Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Karjeriste @ 2011 05 12, 12:45)

Norėjau paklaust ar nuo saulė atsiranda  tokios drėgnos (slidžios) dėmės ,ir atsirado labai staigiai


panašios dėmės atsiranda lapams nušalus.. falenopsiams lauko sąlygos nerekomenduojamos net vasarą, nes jie šilumamėgiai augalai
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 12, 13:56)
panašios dėmės atsiranda lapams nušalus.. falenopsiams lauko sąlygos nerekomenduojamos net vasarą, nes jie šilumamėgiai augalai

aisku , bet pas mane istiklintas balkonas diena pakyla iki +35C ,o nakti zemiau +17C nebuna g.gif ar galėjo nušalt?
idedu nelabai kokia ,bet vis nuotrauką:
http://public.fotki....lids-lapai.html g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karjeriste: 12 gegužės 2011 - 12:08
QUOTE(Karjeriste @ 2011 05 12, 13:07)
aisku , bet pas mane istiklintas balkonas  diena pakyla iki +35C ,o nakti zemiau +17C nebuna g.gif  ar galėjo nušalt?


35 irgi daug... o ir temperatūros skirtumas labai didelis gaunasi mastau.gif
bet kokiu atveju, nudegimas nuo saulės atrodo taip arba taip..
o gal pūvinys čia.. pažeistą vietą pašalinčiau iki sveiko audinio ir patepčiau cinamonu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 12 gegužės 2011 - 12:20
Aciu uz greitus atsakymus, einu lapu pjaut ir orchideju i namus mest blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karjeriste @ 2011 05 12, 13:41)
Aciu uz greitus atsakymus,  einu lapu pjaut ir orchideju i namus mest  blush2.gif


gal palaukit daugiau nuomonių smile.gif
Atsakyti
Vilniaus žalumos orchidėjų žemej gyvą slieką radau blink.gif
Tikiuos į gėlytę nepakliuvo joks blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2011 05 12, 13:51)
Vilniaus žalumos orchidėjų žemej gyvą slieką radau  blink.gif
Tikiuos į gėlytę nepakliuvo joks  blink.gif

jei sliekai gyvena tai tokios ,,žemės,, tikrai netinka orchidėjoms. Sudėtis turi būt be d u r p i ų.
Atsakyti
QUOTE(Karjeriste @ 2011 05 12, 13:45)
Sveikos 4u.gif
Norėjau paklaust ar nuo saulė atsiranda  tokios drėgnos (slidžios) dėmės ,ir atsirado labai staigiai, turiu itarimą , kad MB papurškė vandenių  mano balkone buvusius phalaenopsius  doh.gif?


šiaip sausai nuo saulės, o orchidėjos mėgsta papurškinėjimą 4u.gif kiekvieną rytą kai turiu laiko praeinu visas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2011 05 12, 14:20)
35 irgi daug... o ir temperatūros skirtumas labai didelis gaunasi mastau.gif
bet kokiu atveju, nudegimas nuo saulės atrodo taip arba taip..
o gal pūvinys čia.. pažeistą vietą pašalinčiau iki sveiko audinio ir patepčiau cinamonu




aš esu taip 2 išoperavusi thumbup.gif pas ,mane nedidelės dar dėmės buvo, tai išpjoviau ir cinamonu pabarščiau ir kaip niekur nieko, tik lapai su skylutėmis biggrin.gif
Atsakyti
Norėčiau patarimo - ar gali būti toks greitas peržydėjimas. Gėliukas pirkatas 04 26 ir jau buvo išsiskleidę keturi žiedeliai, kiti palaipsniui skleidžiasi. Tik va šiandien užmačiau, kad jau paskutinis žiedelis suvytęs - ar tai reiškia, kad taip greit peržydi verysad.gif ?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 05 12, 19:53)
Norėčiau patarimo - ar gali būti toks greitas peržydėjimas. Gėliukas pirkatas 04 26 ir jau buvo išsiskleidę keturi žiedeliai, kiti palaipsniui skleidžiasi. Tik va šiandien užmačiau, kad jau paskutinis žiedelis suvytęs - ar tai reiškia, kad taip greit peržydi verysad.gif ?

4u.gif



na kartais taip būna, kad labai greitai peržydi yra buvę ir man, per sekantį žydėjimą viskas gerai buvo 4u.gif čia kažkas įtakoja, tai nereiškia,kad ji taip visad ir žydės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 05 12, 18:53)
Norėčiau patarimo - ar gali būti toks greitas peržydėjimas. Gėliukas pirkatas 04 26 ir jau buvo išsiskleidę keturi žiedeliai, kiti palaipsniui skleidžiasi. Tik va šiandien užmačiau, kad jau paskutinis žiedelis suvytęs - ar tai reiškia, kad taip greit peržydi verysad.gif ?

4u.gif

gal pasikeitus salygom orchyte taip suregavo? visgi parduotuve ir nama skiriasi plius kol parneset ir lauke pabuvo g.gif
Atsakyti
Aš ir pasidžiaugsiu,ir pasiguosiu rolleyes.gif šiandien pasodinau reanimuotą falenopsį,žiūrėsiu kaip toliau bus,nes lapai tokie vargani...
ir miniukas buvo reanimuojamas,bet labai ilgai,tai šiandien išmečiau,bet prieš tai perplėšiau,o ten ir lapukas lindo ,ir šaknies užuomazgos buvo doh.gif ot,kaip kantrybės reik su jais
Atsakyti