Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Thea! @ 2011 05 19, 19:10)
velnias,tai kas cia galetu buti? unsure.gif

As tai manau,kad nuo saules.Pas mane daug tokiu.
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 05 19, 20:05)
As tai manau,kad nuo saules.Pas mane daug tokiu.

o ir taskiuku baltu yra? nes seip atsirado mazdaug tada kai padejau ant sauletos palanges g.gif tik tie taskiukai man nerima kelia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 19, 17:30)
abudu dendrobium.. šviesiai violetinis dendr.phalaenopsis, kitas kažkoks hibridas, bet priežiūra, mano manymu, ta pati... kaip prižiūrėti, rasi per DUK nuorodą 1 psl apačioje

Dekoju
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 05 19, 20:14)
o ir taskiuku baltu yra? nes seip atsirado mazdaug tada kai padejau ant sauletos palanges g.gif  tik tie taskiukai man nerima kelia doh.gif

O tos demes sausos?Iskile ar idube?Mano geles per kelis namus-tai paziurejau siuose namuose-tai yra baltu siek tiek idubusiu taskiuku,bet vat kituose namuose daug nudegintu-tai ten buvo ir iskilusiais baltais taskiukais,tokiais kaip apgameliai ar kaip cia pasakius. g.gif Na,bet visi jie ten kur saules nudeginta.Pas mane didesniai plotais blush2.gif .As tai tikiuosi,kad bentjau pas mane tai tikrai jokiu parazitu ant tu lapu nera.O pas jus tai nezinau,nematant sunku pasakyt.
Atsakyti
turiu toki klausima jums smile.gif
mano orchideja dabar augina nauja stiebeli ant kurio bus ziedai ir dar vienas auga ant senojo stiebo. Ar siuo metu galima ja persodinti, nes mano katinas pasidarbavo ir po nukritimo ant zemes senasis plastinikinis vazonelis taip per puse skilo, ir dabar taip negraziai atrodo, toks ''prasiziojes'' smile.gif

ir dar noriu mamos orchideja pasigirti, ant senojo stiebo isleido gal 4 tokias kaip naujas orchidejas, su lapeliais ax.gif tai vat idomu ar jas kazkaip galima atskirti ir tada atskirai sodinti? nes vistiek jos juk auga, nebus taip visa laika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(change @ 2011 05 20, 10:54)
mano katinas pasidarbavo ir po nukritimo ant zemes senasis plastinikinis vazonelis taip per puse skilo

tai vat idomu ar jas kazkaip galima atskirti ir tada atskirai sodinti? nes vistiek jos juk auga, nebus taip visa laika smile.gif


manau, didesnio streso jau nebus, atsargiai perkelkit į naują vazonėlį ir tiek

info apie keikių atskirimą yra 1 puslapyje
Atsakyti
bet manau, kad dar reiktu papildomai ideti medzio drozliu, nes esamu kazkaip jau mazoka , ir gal truputuka didesnio vazonelio reiktu, kadangi saknu jau laaaaabai daug . o gal geriau i spec zeme sodinti?
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 05 19, 20:14)
o ir taskiuku baltu yra? nes seip atsirado mazdaug tada kai padejau ant sauletos palanges g.gif  tik tie taskiukai man nerima kelia doh.gif


o kiek laiko mirkot orchidėjas?
panašus pažeidimai atsiranda, kai orchidėja per ilgai mirkoma vandeny
Papildyta:
QUOTE(change @ 2011 05 20, 11:03)
bet manau, kad dar reiktu papildomai ideti medzio drozliu, nes esamu kazkaip jau mazoka , ir gal truputuka didesnio vazonelio reiktu, kadangi saknu jau laaaaabai daug . o gal geriau i spec zeme sodinti?


tai aišku įdėkit smile.gif rekomenduoju "ekstra" substratą
Atsakyti
QUOTE(change @ 2011 05 20, 12:03)
bet manau, kad dar reiktu papildomai ideti medzio drozliu, nes esamu kazkaip jau mazoka , ir gal truputuka didesnio vazonelio reiktu, kadangi saknu jau laaaaabai daug . o gal geriau i spec zeme sodinti?


persodinant kaip kiekvieną augalą senos žemės keičiamos į naujas 4u.gif taip ir šiuo atveju senas substratas keičiamas į naują, tai kokia prasmė persodinėti augalą nepakeitus g.gif na šiek palikus senojo galima, bet manau naujas yra naujas g.gif
jei daug šaknų, tai taip vertėtų persodinti į didesnį ir į orchidėjoms skirtą substrata 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 20 gegužės 2011 - 10:14
labai aciu uz greita atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 05 19, 21:07)
O tos demes sausos?Iskile ar idube?Mano geles per kelis namus-tai paziurejau siuose namuose-tai yra baltu siek tiek idubusiu taskiuku,bet vat kituose namuose daug nudegintu-tai ten buvo ir iskilusiais baltais taskiukais,tokiais kaip apgameliai ar kaip cia pasakius. g.gif Na,bet visi jie ten kur saules nudeginta.Pas mane didesniai plotais  blush2.gif .As tai tikiuosi,kad bentjau pas mane tai tikrai jokiu parazitu ant tu lapu nera.O pas jus tai nezinau,nematant sunku pasakyt.

nepasakyciau,kad sausos,toj vietoj kaip ir idube nes lapas pats plonytis,kaip ir susitraukes g.gif dabar kai ant staliuko perdejau,tai net pumpureliai dideja,o ne iskarto geltonuoja unsure.gif
dar ji pas mane nepersodinta,galvojau tai padaryti,bet ar galima jei yra pumpuriuku? noreciau pasiziureti,kaip ten saknys g.gif

QUOTE(zuzla @ 2011 05 20, 11:05)
o kiek laiko mirkot orchidėjas?
panašus pažeidimai atsiranda, kai orchidėja per ilgai mirkoma vandeny



kad nelabai ir mirkau,tiesiog palaistau, o kas nubega i lekstute ispilu lauk g.gif

Atsakyti
Sveiki, buvau perliejus savo orchidejas ir persodinus, kadangi nauja zeme ilgai buna dregna, neliejau menesi . Jos pradėjo leisti naujus lapelius, saknis, net pumpurus kraut viena pradejo, vakar griztu vakare, ziuriu i mano orchideju vazonus prilieta TIEK vandens, kad jos skesta, o virsutines saknys zalios zalios (pamirko turbut ne valanda). Puoliau ispilt ta vandeni, bet kas is to, turbut jau galesiu jas mesti... Kaip manot,gal bandyt padziovint kaip nors? Nu taip gaila ...
Atsakyti