Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(6666 @ 2011 03 30, 16:44)
Didelis aciu Lerikytei uz Black Jack  aciuks.gif  assa.gif

Labai prašom, linkiu,kad gerai augtų 4u.gif


rezervavaus geltoną vandutę doh.gif doh.gif doh.gif duok die susiprotėt man biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 30, 18:17)
rezervavaus geltoną vandutę  doh.gif  doh.gif  doh.gif duok die susiprotėt man biggrin.gif  lotuliukas.gif

lauksim pasirodant eteryje smile.gif ir gerai padarei, retai būna pardavime geltonų, praktiškai nesu mačiusi, ar bent man nepapuolė
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 03 30, 20:16)
vadinasi tas žmogus kalendoriuje nesigaudo, kovas turi dar ir 31 d., o beje šposauja ne tik šioje temoje biggrin.gif


aha aš irgi pastebėjau, kad ne vien čia thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 30, 20:17)
Labai prašom, linkiu,kad gerai augtų  4u.gif
rezervavaus geltoną vandutę  doh.gif  doh.gif  doh.gif duok die susiprotėt man biggrin.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
laukiu foto išsižiojus thumbup.gif
tai ryt jau bus namučiuose thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(6666 @ 2011 03 30, 17:44)
Didelis aciu Lerikytei uz Black Jack  aciuks.gif  assa.gif



nagi rodyk iš visų pusių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nu kad man ant tokio pasisektų, kiek prašau, kad parvežtų doh.gif
niekas tamsių neperka, ot galvoju nei išmanai nei tu ką doh.gif
Papildyta:
gal kas jau matėt 4u.gif o gal kas ir nusipirksit smile.gif
http://www.supermama...;#entry45966146
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 30, 19:23)
lauksim pasirodant eteryje  smile.gif ir gerai padarei, retai būna pardavime geltonų, praktiškai nesu mačiusi, ar bent man nepapuolė

ir ta balta man ištikrųjų labai daili
Atsakyti
user posted image

Vadinasi ir Orchidejoms nuolaida 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 03 30, 18:22)
nu jo......ir foto kažkur matytos.....

http://www.innweston.com/orchids.html

nu bet ir juokai blink.gif man visai nejuokinga...

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 03 30, 18:52)
o kažin kodėl man delfi neatsiunčia paskyros aktyvavimo kodo????? g.gif

ne ten registruojies turbūt,reik pirma ID susikurt,tada išeis...kažkokia nesąmonė..
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 03 30, 20:19)
nu bet ir juokai blink.gif man visai nejuokinga...


man irgi. Vaikas tokio dalyko nesugalvos, o moteriai šitaip elgtis....... žemas lygis doh.gif net nenorėčiau gilintis, koks viso to tikslas. Žema, apgailėtina ir amoralu.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 30, 20:28)
man irgi. Vaikas tokio dalyko nesugalvos, o moteriai šitaip elgtis....... žemas lygis  doh.gif net nenorėčiau gilintis, koks viso to tikslas. Žema, apgailėtina ir amoralu.


nu nu, nebuk tokia jautri smile.gif

žmogus dėmesio nori, o jus jam jį ir duodat.. kaip pas mus osinkose sako - не кормите тролля laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 03 30, 20:39)
nu nu, nebuk tokia jautri smile.gif

žmogus dėmesio nori, o jus jam jį ir duodat.. kaip pas mus osinkose sako - не кормите тролля laugh.gif

nejautri, bet niekad tokie dalykai juoko nekėlė ax.gif o šiaip tai taip ir šunų forume tokie troliais vadinami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 30, 20:40)
o šiaip tai taip ir šunų forume tokie troliais vadinami biggrin.gif


nu aš tiesiog daugiau niekur nebuvau susidūrusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 30, 19:14)
O jei rimtai, šiandien viena vanda kaip tik atsisveikinau, po žiemos antras praradimas ir abi iš serijos "pigiau" 40+50=90Lt nuostolis...

pas mane panašus variantas, šiek tiek brangesnis....
QUOTE(eliss @ 2011 03 30, 20:19)
ne ten registruojies turbūt,reik pirma ID susikurt,tada išeis...kažkokia nesąmonė..

tai susikuri ID, įvedi vartotojo vardą, pasvordą ir pačtą, suvedi kodą ir parašo, kad į pačtą įmes ta patvirtnimo kodą...tai ir nesulaukiu....
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 30, 17:23)
vajė kaip šaunu...o grožis.... wub.gif  wub.gif  wub.gif
na  kaip sekasi...o kaip tie kekiai vandu auga.... 4u.gif  bigsmile.gif

nezinau, isleido ir viskas taip ir auga labai namie pasmane dregna ir silta tai orchem patinka bujoja kitos tai nevesi o orchem tai valiooo
Papildyta:
QUOTE(rrine @ 2011 03 30, 17:07)
Gintare, o čia visos jūsų gėlės auginamos? ar aš kažko nesupratau? Jos per išpardavimus pirktos? http://public.fotki....0704/orcidejos/
Vandutė , dieviškai graži wub.gif

nevisos yra daugiau orcideju nespeju ikleti artimiuasiu metu ikelsiu daugiau groziiu. bet taip rusie panasiai gal visos na gal dar 5 kokios neidetos otaip kitos pasikartojancios tos pacios veisles tai nedejau jau buvo gera sbajeris is raudono phalenopsio keikio man prazydo salotinis blink.gif toks ryskus blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(tviga @ 2011 03 30, 17:16)
Gražuolė  wub.gif
ne tai kad "nenoriu" o privaloma tokiais žiedais girtis bigsmile.gif  wub.gif
ir albumuką apžiūrėjau  bigsmile.gif oho kiek grožybių paslėpusi laikote ir mums nerodote  biggrin.gif nuostabios gėlytės ir visos tokios kažkuom išskirtinės thumbup.gif

na ner cia kuom girtis tikrai geles kaip geles tiesiog joms reikia laiko ir meiles wub.gif wub.gif wub.gif tikiu kad kekvienas zmogus kuris myli geles gali jas uzsiauginti blush2.gif smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 03 30, 17:30)
dar norėjau klausti ar ne iš Rokiškio biggrin.gif mano seneliai Kalviuose gyveno, tai kalba tokia pat smile.gif
bet jau grožius, grožius auginat wub.gif

Rokiskelis rokiskelis, o cia kalba kartais kaip man uzeina tikraias nerokiskiete tik 2 metus rokiski gyvenu biggrin.gif , o kalba matyt nuo mamos kylo, ipratymas blush2.gif
Atsakyti