Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 30, 16:45)
man vieno augaliuko uztenka labai daznai keikius leidzia man i metus 2 isleidzia beveik visos orches tai visas gyminemis apdalinu ir vandomis ir daug daug visokiomis wub.gif  wub.gif  wub.gif  drinks_cheers.gif



labai įdomu pasidarė, tai žvilgtelėjau į jūsų gėlytes, bet kad nėra orchidėjų rolleyes.gif
Atsakyti
Vandutė tiesiog dieviška, kai geriau išmoksiu auginti orchites, reiks būtinai įsigyti biggrin.gif ech...
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 30, 15:49)
labai įdomu pasidarė, tai žvilgtelėjau į jūsų gėlytes, bet kad nėra orchidėjų rolleyes.gif

cia senaos nuotraukos labai nera mano kitu vis neprisiruosiu fotkinti, ner laiko sitiek daug o jau kiek pas mano mama tai dar daugiau ne gu pas mane, cia musu gimine orchidejos, paciu greiciausiu metu i mesiu foto mano ten gal 2 mano senos nusiuruios mano blush2.gif blush2.gif
geda net reiks tryn ir naju idet
Atsakyti
Gintare,vaje koks grozis bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
stai bandziau ikelti dabar ir naujos mano yra tik labai nuotraukas as sugadinau bandziau kazka paspaudziau ne ta ir man rezoliucija pakeite, tai va bandisiu kaip nors atstatyti. Fotkinta panasiai pries menesi radau kompe bet visos zydi tik va vanda vakar fotkinau biggrin.gif bandisiu vel didelias atgamint netycia kaskas nesigavo ar ne ta mygtuka pamygau blink.gif smile.gif doh.gif doh.gif doh.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Gintare, o kur Jūs gyvenate? Tiek grožių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 30, 16:18)
Gintare, o kur Jūs gyvenate? Tiek grožių  wub.gif

Rokiškyje, bet as nepardavinėjų jų blush2.gif smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 30, 15:21)
Rokiškyje, bet as nepardavinėjų jų blush2.gif  smile.gif  tongue.gif

o gaila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 30, 16:22)

visas gvau per ispardavimus nu po viena o kitas pasidauginu tos pacios rusies , ne vienos orchidejos nepirkau uz 60 litu ir daugiau visas tik ispardavimai ir nukainotos, dar ne viena nenumire ir man visos puikios
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 30, 16:24)
visas gvau per ispardavimus nu po viena o kitas pasidauginu tos pacios rusies , ne vienos orchidejos nepirkau uz 60 litu ir daugiau visas tik ispardavimai ir nukainotos, dar ne viena nenumire ir man visos puikios

bet is kur tiek graziu ir nematytu wub.gif , jau eilinese parduotuvese nerasi blush2.gif
Atsakyti
Didelis aciu Lerikytei uz Black Jack aciuks.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 03 30, 15:24)
nenoriu girtis, bet pražidėjo mano vanda is keikio. ax.gif  ax.gif  ax.gif Teko laukti ne vienerius metus ir pirma karta pradziugino ziedais mano mazute, nors jau ir kali metai
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  smile.gif
user posted image



nuostabu, sveikinu 4u.gif thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 30, 15:26)
gintare, kokia įspūdinga  4u.gif

eina sau, o man tik pasukt reiktų ir vos ne iki namų vandulė atvažiuotų, vosssssss laikaussssssssssss  doh.gif


jezus aš ir vosss laikaus geltonos noriu doh.gif bet nėr pinigų irgi iš užsienio užsisakiau, o už kovą alga nežinau bus laiku, ar vėluos g.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti