Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(yerena @ 2011 03 30, 22:42)
Prašau pagalbos: vasarą gavau žydintį Oncidium Sweet Sugar. Jis man dabar augina ne bulves, bet kažką panašaus į žiedstiebius, bet gan plačius, plokščius ir storokus, o pačio žiedstiebio (kaip tokio pagaliuko)- nesimato:
user posted image

user posted image
Ar jis ruošiasi man žydėti? (čia mano pirmasis oncidium)


tai čia vaikutis biggrin.gif bet jau gumbiukai kokio grožio, blizga, nesuvytę g.gif
sakykit ką darot, kad taip gražiai auga mirksiukas.gif kaip prižiūrit mirksiukas.gif
auginu falenopsius, nieko sutariam, bet su tais doh.gif
Atsakyti
sveikos,
ar pries persodinima reikia gelyte palaistyti ar geriau "sausa" persodinti?
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 30, 20:47)
sakykit ką darot, kad taip gražiai auga mirksiukas.gif kaip prižiūrit mirksiukas.gif
auginu falenopsius, nieko sutariam, bet su tais doh.gif


Aš turiu -niolika falenopsių, bet vienintelis Sweet Sugar yra kitoks. Stovi jis pas mane tarp jų. Jokios kitokios priežiūros jam netaikau- šiaurinė palangė, namuose būna iki 60 proc. drėgmės, kartu su kitomis gėlėmis pakišu po karštu vandeniu ir mirkau, tręšiu tomis pačiomis trąšomis, valau lapus.
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 03 30, 23:19)
sveikos,
ar pries persodinima reikia gelyte palaistyti ar geriau "sausa" persodinti?


tai beabejo palaistyti smile.gif šaknys geriau ir gražiau išsiims mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 03 30, 22:19)
ar pries persodinima reikia gelyte palaistyti ar geriau "sausa" persodinti?


geriau palaistyti, šaknys bus lankstesnės ir lengviau bus nuimti nuo jų seną substratą
Atsakyti
Sveikos smile.gif vakar pamaciau orchideja isodinta i stiklini inda (aisku be skyluciu dugne). Atrodo orchidejai ten labai patinka, nes daug pumpuru sukrovus. Atrodo labai graziai, bet va iskilo klausimas kaip isvengti dregmes pertekliaus? Gal ten kazkoki specialu substrata deda? Ar auginate kuri nors orchidejas stikliniuose induose?
Papildyta:
QUOTE(Isla Bonita @ 2011 03 31, 09:36)
Sveikos smile.gif vakar pamaciau orchideja isodinta i stiklini inda (aisku be skyluciu dugne). Atrodo orchidejai ten labai patinka, nes daug pumpuru sukrovus. Atrodo labai graziai, bet va iskilo klausimas kaip isvengti dregmes pertekliaus? Gal ten kazkoki specialu substrata deda? Ar auginate kuri nors orchidejas stikliniuose induose?

Beje, tai, i ka ji buvo isodinta buvo kazkas panausaus i pelke biggrin.gif nesupratau kas ten buvo...
Atsakyti
QUOTE(Isla Bonita @ 2011 03 31, 09:38)
Beje, tai, i ka ji buvo isodinta buvo kazkas panausaus i pelke biggrin.gif nesupratau kas ten buvo...


tai kaip mes suprasim nematę? biggrin.gif
Atsakyti
Norėčiau patarimo kaip man pasielgti su šitu odontglossum hibridu, labai didelis krumas priaugo biggrin.gif ir vienos bulvės labai islipo i viršų, šaknys yra ne vienam lygyj (nu žodžiu gal suprasit ka norėjau pasakyt 4u.gif ), tai ar man persodinant būtų geriau skirtyt kerą, ar kaip daryt? nes jei tos žemiau esančios bulves šiek tiek pasisleps po substratu bus negerai tikriausiai g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sanlong @ 2011 03 31, 10:19)
Norėčiau patarimo kaip man pasielgti su šitu odontglossum hibridu,

jei rusiškai "kertat", tai http://community.liv...535.html#cutid1
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 31, 11:37)

"Nekertu" biggrin.gif bet bandysiu su google išsiverst smile.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sanlong @ 2011 03 31, 11:19)
Norėčiau patarimo kaip man pasielgti su šitu odontglossum hibridu, labai didelis krumas priaugo  biggrin.gif  ir vienos bulvės labai islipo i viršų, šaknys yra ne vienam lygyj (nu žodžiu gal suprasit ka norėjau pasakyt  4u.gif ), tai ar man persodinant būtų geriau skirtyt kerą, ar kaip daryt?


aš dalinčiau krūmą smile.gif senas bulves išmesčiau, naujas padalinčiau į du krūmus, kad būtų nemažiau kaip po 3
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 31, 11:37)

koks įdomus pusl. rolleyes.gif
Atsakyti