Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

tai kad manau viskas bus gerai mastau.gif

vargšės orchidėjos.. nelietos mėnesį unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal patarsit blush2.gif
va kokį lapą užtikau šiandien
user posted image

čia vidinė pusė
user posted image

pati gėlė kaip ir sveika - šaknys auga ir žiedstiebį leidžia. Tai reiktų nupjaut tą lapo dalį g.gif ji tokia lyg suminkštėjus
dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Šiandien varčiau "Rasų" žurnalą,yra puikus straipsnis apie orchidėjų ligas.Gal kam pravers mirksiukas.gif

*Kristal* , manau lapai saulėje apdegė
Atsakyti
Sveikos motriskytes,
Auginu jau keli menesiai dendrobiuma ir nemazai apsiskaitinejau kas liecia ju prieziura, todel iskilo toks klausimas. Dauguma sako, kad jiems vasaros metu rekomenduojamas laukas. Tik va dabar galvoju isnest ja i lauka, tik va beda kaip bus jei ims lyti, nes maniske ir auginukus kelis auginasi, bijau, kad nesuputu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 21, 12:21)
tai kad manau viskas bus gerai mastau.gif

vargšės orchidėjos.. nelietos mėnesį unsure.gif

nevargses:) saknys dar buvo zalsvos smile.gif tikiuosi , kad viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 05 21, 17:16)
Sveikos  4u.gif  gal patarsit  blush2.gif
va kokį lapą užtikau šiandien

čia vidinė pusė
pati gėlė kaip ir sveika -  šaknys auga ir žiedstiebį leidžia. Tai reiktų nupjaut tą lapo dalį  g.gif ji tokia lyg suminkštėjus
dėkoju iš anksto  4u.gif

Jeigu ta deme dregna ir plinta,pjaukit kuo greiciau iki sveikos lapo vietos ir pjuvi cinamonu pabarstykit.Labai panasu i mano atveji,buvo puvinys,o pati gelyte ir saknys grazios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 22 gegužės 2011 - 08:52
QUOTE(zaliojivarlyte @ 2011 05 21, 19:57)
Sveikos motriskytes,
Auginu jau keli menesiai dendrobiuma ir nemazai apsiskaitinejau kas liecia ju prieziura, todel iskilo toks klausimas. Dauguma sako, kad jiems vasaros metu rekomenduojamas laukas. Tik va dabar galvoju isnest ja i lauka, tik va beda kaip bus jei ims lyti, nes maniske ir auginukus kelis auginasi, bijau, kad nesuputu  ax.gif

aš tik nobile tipo nešu į lauką ir pridengiu nuo lietaus.
Atsakyti
QUOTE(zaliojivarlyte @ 2011 05 21, 19:57)
Sveikos motriskytes,
Auginu jau keli menesiai dendrobiuma ir nemazai apsiskaitinejau kas liecia ju prieziura, todel iskilo toks klausimas. Dauguma sako, kad jiems vasaros metu rekomenduojamas laukas. Tik va dabar galvoju isnest ja i lauka, tik va beda kaip bus jei ims lyti, nes maniske ir auginukus kelis auginasi, bijau, kad nesuputu  ax.gif

Aš dvi turiu abidvi lauke, bet jos pas mane pavesineje su stodeliu stovi, tai lietus joms buna kai is tos puses vejas tada tik biski užpurškia o šeip visa vasara ir gerai jauciasi
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 05 22, 10:50)
Jeigu ta deme dregna ir plinta,pjaukit kuo greiciau iki sveikos lapo vietos ir pjuvi cinamonu pabarstykit.Labai panasu i mano atveji,buvo puvinys,o pati gelyte ir saknys grazios.


klausiau labiau dėl priežasties - lapą tą pačią dieną "patrumpinau" todėl dėl plitimo nelabai ką ir pasakyt galiu ax.gif
o dėl kokių priežasčių atsiranda lape puvinys, jei augalas sveikas blush2.gif
Atsakyti
sveikutes. reikia man pagalbos 4u.gif gyvenu uk atsikraustem i nama ir nuomininke palikus orchideja,bet keistai ji buvo augianama ji buvo ideta i vazona kur saknys negalejo matyti sviesos.zodziu radu be stiebo ir lapu.o as dabar ja labai noriu atgaivinti kazkokiu budu.isemiau is to vazono palaisciau,ka toliau galiu daryti .ar tau jau misija neimanoma? g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliukep: 23 gegužės 2011 - 16:28
QUOTE(Thea! @ 2011 05 20, 17:32)
nepasakyciau,kad sausos,toj vietoj kaip ir idube nes lapas pats plonytis,kaip ir susitraukes g.gif  dabar kai ant staliuko perdejau,tai net pumpureliai dideja,o ne iskarto geltonuoja unsure.gif
dar ji pas mane nepersodinta,galvojau tai padaryti,bet ar galima jei yra pumpuriuku? noreciau pasiziureti,kaip ten saknys g.gif
kad nelabai ir mirkau,tiesiog palaistau, o kas nubega i lekstute ispilu lauk g.gif

Net nezinau. g.gif
Esu persodinus ir zydincias,nieko nenutiko.
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 05 23, 17:26)
sveikutes. reikia man pagalbos 4u.gif gyvenu uk atsikraustem i nama ir nuomininke palikus orchideja,bet keistai ji buvo augianama ji buvo ideta i vazona kur saknys negalejo matyti sviesos.zodziu radu be stiebo ir lapu.o as dabar ja labai noriu atgaivinti kazkokiu budu.isemiau is to vazono palaisciau,ka toliau galiu daryti .ar tau jau misija neimanoma? g.gif  doh.gif


nuotrauka i studija rolleyes.gif
Atsakyti