Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(eliss @ 2011 04 01, 09:09)
gal palaikykit šiek tiek sausiau ir vėsiau,gal susiprotės ir sugalvos žydėt smile.gif


nelabai geras patarimas, kai falenopsis mažai šaknų turi schmoll.gif
Kristal, kas dėl šaknų auginimo į substratą, duokit gėlei ramybę, neprievartaukit jos, džiaukites, kad atsigauna ir leidžia lapelį ir šaknis, kad ir orines

QUOTE(Myllia @ 2011 04 01, 10:01)
Sveikos, as irgi noreciau patarimo. Nesuprantu ar per sausa ar per daug vandens joms. Vienos geles lapai pradejo trauktis, kaip kad vystu, bet negeltonuoja
Ir dar, sakykit del to karsto duso


tai gal šaknys išpuvusios? mirkyt užtektų 15-20 min, o ne valandom, dusinat šaknis, jos gi irgi kvepuoja

sukramtyta informacija apie karštą dušą yra pirmame puslapyje, belieka paskaityti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 01 balandžio 2011 - 09:09
QUOTE(Liutukeee @ 2011 04 01, 11:00)
Manau reik dziaugtis,kad leidzia saknis.Isleis saknu,tada galima ir apie ziedstiebi pagalvot.
O kazi ar gali saknis i apacia leist? g.gif Kazkaip isivaizduoju,kad ir turi leist i sonus,paskui tas orines galima paslept zemese(pvz.persodinant)ar klystu? g.gif


tai pasakiai pati,kad šaknys orinės 4u.gif tai substrate joms ne vieta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 01, 10:08)


sukramtyta informacija apie karštą dušą yra pirmame puslapyje, belieka paskaityti

daugumai reikia ne tik sukramtyt bet ir padet nuryt biggrin.gif ax.gif

o jei i tema vel as su ta nukainotuke savo... na persodinau as ja, pamirkiau virintam nusistovejusiam vandeny, atsigere ji, saknytes atsigere, o vat lapai kaip buvo mazgotes taip ir buvo..... ka daryt? daryciau dusa as jai bet ner jo pas mane doh.gif patarkit ka nors unsure.gif gal su trasom perliet ja?
Atsakyti
Tai jie tokie ir liks,kol neisleis nauju, o tos senus numes. Mano lygiai taip pat dare mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif Žiedų žinoma, kad norisi, bet puikiai suvokiu kad "toli" iki jų, o gal šaknis prarevizuoti g.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 01, 10:20)
siūlyčiau pirmiau atgaivinti augalą, paskui žiedų laukti mirksiukas.gif
jei jau varkšiukė tokia paliko,tai matyt kažką blogai dabai, gal per mažai laistai g.gif kars nuo karto pakišk po karštu dušu, trąšas ar naudoji kokias?
pamatysi atsigaus ir apdovanos žiedeliais 4u.gif


matyt per mažai laistau, jei lapai glemba g.gif (ji foto buvo ką tik nupurkšta). O kas kiek laiko galima kartoti karštą dušą ax.gif
o trąšas turiu šitas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 04 01, 10:31)
daugumai reikia ne tik sukramtyt bet ir padet nuryt  biggrin.gif  ax.gif

ka daryt? daryciau dusa as jai bet ner jo pas mane  doh.gif  patarkit ka nors  unsure.gif  gal su trasom perliet ja?


pastebėjau smile.gif

aš merdejančio augalo trąšomis neliečiau... kol kas užteks paprasto vandens, gerai prie jo pridėti augimo stimuliatoriaus

QUOTE(*Kristal* @ 2011 04 01, 10:48)
matyt per mažai laistau, jei lapai glemba  g.gif  (ji foto buvo ką tik nupurkšta). O kas kiek laiko galima kartoti karštą dušą  ax.gif 


lapai glemba ir kai šaknys pūna... tai kaip ten su šaknim, neatsakėt.. karštą dušą galima naudoti, tik jei falenopsis neturi nei vienos puvančios šaknies
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 01, 10:53)
pastebėjau smile.gif

aš merdejančio augalo trąšomis neliečiau... kol kas užteks paprasto vandens, gerai prie jo pridėti augimo stimuliatoriaus
lapai glemba ir kai šaknys pūna... tai kaip ten su šaknim, neatsakėt.. karštą dušą galima naudoti, tik jei falenopsis neturi nei vienos puvančios šaknies


as tik tokias turiu
user posted image
kaip suprantu jos netinka, na tikiuosi nemirs ji man, dar ziedstiebi turejo, tai nukirpau as ji, (nukirpimo vieta su cinamonu apibarsciau) gal sakau lengviau jai bus be jo, gales jegas det lapu auginimui o ne ziedstiebio dziovinimui g.gif
o siomis trasomis galiu lieti besiruosiancias zydeti orchidejas? nepakenksiu as jom? (is ziedstiebiu leidzia sakelias)

tiesa ta orchyte kuri pas mane kaip jus nusprendet kad nudegintom saknim tai ziuriu pas ja virsui yra nemazai apdziuvusiu saknu, tokiu ir tusciaviduriu, ar man jas issiemus nukarpyt ar palikt, ji ant ziedstiebio sakelias naujas leidzia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Versacci*: 01 balandžio 2011 - 10:25
QUOTE(*Kristal* @ 2011 04 01, 11:48)
Ačiū už patarimus  4u.gif Žiedų žinoma, kad norisi, bet puikiai suvokiu kad "toli" iki jų, o gal šaknis prarevizuoti  g.gif
matyt per mažai laistau, jei lapai glemba  g.gif  (ji foto buvo ką tik nupurkšta). O kas kiek laiko galima kartoti karštą dušą  ax.gif 
o trąšas turiu šitas
user posted image


aš dėl to žydėjomo mąstau jei du metai nežydėjo, tai gal ankščiau jokių trąšų nenaudojot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 01, 12:10)
aš dėl to žydėjomo mąstau jei du metai nežydėjo, tai gal ankščiau jokių trąšų nenaudojot g.gif

tikrai taip blush2.gif tik kai pradėjau lankytis šiame forume supratau, kad buvau labai bloga orchyčių prižiūrėtoja doh.gif blush2.gif bandau save paguosti kad geriau vėliau atsitokėti nei niekada cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 01, 10:22)
tai pasakiai pati,kad šaknys orinės 4u.gif  tai substrate joms ne vieta 4u.gif

Dabar jau nieko nebesuprantu.O tai pvz.sodinant kaip reikia daryt?Ziurejau video,kad reik tas orines saknis sukist i substrata?Ir visu sukisiau(kiek sugebejau). blush2.gif Tai busiu blogai padariusi? g.gif

As kuo daugiau skaitau-tuo man neaiskiau darosi. blush2.gif
Atsakyti
Padarei viska gerai, o isorines saknys pacios islips virsun 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 01, 10:08)
nelabai geras patarimas, kai falenopsis mažai šaknų turi schmoll.gif
Kristal, kas dėl šaknų auginimo į substratą, duokit gėlei ramybę, neprievartaukit jos, džiaukites, kad atsigauna ir leidžia lapelį ir šaknis, kad ir orines
tai gal šaknys išpuvusios? mirkyt užtektų 15-20 min, o ne valandom, dusinat šaknis, jos gi irgi kvepuoja

sukramtyta informacija apie karštą dušą yra pirmame puslapyje, belieka paskaityti

bet viena gele turi labai daug ir storokas saknis, kazin ar ji spetu atsigerti per 15-20min.Jos po pusvalandzio dar nebuna visos zalios
Atsakyti