Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Gintare, o čia visos jūsų gėlės auginamos? ar aš kažko nesupratau? Jos per išpardavimus pirktos? http://public.fotki....0704/orcidejos/
Vandutė , dieviškai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2011 03 30, 11:21)
Vakar sakiau, kad greit karamelinuke orchideja prasiskleis.

Gražuolė wub.gif

QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 30, 15:24)
nenoriu girtis, bet pražidėjo mano vanda is keikio.

ne tai kad "nenoriu" o privaloma tokiais žiedais girtis bigsmile.gif wub.gif
ir albumuką apžiūrėjau bigsmile.gif oho kiek grožybių paslėpusi laikote ir mums nerodote biggrin.gif nuostabios gėlytės ir visos tokios kažkuom išskirtinės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 30, 15:24)
nenoriu girtis, bet pražidėjo mano vanda is keikio. ax.gif  ax.gif  ax.gif Teko laukti ne vienerius metus ir pirma karta pradziugino ziedais mano mazute, nors jau ir kali metai
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  smile.gif


vajė kaip šaunu...o grožis.... wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 30, 15:45)
man vieno augaliuko uztenka labai daznai keikius leidzia man i metus 2 isleidzia beveik visos orches tai visas gyminemis apdalinu ir vandomis ir daug daug visokiomis wub.gif  wub.gif  wub.gif  drinks_cheers.gif


na kaip sekasi...o kaip tie kekiai vandu auga.... 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Isimeciau ir as pas save FB Tik geles. Ir ko tik nerasi tam FB doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 30, 16:08)
pamygau

dar norėjau klausti ar ne iš Rokiškio biggrin.gif mano seneliai Kalviuose gyveno, tai kalba tokia pat smile.gif
bet jau grožius, grožius auginat wub.gif
Atsakyti
Tina, nerealios gėlytės pas jus, wauuuuu.....kai tiek prisižiūri, tai dar labiau visko norisi bigsmile.gif
Atsakyti
Gintare,atsiprasau,gal as neteisi,bet pas mus rusiniu augalu ,ypac parduotuvese negausi.O jus pasakojat apie parduotuvinius ispardavimus.Mes siunciames is uzsienio.Kazkaip neitikinamai pasirode jusu pasakojimas.Gal as netaip supratau,tada atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rodostoma: 30 kovo 2011 - 16:45
QUOTE(rodostoma @ 2011 03 30, 17:44)
Gintare,atsiprasau,gal as neteisi,bet pas mus rusiniu augalu ,ypac parduotuvese negausi.O jus pasakojat apie parduotuvinius ispardavimus.Mes siunciames is uzsienio.Kazkaip neitikinamai pasirode jusu pasakojimas.Gal as netaip supratau,tada atsiprasau blush2.gif

As ir labai nustebau kur galima rasti tokiu augalu nukainuotu g.gif o dar ir Rokiskyje..
Bet cia tik mano nuomone, nieko asmenisko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2011 03 30, 17:44)
Gintare,atsiprasau,gal as neteisi,bet pas mus rusiniu augalu ,ypac parduotuvese negausi.O jus pasakojat apie parduotuvinius ispardavimus.Mes siunciames is uzsienio.Kazkaip neitikinamai pasirode jusu pasakojimas.Gal as netaip supratau,tada atsiprasau blush2.gif

drinks_cheers.gif , tą patį ir pagalvojau, o dar tas keikių toks kiekis g.gif ( na dendrobis tai dar dar...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 30 kovo 2011 - 16:59
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 30, 17:41)
Tina, nerealios gėlytės pas jus, wauuuuu.....kai tiek prisižiūri, tai dar labiau visko norisi bigsmile.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 30, 17:24)
visas gvau per ispardavimus nu po viena o kitas pasidauginu tos pacios rusies , ne vienos orchidejos nepirkau uz 60 litu ir daugiau visas tik ispardavimai ir nukainotos, dar ne viena nenumire ir man visos puikios



nu tikrai nieko sau per išpardavimus tokias nupirkti ir visos tokios wub.gif
aš galvojau, kad jas graibstyte išgraibsto, į išpardavimus tokios gražuoles nepakliūna biggrin.gif
kaip falenopsius gražius išgraibsto, išpardavimai tų tik baltų, violetiniai tie įprasti palikti doh.gif
o čia ohoho thumbup.gif

na man irgi kažkokios čia paistalynės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 30 kovo 2011 - 17:23
nu jo......ir foto kažkur matytos.....

http://www.innweston.com/orchids.html
Atsakyti