Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Evute* @ 2011 03 31, 19:33)
http://public.fotki....a/dsc02554.html
va mano mirstancioji orhidejos foto, tik , kad foto gavosi atvirksciai.  rolleyes.gif


mesk lauk, cia jau nieko nera.. unsure.gif
Atsakyti
O sakykit, jei ant mano žemių pakelio parašyta, kad orchidėjos nereik tręšt pusę metų po persodinimo, tai tikrai nereik?
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2011 04 01, 19:43)
O sakykit, jei ant mano žemių pakelio parašyta, kad orchidėjos nereik tręšt pusę metų po persodinimo, tai tikrai nereik?

manau kad nereikia
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2011 04 01, 16:34)
bet viena gele turi labai daug ir storokas saknis, kazin ar ji spetu atsigerti per 15-20min.Jos po pusvalandzio dar nebuna visos zalios


viena, o jus sakot, kad visas po val ir daugiau mirkot smile.gif kitoms gal tiek nereikia? smile.gif kas dėl pažaliavimo, tai tiesiog tos gėlės toks velameno sluoksnis, kad nepažaliuoja, o atsigerti per ~20 min tikrai spėja

QUOTE(Saulužė @ 2011 04 01, 19:43)
O sakykit, jei ant mano žemių pakelio parašyta, kad orchidėjos nereik tręšt pusę metų po persodinimo, tai tikrai nereik?


kas ten per žemės ? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 01 balandžio 2011 - 19:45
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 04 01, 16:25)
Padarei viska gerai, o isorines saknys pacios islips virsun 4u.gif

karsta.gif Tai gerai.
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2011 04 01, 18:43)
O sakykit, jei ant mano žemių pakelio parašyta, kad orchidėjos nereik tręšt pusę metų po persodinimo, tai tikrai nereik?

visų pirma gal nereiktu sodinti orchidėjos į tas žemes , jei norite po pusės metų dar turėti tą orchidėją. Nebent turite patirties taip auginti orchidėjas cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Liutukeee @ 2011 04 01, 15:01)
Dabar jau nieko nebesuprantu.O tai pvz.sodinant kaip reikia daryt?Ziurejau video,kad reik tas orines saknis sukist i substrata?Ir visu sukisiau(kiek sugebejau). blush2.gif Tai busiu blogai padariusi? g.gif

As kuo daugiau skaitau-tuo man neaiskiau darosi. blush2.gif


Orinių šaknų valameno ( tas sluoksnis , kuris vandens prisigėręs- pažaliuoja) kiek kitoks nei tų šaknų,kurios augo substrate. Orinių šaknų valamenas yra prisitaikes siurbti drėgmę iš oro, o dabar jūs jas sukišote į vazonėlį ,kur drėgmės kiekis bus didesnis kokius 3-4 kartus, tai tos šaknys gali tiesiog "paskęsti" ir supūti.
Atsakyti
O siube,ant orchidėjos pastebėjau baltus vabalus,lapai lyk limpa kai kur,baltų voratinkliukų,ar čia skydamariai,ar kas,jau neužmigsiu,turbūt šiąnakt cray.gif muilu nuploviau,ką daryt,kaip gelbėt,niekad nebuvau susidūrus su tokiais.padėkit mergaitės,nesnežinau,kaip gelbėt,tuoj visos užsikrės,jeigu dar ne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2011 04 01, 22:55)
O siube,ant orchidėjos pastebėjau baltus vabalus,lapai lyk limpa kai kur,baltų voratinkliukų,ar čia skydamariai,ar kas,jau neužmigsiu,turbūt šiąnakt cray.gif muilu nuploviau,ką daryt,kaip gelbėt,niekad nebuvau susidūrus su tokiais.padėkit mergaitės,nesnežinau,kaip gelbėt,tuoj visos užsikrės,jeigu dar ne verysad.gif


juk yra visa tema pagalbos namai augalams...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 02 balandžio 2011 - 07:16
Kodel orchidejos persvieciamam vazone, sita zinau, bet gavau orchideja, kuri nepersvieciamamvazone, perzydes, noresiu persodint, tai i normalu vazona
Atsakyti
QUOTE(mamenka @ 2011 04 02, 09:21)
Kodel orchidejos persvieciamam vazone, sita zinau, bet gavau orchideja, kuri nepersvieciamamvazone, perzydes, noresiu persodint, tai i normalu vazona


o kokią orchidėją gavote? permatomuose vazonuose geriau auginti falenopsius, kitos plonašaknės orchidėjos gali augti nepermatomuose
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 04 01, 20:07)
manau kad nereikia

Ačiū 4u.gif

QUOTE(zuzla @ 2011 04 01, 20:42)
kas ten per žemės ? mastau.gif

Juknevičiaus kompostinė žemė orchidėjoms, sudėtis: maumedžių žievė, durpės, lapų kompostas. Blogai?

QUOTE(misterija @ 2011 04 01, 22:46)
visų pirma gal nereiktu sodinti orchidėjos į tas žemes , jei norite po pusės metų dar turėti tą orchidėją. Nebent turite patirties taip auginti orchidėjas  cool.gif

Deja, jau persodinta, greit bus mėnuo ax.gif man vyras ją padovanojo kovo aštuntai, vakare pamačiau, kad pilna skruzdėlių doh.gif senoj jūsų temoj radau, kad reik išplaut viską ir persodint, žiauru buvo, labai daug jų ir išvertus šaknis radau papuvusias, tai kirpau, bet dar nebuvau paskaičius, kad reik pacinamonint, tai nežinau ar tikrai prigis ir dar per nežinojimą įsodinau į keraminį vazoną doh.gif vienu žodžiu per tas skruzdėles viskas vyko labai greit, vieną dieną gavau gėlę, kitą dieną pirkau PC žemes ir persodinau, paskiau tik pradėjau skaityt ir išsigandau ką padariau verysad.gif
Ką patartumėt? Vėl persodint?
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2011 04 02, 09:58)
Juknevičiaus kompostinė žemė orchidėjoms, sudėtis: maumedžių žievė, durpės, lapų kompostas. Blogai?


taip
Atsakyti