30, 23:29)

esu begalo dėkinga už tokį išsamų atsakymą , kurio pusės nesupratau blush2.gif
ir turiu labai didelį prašymą - iš tikro , pagaliau radau žmogų, kuris augina cycnoches , gal galėtumėt  pasidalinti įspūdžiais kaip sekėsi žiemoti, ar bent patarimų duoti- na nesiseka man su jais , o kol kas kaip  ir tik jus žinau auginant... 4u.gif ir dar labai sėkmingai  4u.gif  beje , kaip jūsiškis vadinasi? ( na , tikiuosi neužpyks merginos , kad ne į temą biggrin.gif )


žinai tą posakį-ne kožnam pabažnam doh.gif lotuliukas.gif
aš irgi turiu klausimų,bet Lietuviškai nesuformuoju doh.gif kad į temą būtų.... nuo tavęs nusirašysiu mirksiukas.gif
p.s. marš namo user posted image
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 30, 15:24)
nenoriu girtis, bet pražidėjo mano vanda is keikio. ax.gif  ax.gif  ax.gif Teko laukti ne vienerius metus ir pirma karta pradziugino ziedais mano mazute, nors jau ir kali metai
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  smile.gif



ir per kiek metų iš keikio ji tokia užauga g.gif g.gif g.gif blink.gif unsure.gif blink.gif
pasidalinkit patirtim, prašau, gal galima būtų pamatyt viso Jūsų gėlyno bendrą nuotrauką - čia juk visos savo palanges jau demonstravo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 30 kovo 2011 - 22:29
QUOTE(Tina* @ 2011 03 30, 19:53)
Cia zinot ta stadija, kai namie nebetelpa jau, o noris. Tai susidedi i albuma ir isijauti, kad tavo  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o cia ziurau,jau ir visas kriminalas susisuko...bet greitai atsuktas buvo doh.gif ne ant tokiu uzsirove lotuliukas.gif
o cia,ziurau,jau ir vandlige uzpuole visas(vienas tik labiau,kitas maziau lotuliukas.gif )nu labai grazios tos vandos,bet as su jom nenoriu draugauti,as liksiu istikima savo palenopsiukam tongue.gif (oi,turbut neteisingai pavadinau doh.gif )
Atsakyti
ar skaitete apie paroda? gal yra kur nuotraukos is keliones, speju, buvo i ka akis paganyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sanlong @ 2011 03 30, 22:47)
Nu man tai juoko sukele visam vakarui  lotuliukas.gif
Aisku cia is kitos puses uzjausti reikia...
Bet vadinasi, zmogus skaito komentarus tik tuos, kuriuos nori skaityti  smile.gif  ko nenori, to nemato  biggrin.gif


mane irgi prajuokino lotuliukas.gif
nu bet pagalvokit - visi cia giriasi, pasakojasi, tokius grozius rodo... o zmogui irgi norisi, tik deja, neturi kuo pasigirt, todel visagalis internetas padeda hihihi.gif
o jus mergaites saunuoles 4u.gif greit isaiskinat melagystes thumb_yello.gif as tokia naivuole, jau norejau rasyt, kad man keiki koki parduotu mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 03 31, 00:11)
)nu labai grazios tos vandos,bet as su jom nenoriu draugauti,as liksiu istikima savo palenopsiukam  tongue.gif  (oi,turbut neteisingai pavadinau  doh.gif  )


ar jos su tavim nenene? biggrin.gif
QUOTE(borjomi @ 2011 03 31, 00:28)
ar skaitete apie paroda? gal yra kur nuotraukos is keliones, speju, buvo i ka akis paganyti  blush2.gif

http://www.orchids.l...h...26&start=15
Atsakyti
Dar kartą įdedu savo nuorodėlę su parduodamomis gėlėmis http://public.fotki.com/jurao/geles/ , jei turit kokių išskirtinių norų ir pageidavimų rašykit, pabandysiu paieškoti ir suderinus kainą, jei tiks parvežti. Rašyti galit į el. paštą jurgita.olonova@gmail.com arba asmeninę žinutę
Atsakyti