Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

sveikos merginos.noreciau patarimo.mano orchideja pradejo kazko mesti lapus.ant stiebo ziedu jau seniai neturim.is 6 lapu liks tik du tuoj,ant saules ji nestovi.jei ji man numes visus lapus ka reiks daryt.persodinti bijau,nes neturiu kitos zemes tiksliau to subtrakto medziu zieves.pirkti ner mazuose maiseliuose tik labai dideli vienai orchidejai neapsimoka pirkt.ar butu galima i ta pacia sodint,jei reiktu persodint.nenoreciau prarast tos gelytes nes yra mociutes prisiminimas. verysad.gif patarkit kaip man ja issaugot.jei reiks galesiu idet nuotrauka parodyt kaip ji atrodo.dekoju is anksto merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2011 05 15, 03:17)
sveikos merginos.noreciau patarimo.mano orchideja pradejo kazko mesti lapus.ant stiebo ziedu jau seniai neturim.is 6 lapu liks tik du tuoj,ant saules ji nestovi.jei ji man numes visus lapus ka reiks daryt.persodinti bijau,nes neturiu kitos zemes tiksliau to subtrakto medziu zieves.pirkti ner mazuose maiseliuose tik labai dideli vienai orchidejai neapsimoka pirkt.ar butu galima i ta pacia sodint,jei reiktu persodint.nenoreciau prarast tos gelytes nes yra mociutes prisiminimas. verysad.gif patarkit kaip man ja issaugot.jei reiks galesiu idet nuotrauka parodyt kaip ji atrodo.dekoju is anksto merginos 4u.gif



na kokia prasmė persodinti tame pačiame substrate doh.gif biggrin.gif iš tikro, tai tie kiekiai nėra dideli, ir yra pirkti 1 orchidėjai spec. tik turit paieškoti,prasčiausiu atveju, bent jau maksiminį substratatą įsigykite, jis nebrangus, virš 4 lt
bet čia gėlytei kažkas yra g.gif foto aišku būt aiškiau, o ir neaiški šaknų b9klė g.gif kaip atrodo šaknys matomos pro važonėlį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 15, 09:36)
na kokia prasmė persodinti tame pačiame substrate doh.gif  biggrin.gif iš tikro, tai tie kiekiai nėra dideli, ir yra pirkti 1 orchidėjai spec. tik turit paieškoti,prasčiausiu atveju, bent jau maksiminį substratatą įsigykite, jis nebrangus, virš 4 lt
bet čia gėlytei kažkas yra g.gif foto aišku būt aiškiau, o ir neaiški šaknų b9klė g.gif kaip atrodo šaknys matomos pro važonėlį g.gif

as ne lietuvoj gyvenu,vakar specialei vaziavau i geliu parde ieskot tu zemiu nera sako mazesniu kiekiu.dar pirmadieni bandysiu kitur nueit o jei negausiu tai ka man daryt.siandien ryte nuluzo zalieji lapeliai toks vaizdas kad is vidaus papuvo ir nuluzo.o tie geltoni laikosi dar ir stiebas.bandysiu imest foto.saknys dar matosi kai kurios geros.user posted imageuser posted image
Atsakyti
[quote=esposa,2011 05 15, 13:07]
skrotele ispuvus g.gif saknis bent jau viena irgi papuvus,bet matosi ir sveiku saknu,nznau ka ir patart,gal palikt kaip yra ir tiketis kad nauja skrotele isaugins salia g.gif
Atsakyti
Sveiki,

turiu kelis klausimus del savo orchidejos

1. Nuzydejo, bet sukrove daug nauju pumpuru, a reikia nuzydejusius stiebus nukirpti? Jei taip, iki kur kirpti? g.gif

user posted image

2. Anksciau laistydavau mazdaug kas savaite (pagal saknu spalva), dabar kas kokios trys dienos saknys jau pilkos, ar cia normalu, ar laistyti, ar negerai taip daznai? g.gif

3. Jai labai patiko ant palanges, bet arteja vasara ir ant palanges temperatura gali pakilti nezmoniskai, manau nudegintu.. Ar orchidejos nera jautrios vietos pakeitimui?

