Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

o aš visad klaidingai maniau, kad actara nuo visų galų padeda blush2.gif , gyveni ir mokaisi 4u.gif
Atsakyti
merginos,idedu nuotrauka kur matosi baltos demes,patvirtinkit ar tai tikrai nuo saules blush2.gif nes man dar tokie itartini atrodo tie balti taskiukai g.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos.Reikia pagalbos
Augaliukas pirktas parodoje Megoje,sveiki lapai bei saknys,pilnas vazonas ju,toks vaizdas,kad reikia persodinti,tik bijau zydincia ja krutinti...nes dar kiti pumpurai tik skleidziasi.. unsure.gif
Sakau nagi reikia pagaliuka ta pakeisti ilgesniu,nes tas lyg pertrumpas,neatlaiko ziedu,kai istraukiau ta senajy,nusigandau,pastebejau pelesio toje vietoje kur zemej buvo
As ja laikau ystacius y kita vazona,,nesuprantu gal negerai,,turiu neviena orchideja,bet kad rasciau pelesio dar taip nebuvo,,,,bijau kad nenumirtu,tokia grazi gelyte... unsure.gif
Atsakyti
Ridma, neparašėt kokia orchidėja, gal nuotrauką įdėkit, kitaip neina suprast.
Šiaip galite silpnu kalio permanganatu perlieti vazoną.Gali būti, kad blogas drenažas vazonėlyje, apačioje "pelkė", t.y. užsilaiko vanduo.

Thea!, nemanau, kad čia nuo saulės.
Atsakyti
[quote=lark,2011 05 19, 08:35]
Ridma, neparašėt kokia orchidėja, gal nuotrauką įdėkit, kitaip neina suprast.
Šiaip galite silpnu kalio permanganatu perlieti vazoną.Gali būti, kad blogas drenažas vazonėlyje, apačioje "pelkė", t.y. užsilaiko vanduo.

Va sita mano grazuole unsure.gif
Ten to drenazo kogero nera visai,nes vazone tai vienos saknys,sakau gal persodint y didesny,bet bijau kad nenumestu ziedu man ji...
http://public.fotki....idejos-001.html
Sioje foto dar tik pumpureliai,o dabar jau beveik visi zydi wub.gif
Dar noreciau info apie sios naujokes prieziura,gal ja taippat liet kaip ir Cambria?
http://public.fotki....chidejos-3.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ridma: 19 gegužės 2011 - 08:09
QUOTE(Ridma @ 2011 05 19, 09:00)
Va sita mano grazuole unsure.gif
Ten to drenazo kogero nera visai,nes vazone tai vienos saknys,sakau gal persodint y didesny,bet bijau kad nenumestu ziedu man ji...

Dar noreciau info apie sios naujokes prieziura,gal ja taippat liet kaip ir Cambria?


falenopsis
nuo pelėsio nemanau, kad numirs... kol kas galit, kaip buvo patarta, pamirkyti fungicido arba kalio permanganato tirpale; kai išskleis visus pumpurus, galite bandyti persodinti.. jei neteks nukarpyti daug šaknų, gėlė gali ir nesustresuoti

nėra tokios orchidėjos kaip cambria.. cambria tik dalis gėlės pavadinimo.. o čia yra dendrobium, perskaičiau kitoj temoj, kad gali būti perlietas, man irgi taip atrodo... yra įsmeigtas pagaliukas, tai pagal jį ir tikrinkit - liekit, kai jau bus visiškai sausas... be to, dendrobium'ams vasarą rekomenduojamos lauko sąlygos.. jei skaitot rusiškai, tada čia spauskit dendrobium, paskui dendrobium stardust.. išversti gali padėti ir guglės vertėjas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 19 gegužės 2011 - 08:31
QUOTE(zuzla @ 2011 05 19, 09:30)
falenopsis
nuo pelėsio nemanau, kad numirs... kol kas galit, kaip buvo patarta, pamirkyti fungicido arba kalio permanganato tirpale; kai išskleis visus pumpurus, galite bandyti persodinti.. jei neteks nukarpyti daug šaknų, gėlė gali ir nesustresuoti

nėra tokios orchidėjos kaip cambria.. cambria tik dalis gėlės pavadinimo.. o čia yra dendrobium, perskaičiau kitoj temoj, kad gali būti perlietas, man irgi taip atrodo... yra įsmeigtas pagaliukas, tai pagal jį ir tikrinkit - liekit, kai jau bus visiškai sausas... be to, dendrobium'ams vasarą rekomenduojamos lauko sąlygos.. jei skaitot rusiškai, tada čia spauskit dendrobium, paskui dendrobium stardust.. išversti gali padėti ir guglės vertėjas

Dekui,rusiskai moku gerai,taigi pasiskaitysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
verysad.gif Gal kas turite patirties?(kiek suspejau viska perskaiciau)
Vienas is triju nupirktu pries menesi miniuku mirsta...is pradziu nukrito pumpuriukai..po to pastebejau kad saknys pilkos , zaliu svieziu nera... o dabar jau ir lapai susiraukslejo((( pora pageltonavo ir minkstos .Dabar jis zydi dar , bet jau i pabaiga eina ... verysad.gif
Ka jus darytumet?
Reikia turbut apkirpti ziebstiebius (2vnt) ir apziureti saknys is vidaus ir persodinti . unsure.gif
aciu.
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 05 19, 15:03)
Reikia turbut apkirpti ziebstiebius (2vnt) ir apziureti saknys is vidaus ir persodinti . unsure.gif


taip
Atsakyti
Sveiko Merginos, turiu problemėle, nežinau, ką auginu, labai norėtusi sužinoti pavadinima štai nuotrauka :user posted image
Atsakyti
QUOTE(gintare0704 @ 2011 05 19, 15:35)
Sveiko Merginos, turiu problemėle, nežinau, ką auginu, labai norėtusi sužinoti pavadinima štai nuotrauka


abudu dendrobium.. šviesiai violetinis dendr.phalaenopsis, kitas kažkoks hibridas, bet priežiūra, mano manymu, ta pati... kaip prižiūrėti, rasi per DUK nuorodą 1 psl apačioje
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 19, 08:35)

Thea!, nemanau, kad čia nuo saulės.


velnias,tai kas cia galetu buti? unsure.gif
Atsakyti