Įkraunama...
Įkraunama...

*Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2011 05 11, 13:31)
čia tas pats augalas?
jei taip, tai tą vieną mesčiau lauk, o tą, kur kalasi nauji auginiai, sodinčiau, užaugs.. tik tą "kempinę" atsargiai pašalinčiau..
jei čia du skirtingi augalai, tai jei man labai reikėtų, su tuo vienu bandyčiau "pažaist" reanimaciją..


taip,cia tas pats augalas.
Aciu,reikes ta pirma maza,kur 1 foto ismesti,o sita pasodinti.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2011 05 10, 22:04)
Patarkit ką dariau blogai,kad žiedstiebis toks trumpas užaugo?

Keistai atrodo ,tos plikos bulbos g.gif


žiūriu, niekas net nepasamprotauja šią temą biggrin.gif pabandysiu aš biggrin.gif
žiedstiebis trumpas užaugo greičiausiai dėl to, kad pritrūko kažkokių elementų, gal netręšei/mažai tręšei? o gal šviesos neužteko..

keistai atrodys, kai pūt pradės hihihi.gif mirksiukas.gif jei su šaknimis viskas tvarkoj, tai nieko tokio, kad numetė lapus, visas medžiagas turi bulvėse, jas su laiku atiduos naujiems auginiams ir nunyks
Atsakyti
Prigriebiau parduotuveje orchidejoms zemes, bet jos maisytos su durpem, o va skaiciau vienam psl. , kad negali but durpiu. Tai negi parduotuvese parduoda netinkama zeme? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2011 05 11, 15:39)
Tai negi parduotuvese parduoda netinkama zeme? unsure.gif


daugumos manymu ji netinkama falenopsiams ir kitoms smulkiašaknėms orchidėjoms smile.gif į tokį substratą su durpėmis galima sodinti cimbidžius ar kitas augančias žemėje orchidėjas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 11 gegužės 2011 - 14:51
QUOTE(Šilauogė* @ 2011 05 11, 16:39)
Prigriebiau parduotuveje orchidejoms zemes, bet jos maisytos su durpem, o va skaiciau vienam psl. , kad negali but durpiu. Tai negi parduotuvese parduoda netinkama zeme? unsure.gif



na jeigu daug durpės, tai gal ir negerai, bet jeigu tik šiek tiek tai nieko tokio nenutiks, aš tai vat kelintą kart nusiperku kelis skirtingus substratus ir sumaišiau į krūvą ir kuo puikiausiai auga, tad nereikia sukti galvos biggrin.gif visko po biškį ir gerai, ir auga visos geriausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 11, 12:37)
žiūriu, niekas net nepasamprotauja šią temą biggrin.gif pabandysiu aš biggrin.gif
žiedstiebis trumpas užaugo greičiausiai dėl to, kad pritrūko kažkokių elementų, gal netręšei/mažai tręšei? o gal šviesos neužteko..

keistai atrodys, kai pūt pradės hihihi.gif mirksiukas.gif jei su šaknimis viskas tvarkoj, tai nieko tokio, kad numetė lapus, visas medžiagas turi bulvėse, jas su laiku atiduos naujiems auginiams ir nunyks

Patręšiu su shultz trąšom kartą į mėnesį,o stovi ant pietryčių palangės,šviesesnės neturiu.
Atsakyti
Dekui uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2011 05 11, 16:08)
Patręšiu su shultz trąšom kartą į mėnesį


kai aktyviai auga, tai gal retokai mastau.gif
nežinau, aš su savo liežuvėm irgi nesusišneku..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 11, 17:52)
kai aktyviai auga, tai gal retokai mastau.gif
nežinau, aš su savo liežuvėm irgi nesusišneku..


viena mano irgi kažkokia biedna, kai persodinau tokia be šaknelių beveik buvo tai teko pririšinėti, dabar pajudinau jau tvirtai įsikibusi rodos, tai gal šaknikes jau išleido g.gif
Atsakyti
klausykit,mergaites,as vel su klausimu doh.gif kuris laikas tresiu savo orchytes su shultz trasomis.ir pastebejau,tos ,kurios zydi,ju ziedai pazaliavo doh.gif ne,neapaugo samanom,bet pati ziedo spalva zalesne pasidare g.gif cia kaip rasalu padazo baltasias orches,kad kitokios butu,tai as visas nusizalinau lotuliukas.gif cia jau zenklas,kad reikia mazinti tresima?bet uztat lapai auga kaip ant mieliu tongue.gif gal jos tinkamos labiau kol nezydi?
Atsakyti
mano irgi vienai baltai žiedai buvo pažaliavę, bet nesusiejau to su trąšomis, nes šiaip jau esu gana pasyvi tręšėja biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norėjau paklaust ar nuo saulė atsiranda tokios drėgnos (slidžios) dėmės ,ir atsirado labai staigiai, turiu itarimą , kad MB papurškė vandenių mano balkone buvusius phalaenopsius doh.gif?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karjeriste: 12 gegužės 2011 - 11:48