4u.gif
Atsakyti
VEDMYTE dekui uz patarima 4u.gif tai va nezinau ka daryt ar bandyt pazeistas saknis nukarpyt kur sudziuvusios,ar palikt taip kaip yra g.gif problema jei negausiu zemiu kaip man ja persodint.
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2011 05 15, 14:00)
VEDMYTE dekui uz patarima 4u.gif tai va nezinau ka daryt ar bandyt pazeistas saknis nukarpyt kur sudziuvusios,ar palikt taip kaip yra g.gif problema jei negausiu zemiu kaip man ja persodint.


na manau kol kas gali pabut ir taip,jei nera daugiau puvanciu saknu,ta viena matos jau padziuvus,kitos sveikos..na jus geriau matot situacija su saknim smile.gif
ir dar atsargiai su laistymu, manau kaip laistyt galite rasti pirmame puslapyje,ir vanduo jokiu budu negali uzsilikt skroteleje nono.gif nes tai ir itakoja jos puvima.

p.s. nukirpkit ta stieba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vedmyte: 15 gegužės 2011 - 14:33
QUOTE(esposa @ 2011 05 15, 14:07)
as ne lietuvoj gyvenu,vakar specialei vaziavau i geliu parde ieskot tu zemiu nera sako mazesniu kiekiu.dar pirmadieni bandysiu kitur nueit o jei negausiu tai ka man daryt.siandien ryte nuluzo zalieji lapeliai toks vaizdas kad is vidaus papuvo ir nuluzo.o tie geltoni laikosi dar ir stiebas.bandysiu imest foto.saknys dar matosi kai kurios geros.


as tai pasiulyciau eit i koki miska ir prisirinkt tu zieviu nuo medziu ax.gif tik ziuret kad butu be saku jas isvirint ir padet kad pradziutu smile.gif pati taip dariau tik rinkau zieves malkinej pas mama kaime ax.gif gal ne geriausias variantas bet ismegintas smile.gif
QUOTE(Shalimar @ 2011 05 15, 14:51)
Sveiki,

turiu kelis klausimus del savo orchidejos

1. Nuzydejo, bet sukrove daug nauju pumpuru, a reikia nuzydejusius stiebus  nukirpti? Jei taip, iki kur kirpti? g.gif


2. Anksciau laistydavau mazdaug kas savaite (pagal saknu spalva), dabar kas kokios trys dienos saknys jau pilkos, ar cia normalu, ar laistyti, ar negerai taip daznai? g.gif

3. Jai labai patiko ant palanges, bet arteja vasara ir ant palanges temperatura gali pakilti nezmoniskai, manau nudegintu.. Ar orchidejos nera jautrios vietos pakeitimui?

4u.gif

1jei nori kirpt tai rezk virs miegancios akies pora cm, nors as tai nerizikavau bijojau kad nudzius visa saka ax.gif
2. ismeik pagaliuka i viduri jei jis sausas bus tai laistyk dazniau nei kas savaite
3. phanelopsiai jautrus skersvejam ir tiesioginiam saules spinduliam, vietos pakeitimas manau dideles itakos neturetu padaryt

gal ekspertes paaiskins geriau as tik megeja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 05 15, 15:09)
as tai pasiulyciau  eit i koki miska ir prisirinkt tu zieviu nuo medziu  ax.gif  tik ziuret kad butu be saku jas isvirint ir padet kad pradziutu  smile.gif  pati taip dariau tik rinkau zieves malkinej pas mama kaime  ax.gif  gal ne geriausias variantas bet ismegintas  smile.gif

1jei nori kirpt tai rezk virs miegancios akies pora cm, nors as tai nerizikavau bijojau kad nudzius visa saka  ax.gif
2. ismeik pagaliuka i viduri jei jis sausas bus tai laistyk dazniau nei kas savaite
3. phanelopsiai jautrus skersvejam ir tiesioginiam saules spinduliam, vietos pakeitimas manau dideles itakos neturetu padaryt

gal ekspertes paaiskins geriau as tik megeja  blush2.gif


1.as kerpu virs miegancios akies,manau jei nudziutu tai nudziutu ar tu kirpsi ar ne smile.gif
2. del laistymo tai jau buvo mineta laistyt,kada ant vazono sieneliu nebelieka jokiu rasos laseliu,vazonelis tampa lengvas ir t.t
3.vieta pakeist aisku galima,bet jei ant tos palanges per pietus kepina saule tai augalas aisku gali nudegt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vedmyte: 15 gegužės 2011 - 16:06
merginos tika pastebejau ant savo orchytes lapu baltos demes doh.gif ryte apziurejau tai ju tikrai dar nebuvo,kazi nuo ko cia galejo taip atsitikti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 05 15, 20:01)
merginos tika pastebejau ant savo orchytes lapu baltos demes doh.gif  ryte apziurejau tai ju tikrai dar nebuvo,kazi nuo ko cia galejo taip atsitikti? g.gif


o kaip jos atrodo? paziurekit gal cia ka panasaus rasit My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 05 15, 21:01)
merginos tika pastebejau ant savo orchytes lapu baltos demes doh.gif  ryte apziurejau tai ju tikrai dar nebuvo,kazi nuo ko cia galejo taip atsitikti? g.gif


o negalėjo ant saulės nudegti?
Atsakyti